Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vdragosh

Season2 Beta Online

Recommended Posts

Nici nu pomeniti povestea Fara Regulament ca nu e de acceptat asa ceva ... suntem un server cu renume si traditie ... nu un server unde este acasa la ea Debandada si Lipsa de respect + anarhia la maxim !

Va rog sa va reveniti la realitate ... discutati si postati la limita subiectului dar nu aberatii !

Cat despre s4-s5 sunt inca buguite rau ar fii o prostie sa se bage asa ceva !

Link to comment
Share on other sites

Piata s-a reglat,dar la inceput cand tu cumparai iteme cu mii de jwls si aveai Kundun/Set...altii se chinuiau sa-si faca 1 item +9.Deci nu e nici o scuza :))

Regulament = Admini = Chestii de care te plangi pe S1.

La ce trebe regulament?In afara de limbaj,la restul nu le vad rostul.

De ce sa nu fie lasat jocul liber?

de ce infloresti aiurea stef? n-am cumparat nici un item cu jwls dupate. nu asta e esentialul topicului oricum. sa ramanem la subiect.

' date='Nov 9 2009, 00:45' post='4393233']

Nici nu pomeniti povestea Fara Regulament ca nu e de acceptat asa ceva ... suntem un server cu renume si traditie ... nu un server unde este acasa la ea Debandada si Lipsa de respect + anarhia la maxim !

Va rog sa va reveniti la realitate ... discutati si postati la limita subiectului dar nu aberatii !

Cat despre s4-s5 sunt inca buguite rau ar fii o prostie sa se bage asa ceva !

sa nu ne umflam in pene totusi. regulamentul simplificat la maxim, se poate intelege reducerea considerabila a pedepselor de orice fel. scoaterea suspendurilor de 99 din regulament ar fi un pas important zic eu. cea mai grava pedeapsa sa fie de 3 zile maxim, multiplele abateri de acelasi gen sa nu fie sanctionate prin augmentarea pedepsei. (ksX1 = 5 zile, ksX2 = 10 zile etc.)

si asa este destula debandada pe s1...cred ca ar trebui marite pedepsele pe s2.

cand erai pe la banati suparat ca ai luat suspend pe nedrept nu erai asa incantat de pedeapsa primita.

Link to comment
Share on other sites

deacord cu un s2 dar .. faceti cumva .. ca in momentu in care dati drumu la serv .. sa nu mai fie.. modificati goldeni .. unele spoturi si alte chichitze dinastea de prost gust facute in timpul serv cat e .. oficial released

Link to comment
Share on other sites

si daca e sa fie beta deocamdata atunci rezolvati tot ce trebuie pe betta, si cand e sa fie oficial sa nu se mai schimbe nimic , cum s-a inceput asa sa si sfarseasca

si cel mai bine ar fii ca pe betta sa fie exp mare , ca sa nu stea iar toata lumea dupa spoturi , exp , etc ...

Link to comment
Share on other sites

Ar fi pacat sa se inceapa de la 0 cand n-a facut nimeni full inca. Atunci cand vor fi 2-3 pagini de caractere full pentru fiecare rasa, atunci sa cereti RR BD. Si nu va mai plangeti ca "noi astia micii ce facem?" deoarece e ca si cum ai spune "ala de ce e destept si eu prost?". 8-|

Astia micii cresteti frumos precum au facut-o si-aia mari, ce nu e logic si plauzibil in asta? o_O

Mie unu mi-ar parea bine daca ar ramane bd-ul asta pentru fiecare upgrade (s3, s4, daca or mai exista). Deoarece e munca voastra fratilor, stiu cum e sa-ti pierzi caracteru la care ai muncit un an intreg. :D Iar pt astia mici si invidiosi, la munca nu la cersit rr bd. >.<

Link to comment
Share on other sites

dap,e prea tare s1..

apropo cu ce cont intru pe beta ? :|

Cu acelasi de pe s1

PS: bunny zice f bine. Cand or sa fie 2-3 pag de full la fiecare char, atunci sa cereti rr la db. Chestia cu scoaterea regulamentului sau punerea a 3 zile max de ss sper ca este o gluma. Sunt anumite personaje care nu meritau doar 99 ci filtru. Nu au ce cauta intr-o comunitate daca ajung sa aiba reactile pe care le au pentru un joc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...