Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Azura

Guild Dragonz

Recommended Posts

neatza si mult noroc cu guilda, foarte buna ideea cu infiintarea acestei guilde, putin cate putin poate se poate schimba ceva pe linkmania, sper ca aceeasta guilda sa nu fie doar o picatura in ocean

bafta multa si sa cresteti maricei ;) :beer:

Link to comment
Share on other sites

:P da,corect andy sunt toate ale mele,ATI AUZIT?TOATE ALE MELE!!!!!muhahaahahaaaaaaa!!!! :sef: :nanana: :rofl2: >:) =)) 8-| :coffee:

ups m-am dat de gol....

Azurica, daca tot vrei sa scrii, nu mai scrie de pe userul meu :))

Cum zice Andy, paginile astea sunt toate ale tale, ca-i guilda ta, topicul facut de tine, daca mai fur si eu din cand in cand cate o pagina...se mai intampla...

Aaaaa, si Buna Dimineata

Link to comment
Share on other sites

neata buna noapte

Azurica, daca tot vrei sa scrii, nu mai scrie de pe userul meu :))

Cum zice Andy, paginile astea sunt toate ale tale, ca-i guilda ta, topicul facut de tine, daca mai fur si eu din cand in cand cate o pagina...se mai intampla...

Aaaaa, si Buna Dimineata

dar vad ca iti place sa te joci :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest MihaElla

Buna seara :hello: , bafta cu guilda si de aveti nevoie de ceva sa nu ezitati sa spuneti (andy stii tu la ce ma refer) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Buna seara :hello: , bafta cu guilda si de aveti nevoie de ceva sa nu ezitati sa spuneti (andy stii tu la ce ma refer) :tiphat:

neatza Yuna.

pentru guilda stii ca ma bag sa cer ajutor in stanga si in dreapta daca e nevoie, dar vad ca pe s1 s-a impamantenit egoismul si tupeul. am vazut mentalitatea unuia din HH #-o , acum poate n-or fi toti asa :-?

Link to comment
Share on other sites

neatza Yuna.

pentru guilda stii ca ma bag sa cer ajutor in stanga si in dreapta daca e nevoie, dar vad ca pe s1 s-a impamantenit egoismul si tupeul. am vazut mentalitatea unuia din HH #-o , acum poate n-or fi toti asa :-?

:angelbath: :kiss: >:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...