Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MurDoc

Modificari echipa admini

Recommended Posts

Guest Cafeist

Felicitari si multa bafta :right: . Din cate vad Murdoc si Creator "au intrat in priza" la sectiunea plangeri, si fac o treaba foarte buna. Nu este nevoie sa va mai zic expresia "sa aveti nervi tari", pentru ca deja sunteti invatati cu asa ceva :D .

Jafar, ai primit felicitarile mele de ieri. Sper ca vei face treaba buna Sunt sigur ca vei face treaba buna :beer: .

Inca o data succes cu noua ocupatie.

Link to comment
Share on other sites

pai ce sa spunem in mare...mult noroc celor noi ...si atat lor cat si celorlalti vechi...nu sper decat sa se ia decizii cat se poate de corecte pentru ca se vad de la o posta unele favoritisme...totusi este un joc si cine nu este in stare sa respecte regulile ...poate sa stea lin pe un altul care ii permite asta...bafta all

Link to comment
Share on other sites

Stiam ca a mai fost Creator moderator.

Few questions:

Creator aka CreatorDW ala de 15 ani ( ma rog acu 2-3 ani :-? ) sau esti unchiul lui ?

Cine esti ma KooX cumva DMX ( parca te-am mai intrebat :-? )

Spor echipei

Te referi la mine? :whistle:

Btw. Multa bafta noilor soimi patrioti,felicitari Murdoc & welcome back Creator..

Link to comment
Share on other sites

Guest Pride1923

' date='Nov 5 2009, 10:57' post='4380595']

cand ma uit pe lista de gm/mod/asistenti ma bufneste rasu

majoritatea timpului alegeti niste oameni care n au treaba ...

Cand ma uit la posturile tale ma bufneste warnu. Warn UP - 3 zile pauza

Mda cata rautate ,nici pe mine nu m-au ales moderator :(

Felicitari baieti si nervi de otel .

Sakalul

Link to comment
Share on other sites

Felicitiari !

Un singur lucru am de adaugat .. in cea ce il priveste pe Creator .

Stiu ca na asa se nimereste ..sau atunci ai tu timp .. dar incearca sa lasi o plangere macar 1-2 ore ..din momentul cand a fost initiata .. poate oamenii se inteleg intre timp.. poate cel acuzat are si el niste poze ..

am observat ca ai rezolvat niste plangeri la nici 10-20 de minute dupa ce au fost initiate .

In rest imi place ca nu esti " sec " .. adica mereu mai ai ceva de adaugat la raspuns .. incerci sa ii multumesti pe toti .. imi plac raspunsurile tale :right:

Felicitiari inca o data . si succes . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...