Jump to content
EquiNox

Drogurile legale au facut 3 victime la Iasi

Recommended Posts

muwhahahahah "teoria tramvaiului in curba" NICIODATA NU E PREA MULT! Nu mai cumparati si voi o data "de anu nou" sau la un chef cu prietenii toate prostiile din weed shopuri sau magazinele astea de 2 bani, doar asa sa fiti si voi "HIGHT" pentru o seara. Daca tot vreti sa fumati faceti-va rost de ceva bun si eu va garantez sau mai bine zis fac pariu ca nu va ia durerea de cap, vomitatul si toate aberatiile de care tot povestiti si voi asa ca a`ti auzit pe unu povestind ce a auzit de la altu`.

Link to comment

Vai cata intelepciune in vorba ta 8-|

Tu chiar crezi ca daca Marijuana s-ar legaliza in Romania nu ar ajunge idioti in coma la spital ? Ca sa nu zic de droguri mult mai puternice decat atata. Pana la urma tot drog se cheama si tot te tampeste la un moment dat "oferind" dependenta si intr-un final o moarte atat de "placuta" incat nici nu iti doresti sa te gandesti la ea.l

Si fac pariu ca nu ai pus in viata ta un joint in gura.

Link to comment

Bagatiii pudraaa frate , lasati verdele si hasu ... si sa nu aud comentarii genu .. " nu ai bagat gigi in viata ta in bot si ne iei cu pudra " =) .. ca va pleznesc . pa ..

Iar despre stirea asta de doi bani .. nu zic nimic .. e o stire de tot rasu ... numa romani astia idioti intra in spitale de la fumat si alcool . gata va lass . gud bye :bananadance2:

Link to comment

din cauza oamenilor astia care nu au masura, avem toti de suferit. Si ne mai miram de ce nu legalizeaza drogurile... Deoarece acestea au un nume foarte prost.. Din cauza cui? A unor oameni ca acestia..

cu ce ai tu de suferit ca ala fumeaza pana vrea el sau face ce vrea el?

Link to comment

cu ce ai tu de suferit ca ala fumeaza pana vrea el sau face ce vrea el?

n-ai prins ideea tipului pe care l-ai citat. a vrut sa spuna ca toti avem de suferit din cauza astora pt ca dau un nume prost drogurilor care nu sunt proaste. unu` care n-a fumat in viata lui un joint habar n-are care-i diferenta dintre iarba de calitate si rahaturile de la weed shop-uri si le catalogheaza pe toate la droguri. de aia toata lumea e anti-a-state-of-highness :D

Link to comment

am fumat si eu weed black out (legal. da ma da, n-aveam ce altceva) si am simtit ca mi s-a rupt un coi. stateam in genunchi si urlam sa sune la 112 :DDDDDD

si cum erau toti sparti pe langa mine, cand le-am spus sa cheme ambulanta, mai ca vroiau s-o faca...dar ne-am gandit noi asa cu bibilicile noastre ca mai bine asteptam sa treaca :))

da' ma durea fenomenal de tare, ziceai ca ma curenteaza ceva incontinuu. si cand mergeam, aveam impresia ca am o minge de ping-pong intre picioare care se izbeste de coapse. caterinca =))

=> legalele-s naspa. nu mai iau d-alea nici de nevoie.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...