Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ija4ok

Discutii, intrebari Event pariuri

Recommended Posts

Cam putini. Ma asteptam sa fie o bataie pe inscriere si sa fie multi participanti. Premiile nu sunt o problema dar este nevoie de multi participanti pentru ca de aceea se numeste competitie. Felicitari celor care au avut curaj sa se inscrie si bafta.

Link to comment
Share on other sites

Cam putini. Ma asteptam sa fie o bataie pe inscriere si sa fie multi participanti. Premiile nu sunt o problema dar este nevoie de multi participanti pentru ca de aceea se numeste competitie. Felicitari celor care au avut curaj sa se inscrie si bafta.

da da bafta...bafta mie nu voua:P

on: sper sa se mai faca si dupa faza grupelor, atunvi va vi cu adevarat interesant.

PS :asteptam sa vedem ce mai pune ija (a zis ca pune si el ceva:D:)

Link to comment
Share on other sites

Clasament (neoficial) :crybaby: :

1. Vraciul - 13 pct

2. Loki - 12 pct

3. dudian - 11 pct

4. BrotherHod - 10 pct

5. liquidlove - 8 pct

6. AdutzuReal - 8 pct

7. Gudrulea - 7 pct (va prind eu :bananadance2: )

8. vDumnezeu - 7 pct

9. pityy - 5 pct

Link to comment
Share on other sites

1. Vraciul - 12 pct

2. Liquidlove - 9 pct

3. dudian - 11 pct

4. BrotherHoH - 9 pct

5. vDumnezeu - 7 pct

6. Gudrulea - 4 pct

7. Loki - 11 pct

8. pityy - 3 pct

9. AdutzuReal - 5 pct

Cred ca asta e punctajul normal pana acuma ....cum spunea ija ...la 2-0 final si un participant a pus 3-1 ....se considera 2 pct, diferenta de goluri sau 2-1 si participantul a pus 1-0 tot 2 pct se pune....

Link to comment
Share on other sites

1. Vraciul - 12 pct

2. Liquidlove - 9 pct

3. dudian - 11 pct

4. BrotherHoH - 9 pct

5. vDumnezeu - 7 pct

6. Gudrulea - 4 pct

7. Loki - 11 pct

8. pityy - 3 pct

9. AdutzuReal - 5 pct

Cred ca asta e punctajul normal pana acuma ....cum spunea ija ...la 2-0 final si un participant a pus 3-1 ....se considera 2 pct, diferenta de goluri sau 2-1 si participantul a pus 1-0 tot 2 pct se pune....

trebuie reexplicat cum e cu diferenta de goluri, eu unul sunt ca magarul in ceata nu inteleg cand se ia 2 pcte si cand se ia un pct....

Link to comment
Share on other sites

-ija- ai timp si chef :D sa calculezi clasamentul actual pana acuma? :tiphat:..dupa ce se termina meciul cu Franta

eu am doar o singura nelamurire daca eu pronostichez pe un meci 1-1

si meciul se termina 3-3 cate puncte primesc? asta ptr ca la

egaluri nu e diferenta gen ;am pus 2-0 si se termina 3-1,4-2 etc si primesti 2 puncte...

si 1-0,3-0 primesc 1 punct,bine banuiesc ca 1-1 e 3 puncte, 0-0,2-2 e 2 puncte,3-3 1 punct doar banuiesc..

ar fi bine sa lamurim punctajul asa am putea sa ne calculam singuri punctele:P

ija ar fi frumos daca ai timp sa postezi un clasament pana in acest moment asta asa ca sunt pe primul loc

si macar sa am o amintire :)))ca sunt cativa care imi sufla in ceafa si ma cam enerveaza:PPP

glumesc of course!:), imi place competitia si chiar sunt fairplay si le voi strange amical mana (la usa)..:)))

celor care ma vor invinge la acest event:P ,va urez bafta tuturor!!!

Link to comment
Share on other sites

Maine am sa fac un clasament intermediar :)

Pentru egal punctele se dau asa: 3 pentru rezultat exact si 2 pentru diferenta de goluri (nu se da 1 pct).

Ex: 2:2 pus si 2:2 iesit = 3 pct

2:2 pus 1:1 sau 3:3 etc. iesit = 2 pct

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...