Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Azura

Guild Dragonz

Recommended Posts

neatza :tiphat:

la datorie, strang fonduri pentru campania: 'POLITICosii se distreaza mai bine decat ceilalti' :D

:hello: Duminica pe la 17-19 va fac EVENTURI. :hello:

Cristina sau Ano, am rugamintea sa puneti mesajul pe guild sa vada membrii: DUMINICA dupa 17:00 avem EVENT de guilda(pentru mesaj pe guild: '@>')

in functie de cati vom fi on am sa vad si ce eventuri fac. dar m-am gandit sa incepem cu un trivia, de incalzire(intrebari din joc ca sa raspundeti toti), un find & trade si o cursa de caluti. dar mai vedem noi atunci. premiile vor consta in jwls pentr trivia si bo-uri la celelalte.

sper sa iasa bine si sa ne distram.

fug, ca am intalnire cu donatori importanti :)

Link to comment
Share on other sites

:clap: Exact cum zice blue-andy sa facem eventurile! sa fie totul asa organizat e foarte bine...sincer....hmmm multumim TUTUROR pentru muuuuuuuuuuulllllllllllllttttteeeeeleeeeeee incurajari Ano cu MICUTII ei de pe creier....(frate,totusi cat de mici suntem??) si....tuturor...cu eventul sunt de acord...dar pe guild nu prea e mai nimeni on...deci nu prea am cand sa ma sincronizez mai bine sa le scriu pe guild si sa vada...aprox. toti....:) :-?? tx for all si ne mai auzim...sau vorbim....sau scriem...sau vedem./..sau...PA!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

:clap: Exact cum zice blue-andy sa facem eventurile! sa fie totul asa organizat e foarte bine...sincer....hmmm multumim TUTUROR pentru muuuuuuuuuuulllllllllllllttttteeeeeleeeeeee incurajari Ano cu MICUTII ei de pe creier....(frate,totusi cat de mici suntem??) si....tuturor...cu eventul sunt de acord...dar pe guild nu prea e mai nimeni on...deci nu prea am cand sa ma sincronizez mai bine sa le scriu pe guild si sa vada...aprox. toti....:) :-?? tx for all si ne mai auzim...sau vorbim....sau scriem...sau vedem./..sau...PA!!!

:)

:D Cristina, exista mesaj special pe care il poti da doar tu ca GM si se da cu '@>'. mesajul respectiv se va vedea de fiecare data cand intra careva in joc sau in momentul cand revine din sw. el poate fi vizulizat si apasand 'G'. daca ai timp azi te rog scrie'@> duminica dupa 17:00 avem event de guild' ca sa fie timp sa il vada si cei care intra mai pe seara sau maine dimineatza.

o sa raman doar sponsor al event-urilor, te las pe tine sa le concepi. momentan am vreo 20 bokuri, sper sa fac 40-50 pana duminica ca sa poti oferi si premiul 2 si 3. ti-am spus ca vreau sa te ajut sa formezi guilda, iar prin eventuri mai schimbi starea de spirit: majoritatea sunt mici, vor sa fie crescuti. daca nu are cine sa-i creasca nu vor sta in guild, vor cauta alta cu caractere mari. daca reusesti sa formezi o echipa de cativa oameni care nu stau in guild doar pentru a fi crescuti de cei mai mari atunci poti sa spui ca ai trecut de prima lectie ca GM. dupa, trebuie sa ii si pastrezi langa tine, sa moderezi eventualele conflicte care apar intre ei....e grea treaba de GM, daca vrei intr-adevar guilda.

eu stau mai mult afk, intru cand pot, dar mi-a placut de tine si am decis sa te ajut cu ce pot ca sa cresti guilda.

am sa sponsorizez event-uri. mai cresc pe unul, pe altul cand ma prind on, dar tot greul e pe tine. asa ca mult calm si rabdare ca lucrurile vin de la sine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...