Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vdragosh

Season2 Beta Online

Recommended Posts

Pai boom nene tu cu old va contraziceti unu pe alalt

Acuma pe s1 jucam doar cu lithing la coroana,acuma Gunit rupea tot.

Cum e pana la urma?

Nush am inteles ca BK la full status e mai bun decat DL full status,dar acuma cand am vazut TsuXing omoara mg de 35 de rr dintr-o bucata si bk de 29 de rr la fel,mi se pare exagerat.

Iar TyreXelu rupe dintr-o bucata pe Amaris mg full,

Nush ce sa zic macar pe s1 a fost castelu cam echilibrat

Dar pe s2 din ce vad o sa fiti voi cu voi la cs ca si pe s1 beta.:)

Link to comment
Share on other sites

Pai boom nene tu cu old va contraziceti unu pe alalt

Acuma pe s1 jucam doar cu lithing la coroana,acuma Gunit rupea tot.

cat a avut Gunit suspend era agitatia cu lightning la coroana iar inainte sa ia facea curat la switch-uri

si nu era exagerat ca Blader bk 9-10 rr cu o gramada de puncte la vit sa reziste in camera?

dl 40 rr si bki 20-25rr nu il puteau omori , asta ti se parea ok?

orice caracter moare la cs acum , ca e non rr sau are 50 rr nu conteaza, si eu am murit de cateva ori dar am murit.

Link to comment
Share on other sites

boom ma flatezi pt ca crezi ca am folosit autocombo :))

vrei sa imi zici mie ca tu, cu 18k la agility dai manual combo dupa combo fara oprire? esti mai bun decat ma asteptam prietene, m-ai lasat cu gura cascata sincer.

PS: bunule not

Pai boom nene tu cu old va contraziceti unu pe alalt

Acuma pe s1 jucam doar cu lithing la coroana,acuma Gunit rupea tot.

Cum e pana la urma?

Nush am inteles ca BK la full status e mai bun decat DL full status,dar acuma cand am vazut TsuXing omoara mg de 35 de rr dintr-o bucata si bk de 29 de rr la fel,mi se pare exagerat.

Iar TyreXelu rupe dintr-o bucata pe Amaris mg full,

Nush ce sa zic macar pe s1 a fost castelu cam echilibrat

Dar pe s2 din ce vad o sa fiti voi cu voi la cs ca si pe s1 beta.:)

nu ne contrazicem, doar relatam niste evenimente din timpuri diferite. cand gunit era fara suspend rupea tot la switch-uri cand intra in noi. eram bk toti peste 20 de rr+1 tanker(cel mai mare de pe server) dar nu a contat. ce zice old, e de cand a luat suspend gunit si nu mai putea omora nimeni pe nimeni. jucam bambilici ca disperatii cu lightning si skill prin camera.

tie ti se parea normal ca amaris sau micro sa nu-l poata omora pe sadibk? (amaris si micro fiind full stats)

sa fim seriosi totusi :)

da e normal sa mori la cs dar nu e normal ca un dl sa omoare tot srv asa usor :)

pai uita-te tu la diferenta intre tine si tyrexelu. te crezi tu zeu, dar nici chiar asa. nimeni nu e nemuritor :)

daca bati apropo-uri la amaris si micro, ei sunt mg. se stie clar ca mg-ul nu comenteaza in fata nici unui dl de 30-40 de rr, ca sa nu mai zic de un dl full stats

fa un duel cu amaris,micro tu fiind pe tsuxing si spune-mi si mie rezultatul; sunt chiar curios :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...