Jump to content
gimy100

credeti in flacara violet?

Recommended Posts

Da chiar cred.Eu sunt atacat energetic in fiecare zi.

Simptome:

-seara in jur de 22-02 ,iti apare o senzatie de oboseala si iti vine sa adormi

-dimineata in jurul orei 08,inca iti este somn dar creierul iti spune ca trebuie sa te trezesti ca ai treaba.

Stiu foarte multe persoane atacate energetic care au aceste simptome.

Link to comment
Share on other sites

desigur ca exista energie negativa si pozitiva....

nu stiu cat de reala este "flacara violet"

important de stiut este ca trebuie sa ai un psihic si o mentalitate puternica pentru a reusi sa ataci pe cineva cu energie, fie ea negativa sau pozitiva.

In general, toti atacam ( chiar fara sa stim ) si suntem atacati.

-seara in jur de 22-02 ,iti apare o senzatie de oboseala si iti vine sa adormi

seara/noaptea, corpul produce serotonina, e normal sa ti se faca somn...iar dimineata e bine cel putin 5 minute de stat in pat cu ochii deschisi pentru a avea o zi cat mai buna, corpului tau ii trebuie cateva minute dupa ce te trezesti pentru a regla mersul "trenului" :)

Link to comment
Share on other sites

evident. tot asta e motivul pentru care geoana a pierdut alegerile.

eu personal cred in flacara oxihidrica.

Am zis un exemplu "real", fara referire la Geoana, de energie negativa neexprimandu-mi opinia pro / contra. Daca stiai cum se manifesta deochiul, nu inteleg de ce papucii lui Basescu ai dat reply-ul ala sec.

X: Ai auzit ca exista zei pagani?

Y: Am auzit de Buddha.

Link to comment
Share on other sites

I-am spus mamei mele azi dimineata despre acest subiect si se pare ca ii da crezare , adica a vazut la tv ce i s-a intamplat lui geoana si mi-a zis ca a fost sabotat si chestii dintrastea. Eu unul nu prea cred in energii pozitive si negative. Ziua eu o fac cum vreau , eu o controlez (cel putin in cazul meu daca aveti idee la ce ma refer). Puteti sa imi tineti predici la greu despre energiile voastre pentru ca nu o sa cred in asa ceva. Cum puteti sa spuneti ca violetu are NU STIU CE PUTERE , E ABSURD =)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bun exemplu cu atac de energie negativa este deochiul. Au murit persoane din cauza acestui "fenomen" :).

cine? cand? de unde stii? sau ai zis si tu asa? i-ai citit mortului certificatul de deces sa vezi care a fost cauza mortii si acolo scria deochi?

Link to comment
Share on other sites

cine? cand? de unde stii? sau ai zis si tu asa? i-ai citit mortului certificatul de deces sa vezi care a fost cauza mortii si acolo scria deochi?

=))))))

Moarte din cauza deochiului? O_O eu stiam ca atunci cand te deoache cineva inseamna ca s-a mirat de tine [ gen ca ai crescut etc prostii dinastea ]..si te ia o durere de cap sau ceva,te simti rau..dar sa mori ? O_O

Eu am fost deochiat si deochi multe persoane :-?? Ca orice om,durere de cap etc.

Daca ma contrazici inseamna ca vorbesti de altfel de deochi [care tind sa cred ca e blestem ].

Link to comment
Share on other sites

ON: Sper ca de acum incolo nu o sa se invoce diverse motive pentru fiecare "gafa" a unui om politic de pe la noi...

adevarat,dupa ce ca s-au facut de ras in fata electoratului la parlamentare psd`istii,acum s-au facut de c...t cu "flacara violet" a lor.Dobitoci...

Link to comment
Share on other sites

=))))))

Moarte din cauza deochiului? O_O eu stiam ca atunci cand te deoache cineva inseamna ca s-a mirat de tine [ gen ca ai crescut etc prostii dinastea ]..si te ia o durere de cap sau ceva,te simti rau..dar sa mori ? O_O

Eu am fost deochiat si deochi multe persoane :-?? Ca orice om,durere de cap etc.

Daca ma contrazici inseamna ca vorbesti de altfel de deochi [care tind sa cred ca e blestem ].

Poate nu se moare, cateodata deochiul vine de la persoane dar nu cu rea intentie, unele persoane chiar nu stiu ca pot face rau prin a se mira sau eu mai stiu ce, oricum, deochiul...este foarte urat.

Flacara violet, nu stiu cat exista, dar, cu siguranta exista ceva "out there".

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...