Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Obi-Wan

[event] loto

Recommended Posts

Aici spamul legat de topicul asta. Acolo l-am inchis pentru ca nu vor posta decat GMii care se vor ocupa de event (pentru icneput eu :) ).

Succes!

pai ar fi mai bine sa precizezi o ora fixsa seara si un loc unde sa ne intilnim.

@ideie cei care vor sa participe sa se aseze pe scaune devias biserica

GMu se duce la fiecare da party primeste jwl si se zice nru pe party

face print si x si GMu,posteaza pe forum GMu sau x printu cu nr castigator.

@sau facem 1topik pe forum cu nru dorit de x si pana la extragere GMu

sa anute o ora la care poate astrange jwl,si dupa luarea jwl aproba

pe forum pe x ca a jucat.

:D sper ca nam greseli mari

Link to comment
Share on other sites

vDumnezeu, o sa vin eu la fiecare sa iau jwls, nu e nevoie sa ne adunam ca la slujba :) Cat despre ora, stati on si o sa vedeti.

-=xXxXx=-, de acum incepem.

pai ora e problema mai mult,cum lucrezi tu asa lucram si noi daca spui o ora anume

masi sacrifica sa stau on.

daca nu bft cu eventu :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

1. Cum se alege numarul norocos?

2. De ce doar 1 numar? E mult mai interesant cu macar 3 numere. Ce nu se castiga se va reporta. Nu vad ce ar strica un pot de 1000 de jewels :).

3. Chestia cu "stati on daca vreti sa participati" e cam aiurea. Cel mai bine stabilesti un interval orar in care stii ca intri sa ii inscrii pe doritori.

LE: Puteti numi loteria "3 din 29" sau "2 din 19". E mult mai interesant asa. Nu sunt nici sanse imposibile de castig dar nici prea... banal nu e.

LE2: @angel4ever: Da, scuze, nu am fost atenta :).

Link to comment
Share on other sites

1. Cum se alege numarul norocos?

2. De ce doar 1 numar? E mult mai interesant cu macar 3 numere. Ce nu se castiga se va reporta. Nu vad ce ar strica un pot de 1000 de jewels :).

3. Chestia cu "stati on daca vreti sa participati" e cam aiurea. Cel mai bine stabilesti un interval orar in care stii ca intri sa ii inscrii pe doritori.

LE: Puteti numi loteria "3 din 29" sau "2 din 19". E mult mai interesant asa. Nu sunt nici sanse imposibile de castig dar nici prea... banal nu e.

din cate am inteles eu se vor lua numerele extrase la loto 6 din 49 pt a nu exista discutii.

Link to comment
Share on other sites

1. Cum se alege numarul norocos?

2. De ce doar 1 numar? E mult mai interesant cu macar 3 numere. Ce nu se castiga se va reporta. Nu vad ce ar strica un pot de 1000 de jewels :).

3. Chestia cu "stati on daca vreti sa participati" e cam aiurea. Cel mai bine stabilesti un interval orar in care stii ca intri sa ii inscrii pe doritori.

LE: Puteti numi loteria "3 din 29" sau "2 din 19". E mult mai interesant asa. Nu sunt nici sanse imposibile de castig dar nici prea... banal nu e.

LE2: @angel4ever: Da, scuze, nu am fost atenta :).

Nu prea ai citit ce s-a scris :P

1. Primul numar de la extragerea reala loto 6/49

2. Pentru ca numai 1 nr va fi extras din pct nostru de vedere :) dar te poti inscrie "de 2 ori". Platesti 2 x taxa si alegi 2 nr. ( = mai multe jwls la event)

3. In fiecare seara intre 21.00 si 24.00

4. Il poti numi 1 din 69 :)) pentru ca din pct nostru de vedere nu se va lua in considerare decat primul nr extras.

Incercam prima data asa si mai modificam pe parcurs daca e cazul ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai citit ce s-a scris :P

1. Primul numar de la extragerea reala loto 6/49

2. Pentru ca numai 1 nr va fi extras din pct nostru de vedere :) dar te poti inscrie "de 2 ori". Platesti 2 x taxa si alegi 2 nr. ( = mai multe jwls la event)

3. In fiecare seara intre 21.00 si 24.00

4. Il poti numi 1 din 69 :)) pentru ca din pct nostru de vedere nu se va lua in considerare decat primul nr extras.

Incercam prima data asa si mai modificam pe parcurs daca e cazul ;)

chiar ff buna ideea,intra pe joc si anunta oamenii, sa fim mai mult

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai citit ce s-a scris :P

1. Primul numar de la extragerea reala loto 6/49

2. Pentru ca numai 1 nr va fi extras din pct nostru de vedere :) dar te poti inscrie "de 2 ori". Platesti 2 x taxa si alegi 2 nr. ( = mai multe jwls la event)

3. In fiecare seara intre 21.00 si 24.00

4. Il poti numi 1 din 69 :)) pentru ca din pct nostru de vedere nu se va lua in considerare decat primul nr extras.

Incercam prima data asa si mai modificam pe parcurs daca e cazul ;)

mai exact : "2 in 1 din 49 " :P

Link to comment
Share on other sites

vin si eu cu propunerea. de ce nu se face cu soft eventu asta? adica e un simplu random (49) :)))) si nomilizati pe cineva saptamal sa faca "extragerea"?

PS:daca e nevoie va scriu eu "softul" =)))

PPS: asa se poate implementa si ideea cu 3 din 25 etc. eventual inscriere mai ieftina ca sa se poate inscrie orice player. :)

Link to comment
Share on other sites

La TV e cel mai Ok. Nu au cum sa iasa discutii ca nu stiu cine a masluit softu :) Inscrierea nu mi se pare scumpa deloc. Mai ales ca acum tot serverul foloseste Elite si au jwls la greu...

ar fi mai ok sa fie taxa in bok`uri

Link to comment
Share on other sites

ar fi mai ok sa fie taxa in bok`uri

da in book-uri de 1 sau 2 :D ...( sau preferi de +4+5 ? ) =))

E buna taxa asta de 5 blesi toti de pe servar si aia mici pot procura rpd 5 blesi ...

La TV e cel mai Ok. Nu au cum sa iasa discutii ca nu stiu cine a masluit softu :) Inscrierea nu mi se pare scumpa deloc. Mai ales ca acum tot serverul foloseste Elite si au jwls la greu...

Da schimbandusi coordonatele si facand xp ..nu culegerea drop-ului <_< -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...