Jump to content
Dropkillerz

Fotografii provocatoare cu fiica lui Mircea Geoana

Recommended Posts

Of course :wub: I think I'm in love :wub:

Si acum trezirea la realitate: parca ma uit pe hi5 la profiluri de pitipoance, asa arata pozele :-??

acum ca nu a castigat mandatul incepe sa dezvaluie poze cu fata lui...

Excelent.. :-j

Aici e exprimarea gresita: nu Geoana a dezvaluit poze cu fata lui, ele au fost luate de "admiratori" de pe MySpace-ul ei (sau Hi5 sau ce are) si au fost date site-ului bzi (?).

Pana sa citesc postul Oanei am crezut ca nu prea le am cu sprancenele...

Unde a fost exprimarea gresita? :-??

II pui parte, sau ce? :whistle:

Ti-am scris mai sus exprimarea gresita. Nu ii tin parte, mi-am dat quote unde am zis ca e pitipoanca :)

Link to comment

Aici e exprimarea gresita: nu Geoana a dezvaluit poze cu fata lui, ele au fost luate de "admiratori" de pe MySpace-ul ei (sau Hi5 sau ce are) si au fost date site-ului bzi (?).

Ti-am scris mai sus exprimarea gresita. Nu ii tin parte, mi-am dat quote unde am zis ca e pitipoanca :)

Unde e problema ta in afara faptului ca l-am ironizat pe Geoana?

era o gluma, fii si tu mai atent:)

Link to comment

Asa e, probabil ca era o gluma. Ironie la adresa lui Geonica, eu nu vad, sa fiu al naibii... Dar las-o balta, o sa te tratez si pe tine ca pe o gluma :>

Mersi mersi, esti foarte dragut, doar ca nu e nevoie. ;;)

Ce treaba are una cu alta,eu pur si simplu am postat o stire.

Da, nu e nici o problema :D

P.S. briliantul r_superstar este langa mine acum, asa se explica atitudinea lui

Link to comment

Mersi mersi, esti foarte dragut, doar ca nu e nevoie. ;;)

P.S. briliantul r_superstar este langa mine acum, asa se explica atitudinea lui

Eh, incerc si eu sa fiu dragut, dar vad ca nu merge cu toti. Si foloseste apelative "shukare" cu altii, nu folosi "briliant" la adresa mea.

/last post here, topic filled by a 'tard :tiphat:

Link to comment

Si cate sperante imi facusem inainte sa vad pozele ...

E naspeta.

Stai oleaca ... sa nu patam imaginea pitzipoancelor cu specimenu asta (care reprezinta fata de la tara).

Oricum, sunt 2 feluri de pitzipoance (cel putin asa cred eu):

1. alea "true" - care umbla prin cluburi, poarta tzoale scumpe, arata bine si, eventual, au si bani -sunt oke

2. alea "wannabe" - care incearca si ele sa atraga atentia -

De ce ti`ai facut sperante? N`ai vazut`o pe langa Geoana cand candida?

Nu e urata...e obisnuita. Mai are de lucrat la sprancenele alea de barbat #-o. Fane spune ca mai are de lucrat si la nas. :crazy: Cica e mare.

Poza pe care am pus`o eu reprezinta o pitzi "wannabe".

Link to comment

Si cand nu credeam ca ziarele din Romania nu pot fi mai josnice? Iau niste poze cat de cat decente, si le pun pe prima pagina, numai ca e fiica lui Geoana.

Intreb iarasi,ce treaba are una cu alta,eu am postat o simpla stire,nu ma intereseaza despre cine-i acea stire si pe cine reprezinta sau critica.

Link to comment

Si cand nu credeam ca ziarele din Romania nu pot fi mai josnice? Iau niste poze cat de cat decente, si le pun pe prima pagina, numai ca e fiica lui Geoana.

M-am referit la mass-media romaneasca in general, ca un asemenea articol a fost publicat de un ziar romanesc, a venit Base la putere, si brusc de Ridzi, Udrea, Mircea Basescu, filmuletul ala nu se mai aude nimic?

Link to comment

M-am referit la mass-media romaneasca in general, ca un asemenea articol a fost publicat de un ziar romanesc, a venit Base la putere, si brusc de Ridzi, Udrea, Mircea Basescu, filmuletul ala nu se mai aude nimic?

Citisem alceva,scuzele mele. :D

In loc de "Nu ma refeream la tine", vazusem "Ma refeream la tine",my bad :-s

Link to comment

deja avem scandal national, vai c poze, unde e Eba sa ii arate cum trebuie sa se prezinte o domnisoara ( in ureche ) adevarata

am avut si erectie omfg

Link to comment

O poza cu ea imbracata in rosu nu aveti, de preferat cu un trandafir in bot?

Ba eu ma opun vehement daca este o incercare de a lua fatza lu eba. Nici udra nu cred ca e de acord.

Numai in romania mai vezi asa ceva. AVem concurenta dar nu se despoaie nicuna. inadmisibil.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...