Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MurDoc

Modificari echipa admini

Recommended Posts

Avem un nou (vechi) moderator: [Creator]

Inca doi asistenti: Obi-Wan si Sirius

Si o schimbare de functie de la asistent la moderator: MurDoc

Din pacate avem si o demitere: Alex86

Bun venit celor noi si spor la treaba !

Link to comment
Share on other sites

congrats , celor doi 2 admini noi , si congrats si mai mari pt Alex86 , hai boom vino si plangi zi si asa " adminii din hhz ne nedreptatesc " :))

Warn UP + pauza 15 zile pentru nesimtire

Cine mai implica admini in conflictul/competitia HH vs HONEY va fi sanctionat drastic de acum incolo.

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta MurDoc , [Creator] , Obi-Wan si Sirius , sper sa faceti multe lucruri bune care ar ajuta la imbunatarirea serverului :)

Legat de Alex ... sincer nu ma asteptam la asta din partea lui :-j altceva numai zic :) .

Link to comment
Share on other sites

Stiam ca a mai fost Creator moderator.

Few questions:

Creator aka CreatorDW ala de 15 ani ( ma rog acu 2-3 ani :-? ) sau esti unchiul lui ?

Cine esti ma KooX cumva DMX ( parca te-am mai intrebat :-? )

Spor echipei

M`ai mai intrebat si ti`am mai raspuns....nu sunt DMX :)

Link to comment
Share on other sites

Stiam ca a mai fost Creator moderator.

Few questions:

Creator aka CreatorDW ala de 15 ani ( ma rog acu 2-3 ani :-? ) sau esti unchiul lui ?

Cine esti ma KooX cumva DMX ( parca te-am mai intrebat :-? )

Spor echipei

oricati ani ar avea Creator e veki , si decat cRs mai bn Creator lipsesc R@iz3r,EDit: ales , Invi si Kitte :>

@ Succesuri !

Link to comment
Share on other sites

felicitari noilor admini Sirius & Jafar :D buna alegere :D creator wb

congrats MurDoc pentru promovare :P

pentru alex, ce sa zic. era de asteptat. este printre multii ce au gresit si putinii care au fost pedepsiti/demisi. pura mea parere :D

congrats , celor doi 2 admini noi , si congrats si mai mari pt Alex86 , hai boom vino si plangi zi si asa " adminii din hhz ne nedreptatesc " :))

nu stiu daca ai observat, dar am incercat sa-mi vad de ale mele de o bucata de vreme, lucru care va rog si pe voi sa-l faceti. mai continuati sa ma provocati si o sa incep si eu ca garrone sa va iau mortii in p***, bineinteles de pe zecile de mii de proxi care exista pe intreaga retea de internet :D

Link to comment
Share on other sites

felicitari noilor admini Sirius & Jafar :D buna alegere :D creator wb

congrats MurDoc pentru promovare :P

pentru alex, ce sa zic. era de asteptat. este printre multii ce au gresit si putinii care au fost pedepsiti/demisi. pura mea parere :D

nu stiu daca ai observat, dar am incercat sa-mi vad de ale mele de o bucata de vreme, lucru care va rog si pe voi sa-l faceti. mai continuati sa ma provocati si o sa incep si eu ca garrone sa va iau mortii in p***, bineinteles de pe zecile de mii de proxi care exista pe intreaga retea de internet :D

pls nu #-o

felicitari Sirius, Jafar si murdoc si celor care i`au ales :P

Link to comment
Share on other sites

Bun sa lamurim niste chestii pe aici inainte de toate !

Nu sunt TitanicSm in primul rand referitor la aluzia lixandrei !

Nu am 15 ani cu toate ca mi-as mai dorii sa fiu tanar ... daca vrea sau doreste cineva sa imi afle varsta o gaseste la profilul meu !

Eu sunt [Creator] am mai activat ca Mod si ca Gm pe Linkmania !

Alte intrebari ciudate daca mai aveti va astept pe PM nu aici , nu va suparati dar unele sunt chiar aberante !

Multumesc De Urari Tuturor si Bun Venit Celor Noi !

O seara placuta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

felicitari noilor admini Sirius & Jafar :D buna alegere :D creator wb

congrats MurDoc pentru promovare :P

pentru alex, ce sa zic. era de asteptat. este printre multii ce au gresit si putinii care au fost pedepsiti/demisi. pura mea parere :D

nu stiu daca ai observat, dar am incercat sa-mi vad de ale mele de o bucata de vreme, lucru care va rog si pe voi sa-l faceti. mai continuati sa ma provocati si o sa incep si eu ca garrone sa va iau mortii in p***, bineinteles de pe zecile de mii de proxi care exista pe intreaga retea de internet :D

asta suna un pic ca amenintare hm?:) dar o luam in spirit de gluma normal.

Incercati sa va limitati strict la ce e de zis legat de noii admini..alte pareri colaterale nu-si au locul aici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...