Jump to content
Dropkillerz

Fotografii provocatoare cu fiica lui Mircea Geoana

Recommended Posts

Ana Geoana va implini anul acesta, in august, 20 de ani, (conform datei de nastere pe care si-a trecut-o pe pagina de Facebook, desi varsta ei reala e, mai degraba, 15-16 ani) si se anunta de pe acum ca o mare fringatoare de inimi masculine, judecand dupa cat de bine arata. Nu stim daca o intereseaza o cariera de model, a la EBA, dar stim sigur ca ii place la nebunie sa pozeze provocator, in ipostaze extrem de variate, dovada numarul urias de fotografii pe care si le-a postat singura pe Facebook. La petrecerile copiilor de bani grei din Bucuresti, in vile de fite si cu masini tari la poarta, alaturi de colegii cu ”pedigree” beton de la Scoala Americana, in Maldive, in China ori in sudul Frantei, fiica presedintelui Senatului nu uita niciodata sa se plaseze in centrul a zeci de poze, pe care le impartaseste, apoi, cu internautii. Daca ne gandim ca, tot anul acesta, EBA trece pragul psihologic al celor 30 de ani, cand reprezentantele sexului frumos nu se mai cheama fete, ci femei in toata regula, e clar ca fiica presedintelui are o rivala de temut care va acapara, pronosticam noi, cat de curind, paginile tabloidelor si va da o paine de mancat paparazzilor. In plus, cel putin pana acum, nu s-a auzit ca tanara Ana sa fi apelat la chirurgia estetica, precum Elena, pentru a-si ajusta parametrii, asa ca sex-appeal-ul ei natural nu are cum sa fie altceva decat un atu in plus in ”meciul” care sta sa se declanseze.

bzi.ro

Destul de interesante pozele :D

Link to comment

Iti dai seama ce se intampla daca castiga Geoana ?O noua panarama prin parlamentul European gen Eba. Peste 5 ani o sa votez candidatul care nu are copii.

=)) =))

Asta chiar nu mi se pare pitipoanca.

Sau poate nu avem aceeasi definitie pt. cuvantul pitipoanca.

Nu e machiata strident, nu e imbracata de prost gust (hai poate putin costumul ala de baie).

Asta mi se pare pitipoanca http://i14.servimg.com/u/f14/12/14/06/10/bla_510.jpg

Link to comment

Eh, e mediatizata si chestia asta, ca orice altceva. E fata lui Geoana - hai sa-i facem reclama!

Daca aparea sora-mea (n-am sora) in niste poze dinastea (urate) nu cred ca se vorbea pe linkmania. ^_^

Ce vreau sa spun e ca, sunt o sumedenie de astfel de poze pe internet, insa aceasta e mediatizata din cauza tatalui. ^_^

Link to comment

Si cate sperante imi facusem inainte sa vad pozele ...

E naspeta.

=)) =))

Asta chiar nu mi se pare pitipoanca.

Sau poate nu avem aceeasi definitie pt. cuvantul pitipoanca.

Nu e machiata strident, nu e imbracata de prost gust (hai poate putin costumul ala de baie).

Asta mi se pare pitipoanca http://i14.servimg.com/u/f14/12/14/06/10/bla_510.jpg

Stai oleaca ... sa nu patam imaginea pitzipoancelor cu specimenu asta (care reprezinta fata de la tara).

Oricum, sunt 2 feluri de pitzipoance (cel putin asa cred eu):

1. alea "true" - care umbla prin cluburi, poarta tzoale scumpe, arata bine si, eventual, au si bani -sunt oke

2. alea "wannabe" - care incearca si ele sa atraga atentia -

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...