Jump to content
Otz3larul

Hackerii romani lovesc din nou !

Recommended Posts

Guest dnd, la munte cu doua minore

as vrea sa zic mai mult de " AHAHAHAHAHA", dar nu pot =)))))))))))))

Numai respect celor din spatele RNS-ului

Link to comment

de pe linkul lui Loyd:

Un nou episod de rasism si discriminare in Franta. Un cunoscut comic francez, Jonathan Lambert, a reinterpretat, in week-end, la postul tv, France 2, si la o ora de maxima audienta, `salutul roman`. Adaptarea lui Lambert in versiunea romaneasca a fost cea a unei maini intinse, ca la cersit. Gestul, desi o gluma, a iscat dezbateri aprinse pe bloguri si forumuri in Franta, iar Ambasada Romaniei la Paris asteapta scuze din partea moderatorilor.

ce scuze? ar trebui dati in judecata.

Link to comment

^ Bai diferenta dintre un hacker si magaru care da din bat la vioara in mijlocul strazii e enorma.Hackerii in general sunt baieti destepti , le merge mintea daia si fac ce fac ,asa ca nu stiu cat de mult ne-au facut hackerii de ras in lume.Stiri dastea sa tot vina.

ce scuze? ar trebui dati in judecata.

Ce dati in judecata ce scuze ?? nu ne trebuie , tre' luati la tranta cum ne-au facut ei , scuzele daca le primim le primim de ochii lumii.

Link to comment

Au ajuns francezii sa rada de altii cand ei sunt umiliti de magrebieni. Cand nu le convine ceva coloratilor,incendiaza masini,sparg magazine, se arunca in aer samd.Franta , curand muslim country, dar ei se rad de noi.Ratati!

Niste panarame mici, urati si prosti ca mamale lor, care se cred buricul lumii. legionarii si politica franceza: Asterix si obelix- mici si rai, cu palme cat o lopata si talpi la picioare cat o cazma pusi numai pe oralitate. punctum.

Link to comment

hehe, super, respect :clap:

din pacate nu o sa scapam niciodata de tigani :D

Eu inca sper. Va trece mult timp de-acum incolo dar tara asta se va curata de tot ce reprezinta "pete" ale imaginii, culturii si altele.

Baietii de la grafica ne rezolvati si pe noi cu niste banere RNS?

Sustin. :tiphat:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...