Jump to content
Domino628

Exit-poll

Recommended Posts

Guest Mircea"Sfincter"Geoana

GEOANA UITAI SA ITI DAU FOAIA CU MITA

Hai batrane, vorbim despre astea intre 4 ochi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Vadim"Pastilatul"Tudor

BAI BAIATULE, TI AM MAI SPUS MA, TU N AI CUM SA FACI SEX,N AI SIMTU GAURII, TE N PAPUCII MEI CA MA ENERVEZI, SI EU CAND MA ENERVEZ, DEMOLEZ FICATII-N TINE

Link to comment
Share on other sites

Guest Vadim"Pastilatul"Tudor

BA BAIATULE, BAGA-TI MINTILE IN CAP, EU AM 100 KG MUSCHI, OKEY ?COJONES? TERMINA CU TIGANISMELE ASTEAAAA

Link to comment
Share on other sites

Guest Vadim"Pastilatul"Tudor

Bai nemernicilor, va certati pe un forum de gaming? Asa demonstrati voi ca sunteti deasupra ungurilor maaa? Asaaa? Rusine sa va fie, imputitilor. Nu-i de mirare ca tara asta a ajuns praf si pulbere, numai voi sunteti de vina. Ptiu!

Momentan m-am inrosit, sper sa nu intru iar intr-o criza de nervi, revin peste 5 min, trebuie sa-mi iau pastila de Emocalm.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mircea Comunismul Geoana

Bai nemernicilor, va certati pe un forum de gaming ba baieti? Asa demonstrati voi ca sunteti deasupra ungurilor maaa? Asaaa? Rusine sa va fie, imputitilor. Nu-i de mirare ca tara asta a ajuns praf si pulbere, numai voi sunteti de vina. Ptiu!

Momentan m-am inrosit, sper sa nu intru iar intr-o criza de nervi, revin peste 5 min, trebuie sa-mi iau pastila de Emocalm.

Bey iar ai scapat de la Balaceanca ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Emil"Spiridusul"Boc

Ia zi sefu, daca iti fac pantofii si ti-o plimb pe EBA cu bmw-ul, imi dai si mie un vapor sa o duc pe aia mica in tahiti, ca vrea si ea sa vada africani, ca cica sunt mici si pufosi. Si zi-i lui creieratul ala de vadim sa mai taca o data din gura, ca plange bebelu cand il aude.

Link to comment
Share on other sites

Guest Emil"Spiridusul"Boc

Sefu, mai usor ca poate i se face astuia de bataie, nu vezic e fata de pitbull are?

Link to comment
Share on other sites

esti de pe pluto

Ia zi sefu, daca iti fac pantofii si ti-o plimb pe EBA cu bmw-ul, imi dai si mie un vapor sa o duc pe aia mica in tahiti, ca vrea si ea sa vada africani, ca cica sunt mici si pufosi. Si zi-i lui creieratul ala de vadim sa mai taca o data din gura, ca plange bebelu cand il aude.

Ha ha ha ! Bai vadime bai ! Vezi ca acum il usnesc pe boc fioroso pe tine bai maslinarule ! Ai frica de mine ca te pun jos mai repede decat pe Udrea ! Ha ha ha

Desigur boc-poc desigur ! Doar sari si musca-l pe vadim de picior sau de scrot (ca s'asa mai sus n-ajungi) si ai grija sa-i dai turbare sau altceva boala.

Sefu, mai usor ca poate i se face astuia de bataie, nu vezic e fata de pitbull are?

era cumva stricat cornul si laptele si te-ai alterat la cap ?:))) avea dreptate base cand spunea ca "scoala romaneasca scoate tampiti" aveti dovada:))

Link to comment
Share on other sites

Guest Vadim"Pastilatul"Tudor

Ha ha ha ! Bai vadime bai ! Vezi ca acum il usnesc pe boc fioroso pe tine bai maslinarule ! Ai frica de mine ca te pun jos mai repede decat pe Udrea ! Ha ha ha

Desigur boc-poc desigur ! Doar sari si musca-l pe vadim de picior sau de scrot (ca s'asa mai sus n-ajungi) si ai grija sa-i dai turbare sau altceva boala.

FALS SI UZ DE FALS. Pentru asta se face puscarie, stiai "marinelule"? Ah, da' ce te-ntereseaza pe tine, dosaru' flota deocamdata e pe "hold" ca ai imunitate. Eh, va veni si vremea ta, stai linistit.

Link to comment
Share on other sites

Atat omule ! Esti fan base, esti fan dreptate si cinste ! Spune m**e gaozarilor !

Haideti sa folosim un limbaj decent domnule "Basescu". Nu o sa tolerez un asemenea limbaj in emisiunea mea. Domnule Badea ce parere aveti ? Pixelul albastru isi face din nou aparitia ?

FALS SI UZ DE FALS. Pentru asta se face puscarie, stiai "marinelule"? Ah, da' ce te-ntereseaza pe tine, dosaru' flota deocamdata e pe "hold" ca ai imunitate. Eh, va veni si vremea ta, stai linistit.

Peste 5 ani domnule Vadim, din pacate peste 5 ani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...