Jump to content
Razvan

ce crezi tu..?

Recommended Posts

Ah, nu vreau sa treaca nici un narcisist pe aici, ne va face o intreaga scrisoare de complimente proprii :))

Hmm, eu? ca orice om..calitati/defecte..incerc sa ascund si sa nu-mi las defecte la suprafata dar nu prin falsitate. Cel mai mare defect/calitate/prostie orgoliu care e peste puteriile mele. Cea mai buna calitate, comunicare, diplomatia. Ma accept asa cum sunt, nu sunt fustrata si nici plina de mine :)

Link to comment
Share on other sites

Mincinos cand trebuie :) cand e sa ma cert ma cert, dar cand e vorba de prieteni , ne gandim la :beer:.As fi dorit sa fiu putin mai calm. :P

Link to comment
Share on other sites

Hmm...pai am un defect cam maricel :"> si anume, orgoliu. Stiu ca uneori e bine sa ai orgoliu, dar al meu depaseste orice limita cateodata. Sunt incapatanata, poate prea incapatanata, si asta de multe ori ma ajuta sa obtin ceea ce`mi doresc. In rest sunt sociabila, imi place sa glumesc, si fac tot posibilul ca cei din jurul meu sa se simta bine in prezenta mea :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm...pai am un defect cam maricel :"> si anume, orgoliu. Stiu ca uneori e bine sa ai orgoliu, dar al meu depaseste orice limita cateodata. Sunt incapatanata, poate prea incapatanata, si asta de multe ori ma ajuta sa obtin ceea ce`mi doresc. In rest sunt sociabila, imi place sa glumesc, si fac tot posibilul ca cei din jurul meu sa se simta bine in prezenta mea :)

idem

Link to comment
Share on other sites

Eh, ca orice om, am calitatile si defectele mele. Cel mai mare defect al meu e ca uneori imi place sa mint :blush2: . Cred ca cea mai buna calitate a mea este respectul reciproc, nu-mi prea place sa imi bat joc una intr-una de cineva (eeee bine, mai am si eu ironii in mine). Si cateodata imi place la nebunie sa ma cert, nu stiu de ce, am o atractie pt asta :).

Link to comment
Share on other sites

Sunt neprietenos si nesociabil , stay away :tiphat: ...

Minti! :))

Am destule defecte. :-?

Orgolioasa, incapatanata, tupeista, infatuata, obraznica, pun suflet la lucruri marunte, ma atasez repede de o persoana (aici ma refer la prieteni, nu iubiti), sunt influentabila cateodata, de multe ori ma pripesc in luarea unor decizii, sunt narcisita. Cred ca sunt suficiente :)). V`am speriat?

Multe dintre ele pot fi considerate si calitati.

Link to comment
Share on other sites

Sunt neprietenos si nesociabil , stay away :tiphat: ...

pff :))

ce cred eu despre mine (subscriu): exista doua tipuri de oameni, eu, si cei care vor sa fie ca mine.

revin mai incolo cu chestii mai serioase, ma duc la o tigara

Defecte ? Hmm... ma enervez repede , nu-mi plac glumele proaste , dar ador sa le fac altora , cand sunt in preajma fetelor devin mai nesimtit , dobitoc , incerc sa ma corectez :))

si te vezi doar cu defecte? :P

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ... sa zic ca sunt profesor la schimbat impresii!

Azi ma vezi un baiat foarte de treaba, maine pot fi un figurant;

Azi ma vezi foarte sociabil, maine s-ar putea sa nu te bag in seama;

Imi place:

sa ma joc cu personalitatea mea.

sa ma joc cu sentimentele altora.

sa fiu in centrul atentiei.

sa fiu complimentat (deh, prea mandru de ego`ul meu)

sa ma bucur de cele mai mici placeri ale vietii.

sa vorbesc (app- frica de a vorbii in public este mai mare decat frica de moarte - demonstrat!)

Nu-mi plac/ce // detest:

glumele proaste

prostia crasa

nesimtirea

ingamfatii basi*osi (intelegeti voi...)

aia care se trag de c*r pt 10 mii / o tigara / o cafea

fetele figurante si proaste in acelasi timp

prostii care se dau inteligenti

(aspecte psihopedagogice):

avantaje:

imi place sa-mi asum riscuri

ma implic total cand sunt interesat

lucrez bine cu alti oameni

ii fac pe altii sa se implice si ei

incerc foarte multe optiuni

sunt foarte activ

reactionez bine

rasfoiesc carti (eheeee ;;) )

dezavantaje:

nu sunt organizat

impulsiv, repezit

las lucrurile pe ultimul moment

incearc sa fac prea multe lucruri in acelasi timp

nu-mi planific activitatea in avans

(cica) nu sunt bun sa-mi stabilesc prioritati

nu ma intorc sa rezolv lucururile neterminate

schimbator

pretentios (in ceea ce priveste prietenii)

nu pot fi deranjat cu detalii

nu verific munca terminata (asta chiar o fac ... macar de ochii lumii si tot o fac )

(cam multe dejavantaje vad baietii astia care au tras linie ... dar deh, or avea si ei dreptatea lor + ca unele eu le vad ca pe niste avantaje :whistle: )

Ce frumusete de post am tras ...

Nu de alta, dar sunt pasionat in oarecare masura de sociologie si mnoah, imi place sa vorbesc / respectiv scriu despre asta (chiar daca am deraiat poate putin de la subiect, imi face prea mare placere sa reflectez asupra ceea ce sunt/suntem).

cius!

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...