Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Obi-Wan

[event] loto

Recommended Posts

Noroc ca il am tata pe Ogica :)) il pun sa imi aleaga numerele. Culmea ca daca pui numerele aici si din pura intamplare sa iasa macar 4 numere si la tv arunci calc pe geam :crazy2: :rofl2: :rofl2:

razi tu razi dar eu am patito

a facut mai demult ija parilink daca va mai aduceti aminte.. cu meciurile de fotbal

and guess what???

fufu200314cj =2+2+0+3+0+1+2+1=11

Brotherhod =2+0+0+1+0+1+0+0=4

vDumnezeu =2+0+3+2+1+0+2+0=10

ghiGhi =1+0+2+?+1+1+0+0=5

panduru2 =2+2+0+3+3+1+3+2=16

andypity =1+0+0+1+0+1+0+0=3

DauCuSapa =2+0+0+1+0+1+0+0=4

Melody =2+2+0+0+0+1+0+0=5

KlauErik1 =1+2+0+1+1+3+0+3=11

varza'n beci =3+0+0+2+1+2+0+0=8

m0aRtEa =3+0+0+0+0+3++3+0=9

wsunshinew =2+2=0+1+0+0+0+0=5

Castigator este Bulaneitor care primeste premiul de 50 bok.

am gresit rezultatele la 1 meci doar si se putea baga bilet cu -1 rezultat la pariuri :banghead: am pierdut $$$ dolareii... dar mam ales cu bokurile :crazy:

@@ON: super fain eventu, ar trebui sa facem si ceva cu jwl of soul

Link to comment
Share on other sites

Deja le-am mutat pe un alt char micut ca stashu nu mai face fata :))

Sincer sa fiu, ma asteptam nu numai sa se castige de prima data, dar chiar imi puneam problema ca va trebui sa-l impart si nu o sa fie cine stie ce premiu! :))

Link to comment
Share on other sites

Deja le-am mutat pe un alt char micut ca stashu nu mai face fata :))

Sincer sa fiu, ma asteptam nu numai sa se castige de prima data, dar chiar imi puneam problema ca va trebui sa-l impart si nu o sa fie cine stie ce premiu! :))

cat e reportul? :D, sa stiu cat castig duminica :))

Link to comment
Share on other sites

Acum doua saptamani nu a avut nimeni numarul 14 deci blessurile s-au reportat. Tot ce s-a intamplat in saptamana aceea "s-a sters". S-au facut inscrieri noi saptamana trecuta si jwls adunate s-au adaugat la cele necastigate de acum doua saptamani.

Numarul care a iesit ieri a fost 40 (nu 44. numarul castigator este cel de la extragerea de duminica) si nu l-a ales nimeni. Drept urmare saptamana aceasta se fac iar inscrieri iar blessurile stranse se vor adauga la cele 1300 reportate.

Link to comment
Share on other sites

deci sa inteleg ca nu a avut nimeni nr 14 de acum 2 sapt si nici 44 cat a iesit ieri ?

si ca nr alese de mine acu 2 saptamani raman valabile ?

As vrea si eu sa pot participa la Lotto adevarat cu un bilet de acum 2 ani .... dar din pacate nu se poate .... asa e si la acest event .... nu ai castigat saptamana asta....saptamana viitoare trebuie sa te inscrii iar ca sa figurezi ca participant .... adica alte 5 sau 10 blesuri ...

Link to comment
Share on other sites

Acum doua saptamani nu a avut nimeni numarul 14 deci blessurile s-au reportat. Tot ce s-a intamplat in saptamana aceea "s-a sters". S-au facut inscrieri noi saptamana trecuta si jwls adunate s-au adaugat la cele necastigate de acum doua saptamani.

Numarul care a iesit ieri a fost 40 (nu 44. numarul castigator este cel de la extragerea de duminica) si nu l-a ales nimeni. Drept urmare saptamana aceasta se fac iar inscrieri iar blessurile stranse se vor adauga la cele 1300 reportate.

obi intra si tu mai des please:P

Link to comment
Share on other sites

Guest corione

daca a iesit 14 suntem in jur de 20 care au castigat :)) daca nu mai multi :))

Link to comment
Share on other sites

Parca era vorba ca nu se accepta Jwl de la caractere secundare, non rr & shit ... am I right ? O.o

Care e problema daca dai jwl dupa un char secundar?.. sau un player care e non rr nu poate sa participe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...