Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Aglaia

Event "Protect the Queen"

Recommended Posts

Atunci a fost doar o categorie. Fiind 3 categorii de aceasta data, cam greu de crezut ca se vor inscrie 2 echipe de raufacatori la o categorie. In plus, ar dura destul de mult sa se faca 3 event-uri pentru a alege raufacatorii.

Dupa cum merg inscrierile... ciuciu event :).

Link to comment
Share on other sites

Ce sa fac, Simona :)? Nu ai cu cine sa participi. Hai, ca 'bad boys' ii gaseam usor dar vad ca doar 2 echipe la categoria 2. Trebuiesc 3, macar.

Nu inteleg de ce nu si-a aratat interesul nici un gm :). Si db-ul trecut, doar daca a dat gm-ul pe global si a vorbit de event s-au inscris, ca nu se inscriau astia.

Link to comment
Share on other sites

Old times =(( unde sunt acele vremuri cand admini intrau pe joc si vedeai need bk sm elf la party map xxx coord.. :X sau cand lasam tarc cuiva un anumit timp si cand reveneam il primeam inapoi?:X

@GG frumos eventu:X

Au ramas pe 97 d...

Mereu propuneti eventuri prea complicate...nu mai comparati 97 d cu seson 2 asta acum lumea nu prea mai are timp acum cand vreti sa faceti un event puteti sa il faceti si singuri fara admini ca aveti destul zeni sa va tiganiti pe global asa dati vro 20 de mesaje cu eventul ! data etc si cand se face ! sau faceti un topic vedeti cine se inscrie si aia e !

Link to comment
Share on other sites

Au ramas pe 97 d...

Mereu propuneti eventuri prea complicate...nu mai comparati 97 d cu seson 2 asta acum lumea nu prea mai are timp acum cand vreti sa faceti un event puteti sa il faceti si singuri fara admini ca aveti destul zeni sa va tiganiti pe global asa dati vro 20 de mesaje cu eventul ! data etc si cand se face ! sau faceti un topic vedeti cine se inscrie si aia e !

Nu e complicat, Ignition. E divers.

Cum sa n-aibe timp? E timp berechet. Xp si invazii / cc, ce altceva au in plus de facut?

Pe viitor te rog sa nu mai vorbesti fara sa ai habar. Am dat destule global-uri cu event-ul si mai nimeni nu s-a inscris.

sau faceti un topic vedeti cine se inscrie si aia e !

Randul asta m-a amuzat cel mai mult :)). Topicul asta pentru ce crezi ca e :))?

Link to comment
Share on other sites

Mai incerc o data, poate sare ursul din tufis. Timp de inscriere: 5 zile.

Regulamentul si modul de desfasurare gasiti pe prima pagina, primul post.

Daca e un gm doritor sa-l promoveze si pe global ar fi mai bine :).

Link to comment
Share on other sites

Nu e complicat, Ignition. E divers.

Cum sa n-aibe timp? E timp berechet. Xp si invazii / cc, ce altceva au in plus de facut?

Pe viitor te rog sa nu mai vorbesti fara sa ai habar. Am dat destule global-uri cu event-ul si mai nimeni nu s-a inscris.

Randul asta m-a amuzat cel mai mult :)). Topicul asta pentru ce crezi ca e :))?

Cand am spus ca nu au timp ma refeream la admini si nu playeri....si topicul am crezut ca este facut doar pentru informati despre event.....si nu stiu cand ai dat posturi cu eventul pe global ca eu nu am vazut...abia azi am vazut...ceva posturi

Link to comment
Share on other sites

Cand am spus ca nu au timp ma refeream la admini si nu playeri....si topicul am crezut ca este facut doar pentru informati despre event.....si nu stiu cand ai dat posturi cu eventul pe global ca eu nu am vazut...abia azi am vazut...ceva posturi

Uita-te si tu cand a fost facut topicul.

LE: Se mai introduce o categorie, 1-10 rr.

Link to comment
Share on other sites

Am anuntat in joc de event, sa speram ca vor aparea mai multe inscrieri.

In functie de data si ora la care va avea loc, ma ofer sa ajut la desfasurarea event-ului.

In opinia mea totusi o sa fie foarte greu sa se gaseasca cate 4 partyuri la fiecare categorie, cel mai usor cred ca va fi la categoria 1.

In privinta premiilor sa vedem daca am inteles bine:

Inscrierea de caracter este de 1 poh si 20 bless care se vor imparti la castigatori in felul urmator:

pentru echipa care isi duce regina in tarkan va fi de: 320 bless si 16 poh.

iar echipa de raufacatori va primi automat: 80 bless si 4 poh (dupa ce platesc 100 bless si 5 poh inscrierea) -> aici daca e asa probabil ar mai putea da adminii ceva sa iasa macar cu 10bless si 1 poh in castig ^_^

Sugerez ca in loc de 1 poh sa se dea 1 bok 3+

Link to comment
Share on other sites

Am anuntat in joc de event, sa speram ca vor aparea mai multe inscrieri.

In functie de data si ora la care va avea loc, ma ofer sa ajut la desfasurarea event-ului.

In opinia mea totusi o sa fie foarte greu sa se gaseasca cate 4 partyuri la fiecare categorie, cel mai usor cred ca va fi la categoria 1.

In privinta premiilor sa vedem daca am inteles bine:

Inscrierea de caracter este de 1 poh si 20 bless care se vor imparti la castigatori in felul urmator:

pentru echipa care isi duce regina in tarkan va fi de: 320 bless si 16 poh.

iar echipa de raufacatori va primi automat: 80 bless si 4 poh

Sugerez ca in loc de 1 poh sa se dea 1 bok 3+

sunt doar cele 3 categorii sau exista si o a patra categorie de sub 10 rruri??

Link to comment
Share on other sites

Citeste 5 posturi mai sus

LE: Se mai introduce o categorie, 1-10 rr.

Am editat primul post si am introdus si categoria 4.

Gunit dupa ce avem 4 partyuri la o categorie, daca avem 2 sau mai multi doritori de a fi raufacatori, organizam un find and trade cu membrii party-urilor si cine castiga o sa fie raufacator

Pana atunci sa curga inscrierile.

Link to comment
Share on other sites

Categoria 4 echipa de raufacatori:

Small (BK)

dudian (BK)

TheSnaKe (SM - lider ^^ )

Paull- (SM)

pradaDL (DL )

Elfa unde este?

p.s : doar 1 rasa poate fi la fel,

Link to comment
Share on other sites

Elfa unde este?

p.s : doar 1 rasa poate fi la fel,

adica am voie doar 2 sm fara 2bk??

La raufacatori nu trebuie elfa. Echipele de raufacatori nu platesc inscrierea, cum nici la event-ul trecut nu au facut-o.

e adevarat ce a zis mai sus tekmanique??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...