Jump to content
Otz3larul

Hackerii romani lovesc din nou !

Recommended Posts

Ieri seara am urmarit o emisiune dedicata acestui subiect si tind sa cred ca sunt de acord, Madalin Voicu a spus ca poporul roman nu e mandru pe cat e de orgolios, si sa fiu sincer sunt de acord acesti hackeri au facut asta din orgoliu.

Link to comment

din surse sigure,hackerii vor mai lovi o data,dovada pe care v-o arat ca ii cunosc pe R.N.S

Da ma frate bravo tie , si noi ce sa facem ca ii cunosti tu ..ce tot vrei sa demonstrezi ?? Ei sunt hackeri , tu dai anunt pe net ca ii cunosti , ce cunostinte proaste au astia de la RNS. :>

@ Urmatoarea tinta sa fie ceva mai mare , sa ne facem auziti .

Link to comment

Trebuie sa recunosc ca sunt buni in ceea ce fac doar ca nu prea vad rostul hackuit-ului. Degeaba sunt sparte site-urile de stiri...redactorii oricum nu o sa respecte mai mult tara noastra, si indiferent de ceea ce se intampla, o sa scrie, si o sa prezinte ceea ce vor ei...pe asta se bazeaza toata afacerea mass-media.

Cred ca mai simplu ar fi ca impreuna cu hack sa ataseze cadou si niste trojan-uri :)

A virusa un site este o infractiune mult mai grava decat umblatul la scriptul unui site. Eu as considera optiunea propusa de tine drept "razbunare" Iar razbunarea cum se zice este arma prostului. Cum ai spus si tu industria e bazata pe mass media , acolo unde are mai mult efect mesajul echipei RNS decat un trojan pe serverul redactiei.
Link to comment
Guest dnd, la munte cu doua minore

sincer sa fiu, sunt prosti si aia din rts/rns whatever. cum sa spargi cancan-ul pentru ca ti-au furat o poza si apoi sa spui ca motivul este ca promoveaza scursuri ?! :-s asta a fost o miscare proasta din partea lor...

Link to comment

"iar voi va ve-ti culege"? Ideea mesajului suna bine, dar doar atat. Pe langa faptul ca deja ne fac tigani, or sa ne mai faca si analfabeti.

Mda. #-o Plus "Va aducem la cunostinta faptul ca orice atribuire [...] vor aduce mult mai multe steaguri..." De cand atribuirea "vor aduce" si nu "va aduce"? :naughty: Oricum, e de admirat faptul ca au avut curajul si atitudinea de a ajunge pana aici.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...