Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ija4ok

Discutii, intrebari Event pariuri

Recommended Posts

Dudian 39 de pct. (6 meciuri exacte)

Loki 39 de pct. (4 meciuri exacte)

vraciul 36 de pct.

Am calculat gresit la vraciul.

vDumnezeu ai primit explicatia mai sus cu 2 sau 1 pct.

Clasament intreg:

Vraciul: 36 (Locul 3)

liquidlove: 30

dudian: 39 (Locul 1)

BrotherHoD: 32

vDumnezeu: 34

Gudrulea: 17

Loki: 39 (Locul2)

pityy: 26

AdutzuReal: 25

Alte contestatii mai sunt?

Link to comment
Share on other sites

bunnnnnn, am avut rabdare cum mi-ai zis tu d-l ija, au trecut 3 zile de cand s-au terminat grupele, vreu cele 90 de bless date de mine, renunt la premiul de pe 1 st place...ca vad ca nu avem de gand macar sa anuntam ceva aici, se da nu se da, bla bla bla, NU VOI MAI participa ever la vreun event ca e lipsa totala de seriozitate/interes/comunicare cu oamenii de rand astept sa vreifici charul dudian care e suspenndat si sa-mi dai cele 90 de bless cu care m-am inscris, si asta cat mai repede

PS : ma poti incadra la aitudine vs admin pt ca am avut nesimtirea sa spun ce am de spus

baftalau

Link to comment
Share on other sites

Premiile au fost anuntate si urmeaza sa le dau.

Cum am gresit prima data (am pus la vdumnezeu locul 3) puteam sa gresesc si acum, de aceea am asteptat atat. Nu cred ca era prea corect sa fi dat bless lui vDumnezeu si acum sa i le cer inapoi.

Dar daca tu nu vrei este ok, primesti 90 de bless inapoi si premiul il dau altcuiva. Cum toata lumea a avut rabdare puteai sa ai si tu.

Prin urmare:

Locul 1 va primi 410 bless + 10 bok +5

Locul 2 va primi 250 bless + 10 bok +4

Locul 3 va primi 150 bless + 10 bok +3 (a fost premiat)

cyppa_yo sa-mi dai pm pe forum cu numele caracterului si cand esti on ca sa primesti acele 90 de bless.

Link to comment
Share on other sites

Premiile au fost anuntate si urmeaza sa le dau.

Cum am gresit prima data (am pus la vdumnezeu locul 3) puteam sa gresesc si acum, de aceea am asteptat atat. Nu cred ca era prea corect sa fi dat bless lui vDumnezeu si acum sa i le cer inapoi.

Dar daca tu nu vrei este ok, primesti 90 de bless inapoi si premiul il dau altcuiva. Cum toata lumea a avut rabdare puteai sa ai si tu.

Prin urmare:

Locul 1 va primi 410 bless + 10 bok +5

Locul 2 va primi 250 bless + 10 bok +4

Locul 3 va primi 150 bless + 10 bok +3 (a fost premiat)

cyppa_yo sa-mi dai pm pe forum cu numele caracterului si cand esti on ca sa primesti acele 90 de bless.

nu le mai vreau nici pe alea sunt multumit ca am castigat, trofeul e important pt mine+ de asta is multumit de faptul ca vei ramane cu ele;), si inca ceva, te sfatuiesc sa nu mai faci eventuri pe care TU sa le coordonezi, bafta ija cel din 2010, respect ija cel din 2006:D

Link to comment
Share on other sites

daca am ss pe charul care m-am inscris cum primesc premiul? :dontknow:

upiii am castigat:D, io is dudian dar am ss pe el cum fac sa primesc premiul? :dontknow:

edit: ija nu faci si pentru optimi/sferturi? acum e interesant..

:whistle:

Ai si tu rabdare!...

cand se dau premiile sa stiu sa intru....se anunta sau cum se procedeaza?

un raspuns nu ai vrut sa dai, apoi imi zici mie sa am rabdare, si ma cataloghezi cu restul "desteptilor" care tac si au rabdare, iti dai zeama ca pana nu m-am"luat" de tine nu te-ai sinchisit sa-mi rasp si mie, decat un smeker"ai rabdare" venit in lehamite, de unde lipsa asta de comunicare cu playeri, te dureau manutele alea mici sa scrii 2 vb?sau ne credem mai sus decat pleaba?apoi vi si faci pe victima aci cu un rasp mai mult obligat, si te victimizezi ca"vezi domne tu de ce nu ai rabdare ca si restul" iti zic eu de ce de al dreacu de aia, cam atat am avut de zis, hai pa micule

Link to comment
Share on other sites

vraciul: (a primit premiul de 150 bless + 10 bok)

liquidlove: 30 (a primit 50 de bless)

dudian: 39 (a primit 90 de bless taxa de inscriere)

BrotherHoD: 32 (50 de bless)

vDumnezeu: 34 (50 de bless)

Gudrulea: 17 (50 de bless)

Loki: 39 (a primit 250 bless + 10 bok)

pityy: 26 (a primit 50 de bless)

AdutzuReal: 25 (50 de bless)

Am sa va caut pe toti sa va premiez.

Closed, si va astept cand va incepe eventul de Liga 1.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...