Jump to content
Razvan

ce crezi tu..?

Recommended Posts

Nu pot avea o parere despre mine, deoarece parerile se fac dupa cum un om se comporta, iar eu ma pot comporta cum vreau.

genial. esti profund si contra-fund. #-o

asta o sa fie gravat si in piatra de pe mormantul tau ?

Link to comment
Share on other sites

Ei bine pe forumul asta am intalnit multi oameni cu opinii "foarte" contradictorii. Chiar sunt curios ce credeti voi despre.. voi insiva! Astept raspunsuri

O zi buna :tiphat:

topic pentru nimic

e normal sa am o parere buna despre mine

& si cei din jur au aceiasi parere , deci e ok :D

Link to comment
Share on other sites

' date='Mar 15 2010, 21:58' post='4877260']

topic pentru nimic

e normal sa am o parere buna despre mine

& si cei din jur au aceiasi parere , deci e ok :D

de ce e asa de normal sa ai o parere buna despre tine? eu de exemplu nu am o parere chiar asa de buna despre mine, si de obicei cand sunt in fata unui examen/competitii cu factori necunoscuti ma demoralizez si ma subapreciez singur. nimeni nu are o parere absolut pozitiva/negativa despre tine ci predominant pozitiva, respectiv negativa.

@revin cu o "parerea mea" mai tarziu

Link to comment
Share on other sites

sunt foarte tampit , cateodata prea tampit ... am niste glume praf de tot cu care imi enervez rudele familia si colegii , sunt urat , am nasul mare , ascult manele si o sa imi pierd viata pe acest forum

PE scurt : Ma comport exemplar dupa standardele mele :D

Link to comment
Share on other sites

sunt foarte tampit , cateodata prea tampit ... am niste glume praf de tot cu care imi enervez rudele familia si colegii , sunt urat , am nasul mare , ascult manele si o sa imi pierd viata pe acest forum

PE scurt : Ma comport exemplar dupa standardele mele :D

cristi, nici noi nu te prea suportam. :))

ai uitat sa specifici ca ai o sinceritate sinucigasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLz0o0r

Poi sa fiu mult mai calm sa incerc sa ma las de tigari(normale nu maria).In rest ca sunt fericit :X.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...