Jump to content
Dropkillerz

Fraze memorabile spuse de partener/a

Recommended Posts

cea mai nefericita replica pe care am auzit-o spusa in pat (din fericire nu la mine in pat ci la un prieten), a fost "scoate ca mi-i caca" :|

din nou, la alt prieten, una mai nimfomana de fel ii zice: "da-i ma mai tare ca doar nu dai in ma-ta" si el ii raspunde "da' stai ma ca pla mea nu-i de tabla" :))

eu n-am avut parte de replici memorabile si sper sa n-am ca urasc vorbitul in timpul sexului, imi distrage atentia :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi-a povestit un prieten ca o babardea pe fosta lui pretena, na, si ii da ce ii da, aia statea ca o scandura si face catre ala: "ba sa-mi bag p**a ca ai p**a de 20 de centimetrii da' nu stii s-o folosesti, nu stiu de ce ti-o mai dat Dumnezo sperma-n c***e.

Si cea mai tare pe care am auzit-o, tot la un prieten, face prietena-sa catre el: "Mihai... sunt insarcinata!", asta e ca o lovitura sub centura pt. barbati... cand aud cuvintele astea din gura prietenei.

Link to comment
Share on other sites

"eh daca nu ti se scoala eu plec"

...si dusa a fost

naspa frate.... naspa rau cand "moare la intrare"

ea a zis "doare" eu eram :-??

a mai zis "esti minunat" dar doar pentru ca e ea mai romantica si ii place sa zica lucruri frumoase :whistle: #-o :crybaby:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...