Jump to content
AdYY_89

Vampiri, varcolaci exista oare?

Recommended Posts

nu exista. in schimb daca vreti sa va temeti de ceva real, ganditi-va la raketi, neo-nazisti si traficanti de carne vie. pe ei nu ii deranjeaza sa va taie gatul ca la un porc si sa va lase intr-o balta de sange in mijlocul orasului chiar si cu oameni in jur.

acuma va intreb, va mai este frica de vampiri/varcolaci/vrajitoare ?

nu era vorba daca le este frica, ci daca exista sau nu ... :readthis:

de existat nu - vampiri, varcolaci (poate doar persoane cu diverse malformatii groaznice au dat nastere povestilor), vrajitoare cu siguranta, dar nu asa cum isi imagineaza scenaristii hollywood-eni, bigfoot - nu stiu, Chupacabra - cred k mai degraba s-au jucat prin laboratoare si le-a iesit lighioana...

fantome...posibil, desi nu prea sunt dovezi prea bune...

Link to comment
Share on other sites

Daca nar fi nu sar povesti :)) bine nu exzista in felul in care ii vedeti in filme ,insa pe pamantul asta sunt o groaza de lucruri ne descoperite si multe bolii

Siii mai ales oamenii bolnavi de Canibalism(varcolaci) +(vampiri)Vlad Tapa al nostru =filme faine

Ca motiva?ii, studiile au ar?tat c? actul de canibalism este s?vâr?it sub trei tipuri de justific?ri:

* ritual (sau religios)

* de supravie?uire (apare la scar? larg? mai ales în situa?iile de foamete acut?, dar ?i în unele situa?ii limit? în care sunt implicate doar câteva persoane)

* criminal (în general practicat de persoane cu min?i bolnave)

DECI CE VEDETI VOI LA TV NU EXZISTA

@+wikipedia

Link to comment
Share on other sites

@Dumnezeu : Exact, ce vedeti voi la televizor nu sunt reale dar sunt niste specii asemanatoare ca vampirii si vorcalacii,exista lupi care se pot ridica pe 2 picioare si alerg,si la vampir nu stiu ce exemplu sa dau.Vrajitoare* este un termen popular,dar exista ritualuri demonice asemanatoare cu ce credeti voi ca sunt vrajitoarele..vlad tepes ca vampir e probabil un mit dar are un sambure de adevar.

Link to comment
Share on other sites

dap vampirii exista

eram eu cu 3 preteni, ne-am dus in padure si cand am urcat sus de tot ne-am intalnit cu 4 fete

am stat oleaca am povestit cu ele

la muscat pe un prieten de gat, eram mai mic atunci nu mi-am dat seama

si pe inca unu la muscat de gat

cand am ajuns acasa li s-a umflat la astia gatu si au pus spirt pe el ca ii durea

erau putin cam betive alea. deci cred ca i-au muscat de proaste ce erau... erau rockeriste si erau cam proaste

toate erau imbracate in negru inafara de una care era imbracata in roz

deci nu stiu sigur daca erau sau nu vampiroaice dar asa s-a intamplat

si nu, prietenii mei nu s-au transformat in vampiri

deci cred ca defapt alea erau ceva vampiri beta versiune mai slaba ca erau mai naspa asa nu aveau puteri si umblau in lumina etc.

deci daca exista vampiri, aia trebe sa fie, mai ales ca locuiesc in Baia Mare (transilvania)

e pe bune povesteea. daca vampirii exista, sigur fetele alea erau vampiri. (toate aveau aprox 16-20 ani). s-a intamplat acuma vreo 6-9 ani nu stiu exact cand.

voi ati vazut fete care sa va muste de gat prima data cand va intalniti cu ele?

una cred ca ori era fff beata ori era retardata ca se uita asa urat cu ochii la mine si era imbracata in negru era sinistra =)) nu zicea nimic

bine ca nu ne-au mancat de vii.

Link to comment
Share on other sites

dap vampirii exista

eram eu cu 3 preteni, ne-am dus in padure si cand am urcat sus de tot ne-am intalnit cu 4 fete

am stat oleaca am povestit cu ele

la muscat pe un prieten de gat, eram mai mic atunci nu mi-am dat seama

si pe inca unu la muscat de gat

cand am ajuns acasa li s-a umflat la astia gatu si au pus spirt pe el ca ii durea

erau putin cam betive alea. deci cred ca i-au muscat de proaste ce erau... erau rockeriste si erau cam proaste

toate erau imbracate in negru inafara de una care era imbracata in roz

deci nu stiu sigur daca erau sau nu vampiroaice dar asa s-a intamplat

si nu, prietenii mei nu s-au transformat in vampiri

deci cred ca defapt alea erau ceva vampiri beta versiune mai slaba ca erau mai naspa asa nu aveau puteri si umblau in lumina etc.

deci daca exista vampiri, aia trebe sa fie, mai ales ca locuiesc in Baia Mare (transilvania)

e pe bune povesteea. daca vampirii exista, sigur fetele alea erau vampiri. (toate aveau aprox 16-20 ani). s-a intamplat acuma vreo 6-9 ani nu stiu exact cand.

voi ati vazut fete care sa va muste de gat prima data cand va intalniti cu ele?

una cred ca ori era fff beata ori era retardata ca se uita asa urat cu ochii la mine si era imbracata in negru era sinistra =)) nu zicea nimic

bine ca nu ne-au mancat de vii.

Spune-mi ca si tu ai scris asta sub influenta alcoolului.

Link to comment
Share on other sites

Povestea de mai sus contine "fete" deci nu este o intamplare reala.

una cred ca ori era fff beata ori era retardata ca se uita asa urat cu ochii la mine si era imbracata in negru era sinistra nu zicea nimic

Looool. Chiar era imbracata in negru ? :o

Link to comment
Share on other sites

Rockerite? La ce te asteptai sa te pupe pe obrajor,si daca erau atat de beate(nu stiu daca e corect cuvantul) ma mir ca nu te-au violat O_o ?Nu exista nimic din toate chestiile astea,cel putin nu ce vezi in filme sau pe Discovery xD,si totusi am auzit multe povesti de la o mare parte din prietenii mei ca erau prin cimitir si au vazut nu stiu ce si au fugit si bla bla dar tot nu cred ca exista.Pana nu vad nu cred.

Link to comment
Share on other sites

dude, chiar nu ai altceva de facut dekat sa ma faci pe mn prost?....eu cred k uh ejti mai prost ka prostu.....te rog frumos dute si fa pisi in olitza k deja putzi.....eu nu te-am jiknith pokemonule..... vreau sa raman on topic....si crek am pus o intrebare ka toata lumea....eu vam rugat sa va datzi cu parerea, dak nu crezi uh nu comenta deampulea.....nu tre sa ma faci pe mn prost...dute si masturbeazate....GET A FCKIN LIFE!!!!!

Invata sa scri , sa te comporti si sa le spui parintilor sa te educe inc-o data !

Vampiri , varcoli si ce rahaturi mai zici tu sunt facute pentru a speria lumea , folosite in povesti de groaza , filme , doar pentru divertisment , nu exista asa ceva !

Link to comment
Share on other sites

Si zici ca esti nascut in `89? >.>

In 89 Maricica primea scrisoarea de intentie de la Ionica. Invitatie la sarbatoarea recoltei. Conceptia a avut loc mult mai tarziu intr-o noapte torida de vara in capita de fan .

OT : Nu exista . Ala cu rosu la bot e vecina'tu cand e vecina la ovulatie :))

Link to comment
Share on other sites

dap vampirii exista

eram eu cu 3 preteni, ne-am dus in padure si cand am urcat sus de tot ne-am intalnit cu 4 fete

am stat oleaca am povestit cu ele

la muscat pe un prieten de gat, eram mai mic atunci nu mi-am dat seama

si pe inca unu la muscat de gat

cand am ajuns acasa li s-a umflat la astia gatu si au pus spirt pe el ca ii durea

erau putin cam betive alea. deci cred ca i-au muscat de proaste ce erau... erau rockeriste si erau cam proaste

toate erau imbracate in negru inafara de una care era imbracata in roz

deci nu stiu sigur daca erau sau nu vampiroaice dar asa s-a intamplat

si nu, prietenii mei nu s-au transformat in vampiri

deci cred ca defapt alea erau ceva vampiri beta versiune mai slaba ca erau mai naspa asa nu aveau puteri si umblau in lumina etc.

deci daca exista vampiri, aia trebe sa fie, mai ales ca locuiesc in Baia Mare (transilvania)

e pe bune povesteea. daca vampirii exista, sigur fetele alea erau vampiri. (toate aveau aprox 16-20 ani). s-a intamplat acuma vreo 6-9 ani nu stiu exact cand.

voi ati vazut fete care sa va muste de gat prima data cand va intalniti cu ele?

una cred ca ori era fff beata ori era retardata ca se uita asa urat cu ochii la mine si era imbracata in negru era sinistra =)) nu zicea nimic

bine ca nu ne-au mancat de vii.

cred ca nici tu nu crezi ce ai scris aici.

@on topic nu exista asa ceva fictiune pura,povesti de speriat copii etc

Link to comment
Share on other sites

Fantomele sunt reale , not -_-

FANTÓM?, fantome, s. f. Fiin?? ireal? pe care cred (sau pretind) c? o v?d unii oameni cu imagina?ia tulburat? sau pe care o creeaz? fantezia scriitorilor; n?luc?, stafie, strigoi, fantasm?, ar?tare. ? Fig. Ceea ce are o existen?? incert?, fictiv?, ceea ce (nici) nu exist? în realitate. ? (Adjectival) Guvern fantom?. – Din fr. fantôme.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

exista exista ! si porci "S"buratori exista ^_^

Sunt cumva porci mov? :wub:

Purple Pigz.Air :wub:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...