Jump to content
Dropkillerz

Fotografii provocatoare cu fiica lui Mircea Geoana

Recommended Posts

Foarte provocatoare nu sunt pozele, da' trebuie sa recunoastem ca nu arata rau tipa :-"

are you fucking nuttz? are un nas praca-i teava de tanc si tu zici ca nu arata rau? cat despre provocatoare, in afara faptului ca te poate provoaca sa te sinucizi cand iti dau seama cat de oribile pot fi unele fete, alta reactie nu cred ca iti poate starni.

Link to comment

are you fucking nuttz? are un nas praca-i teava de tanc si tu zici ca nu arata rau? cat despre provocatoare, in afara faptului ca te poate provoaca sa te sinucizi cand iti dau seama cat de oribile pot fi unele fete, alta reactie nu cred ca iti poate starni.

Ce ai tu cu omul daca are alte standarde fata de restul care au comentat aici? :(

Link to comment
Guest HateLord

are you fucking nuttz? are un nas praca-i teava de tanc si tu zici ca nu arata rau? cat despre provocatoare, in afara faptului ca te poate provoaca sa te sinucizi cand iti dau seama cat de oribile pot fi unele fete, alta reactie nu cred ca iti poate starni.

Pf, tu te-oi crede frumos rau, nu? Fata nu arata nici excelent, dar nici rau. Nu inteleg de ce tot spuneti ca e oribila. Uitati-va in oglina mai intai astia care criticati lumea asa aiurea.

Link to comment

=)) =))

Asta chiar nu mi se pare pitipoanca.

Sau poate nu avem aceeasi definitie pt. cuvantul pitipoanca.

Nu e machiata strident, nu e imbracata de prost gust (hai poate putin costumul ala de baie).

Asta mi se pare pitipoanca http://i14.servimg.com/u/f14/12/14/06/10/bla_510.jpg

exact , mie mi se pare normala... pt astia dp linkmania toate sunt pitipoance :error:

@SilenR tu pe toata lumea critici , ia pune-te si urca niste poze q tn !

Link to comment

are you fucking nuttz? are un nas praca-i teava de tanc si tu zici ca nu arata rau? cat despre provocatoare, in afara faptului ca te poate provoaca sa te sinucizi cand iti dau seama cat de oribile pot fi unele fete, alta reactie nu cred ca iti poate starni.

:coffee:

provocatoare rău,nu glumă... :-j

Link to comment

daca e ta'so mare scula prin guvern asta inseamna ca nu trebuie sa mai aiba viata sociala? sa stea inchisa in casa? pur si simplu se imbraca/manifesta ca orice alta pustoaica de varsta sa (norocul ei e ca are o conditie financiara mai buna decat restul). Daca nu se distreaza acum,cand o mai face? la 69 de ani? Se cauta nod in papura degeaba...

Link to comment

@monk, nu vad unde era vorba de "viata ei sociala" .. nu i-am interzis nici unul sa nu iasa din casa ...

faptul pentru care rade toata lumea, este titlul ..

daca nu era titlu asta, nu radea lumea chiar asa, toata lumea se astepta la ceva mai "p0rn" :))

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...