Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MurDoc

Modificari echipa admini

Recommended Posts

' date='Nov 5 2009, 00:06' post='4379967']

Alte intrebari ciudate daca mai aveti va astept pe PM nu aici , nu va suparati dar unele sunt chiar aberante !

Am intrebat si eu ca stiu ca mai era un caracter Creator cand pe linkmania , ita na....

Link to comment
Share on other sites

tu nici nu stii cine e creator, ha? :/

e mai mult decat competent

VREAU PE KAZMO ! :D

Ai uitat cand scria si ce scria la Diverse pe 97d? Eu n-am uitat :). Acum un an sau 8-9 luni. Avea un avatar emo 8-|.

Vad ca si tu ai probleme de perceptie. Nu realizezi ce inseamna o comparatie, aluzie.

Link to comment
Share on other sites

Ai uitat cand scria si ce scria la Diverse pe 97d? Eu n-am uitat :). Acum un an sau 8-9 luni. Avea un avatar emo 8-|.

Vad ca si tu ai probleme de perceptie. Nu realizezi ce inseamna o comparatie, aluzie.

dap, nu stii nimic despre el

a fost inaintea erai tale :hug:

Link to comment
Share on other sites

uelcom voua oO

@ n-am auzit in viata mea de voi, dar whateve =) ma rog, de unii dintre voi.

@ rila, te vreau moderator la guilds =)

Tu tehnician ? Aoloooooo, daca tu iti bagi labutzele prin server poate face dracu scurt circuit =))

@ joke ;D

Link to comment
Share on other sites

dap, nu stii nimic despre el

a fost inaintea erai tale :hug:

Gata, mi-am adus aminte. Bine ca am vazut title bar-ul, sau ce o mai fi si aia.

Era un user, ILLuSSion, parca, sau ceva genul ([illuSion], nu mai sunt sigura), si avea la semnatura :

[Creator] - ex-moderator linkmania.

Mai avea la semnatura ceva de genul ca se va intoarce si tot abera prin topicuri, nu doar semnatura.

LE: Era o combinatie de vDumnezeu cu TitanicSM.

Link to comment
Share on other sites

Gata, mi-am adus aminte. Bine ca am vazut title bar-ul, sau ce o mai fi si aia.

Era un user, ILLuSSion, parca, sau ceva genul ([illuSion], nu mai sunt sigura), si avea la semnatura :

[Creator] - ex-moderator linkmania.

Mai avea la semnatura ceva de genul ca se va intoarce si tot abera prin topicuri, nu doar semnatura.

LE: Era o combinatie de vDumnezeu cu TitanicSM.

E bine de stiut ca ai memorie buna. Acum putem trece peste rautati, ce zici? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ciudat cum de pe user-ul [iLLuSSioN] era catalogat " #-o " de userii care il catalogheaza de pe [Creator] acum asa " :right:" .

v-am avertizat sa incetati cu flames si speculatii inutile :)

So lixandra warn up + pauza 2 saptaman .pentru 100%

Link to comment
Share on other sites

v-am avertizat sa incetati cu flames si speculatii inutile :)

So lixandra warn up + pauza 2 saptaman .pentru 100%

Pentru ce a fost facut topicul? Punea in descriere la topic "Bagati doar respecte si alea alea. Hai, hai!".

Nu l-am jignit ci doar mi-am exprimat parerea si curiozitatea. Suspend inutil 8-|.

Era mai util si de prisos un reply din partea lui, nu warn-ul. E nascut in `76 si cred ca e vaccinat.

Link to comment
Share on other sites

Guest N-am pleaca

mai lasa-i fah si pe altii sa-i felicite,nu umple topicul asta de spam-ul tau.

@felicitari si spor la treaba celor nou-veniti.

@@noroc Ioane

@@@dragos ,n-am avut chef azi de tine :D ( pana mea sunt putin racit de la futbol.imi revin pana vineri)

Link to comment
Share on other sites

Pentru ce a fost facut topicul? Punea in descriere la topic "Bagati doar respecte si alea alea. Hai, hai!".

Nu l-am jignit ci doar mi-am exprimat parerea si curiozitatea. Suspend inutil 8-|.

Era mai util si de prisos un reply din partea lui, nu warn-ul. E nascut in `76 si cred ca e vaccinat.

exact. asta e un topic facut special pentru a felicita membrii noi ai stafului /sau promovarea lor.

ce draq iti dai atata importanta cu intrebarile tale inutile? si daca ar fi avut 12 ani cu ce te-ar fi deranjat? el a fost reales pentru ca e capabil de functia asta!

mai lasa-i fah si pe altii sa-i felicite,nu umple topicul asta de spam-ul tau.

@@@dragos ,n-am avut chef azi de tine :D ( pana mea sunt putin racit de la futbol.imi revin pana vineri)

sincer si eu am cam racit putin, si nici eu nu aveam chef azi. o lasam daca e pe altdata!

Link to comment
Share on other sites

exact. asta e un topic facut special pentru a felicita membrii noi ai stafului /sau promovarea lor.

ce draq iti dai atata importanta cu intrebarile tale inutile? si daca ar fi avut 12 ani cu ce te-ar fi deranjat? el a fost reales pentru ca e capabil de functia asta!

Spune-mi si mie cum se face ca de pe [iLLuSSioN] era incapabil iar de pe [Creator] e capabil.

Intreb si spun toate astea pentru ca EL o sa fie cel care imparte suspend-urile. EL o sa te astepte la banati. Nu crezi ca si userii ar trebui sa-si spuna opinia in ceea ce priveste alegerea moderatorilor? Sau circul si scandalul de la plangeri si banati nu este de ajuns?

Link to comment
Share on other sites

Mai intelege-te ca nu sunt nici un ILUSION nici un Ionel , Mitrut , Vasile sau Gheorghe eu sunt [Creator] ce altceva nu vrei sa intelegi ?

Nu am legaturi cu Titanic sau Dumnezeu si nu am 15 ani !

Este chiar atat de greu de inteles ?

Am mai fost Mod si Gm acum 1 an asa ca te rog sa nu mai aberezi aiurea !

Vad ca esti prin Sicily ... nu te mai agita atat pe forum intreaba-l pe Pupak sau pe Rhazek cine sunt si ai rezolvat o dilema !

Alte posturi off-topic sau jigniri aduse vor duce din nou la suspendarea contului tau pe Forum asa ca te rog abtine-te daca nu stii !

Prin comportamentul de care dai dovada nu rezolvi nimic decat sa-ti faci rau si sa te pui intr-o postura proasta !

Daca nu ma cunosti te rog sa nu te mai pronunti asupra mea ...

Apropo moderatorii sunt alesi dupa criterii foarte bine stabilite nu se iau la intamplare sau prin tragere la sorti ... exista anumite cerinte care trebuie sa le indeplineasca

Dupa mine va rog sa nu mai posteze nimeni Off-Topic si Aiurea nu dorim aici Spam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...