Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Azura

Guild Dragonz

Recommended Posts

:clap: :right: ;) :nanana: Bun venit in guild!Nu suntem noi prea multi,dar ne intelegem cumva.

:dance: Sunteti norocosi,cred ca Dragonz este cea mai politicoasa guilda,avem numai oameni virtuosi,si care stau online pe Mu si joaca mai mereu.Speram ca guilda sa progreseze,si in privinta membrilor,si a scorului de war cu alte guilde.Asi dori sa multumesc celor care ajuta guilda sa progreseze si celor care ne fac guilda atat de....plina de politete.M-am straduit mult sa creez aceasta guilda.

Iata cam ce preferinte am de la voi:

1. Fara limbaj vulgar!

2.Fara cersit de iteme sau orice altceva!

3.Fara amenintari de genul: "Ies din guilda daca..." "Daca.....iti fac hack" "....iti fur spotu" ".....iti iau bok-ul"!

4.Daca doriti sa plecati din guilda,ori spuneti politicos pe forum,ori spuneti pe guild cand e Gm-ul on!

5.Fara PK,KS,sau orice fel de furt pe trade,sau alte moduri de furt online!

6.Fara cicaleala la adresa altcuiva,din privinta varstei,sau a orice altceva!

7.Fara hacking!

8.Fara insulte la adresa guildului sau a GM-ului (Guild-master)!

9.Fara a va da drept ruda a Gm-ului cand acesta nu e on,sa poata spune adevarul,fie el si on,nu e acceptat!

10.Fara sa va omorati intre voi,fara motiv!(este acceptat "in gluma",daca va duelati,sau daca victima e de acord.)

11.Fiti prezenti la reuniuni,lipsiti numai daca aveti spot sau aveti o urgenta si chiar nu puteti sa veniti!

12.Fiti politicosi indiferent de situatie!

13.Postati numai in caz de urgenta sau nesimtire mare,nu asa oricum,vine omu' intreaba "cutare afk?" tu sari pe el "Sunt aici,vezi ca te postez!"!

14.Va rog,respectati regulile acestui guild,caci nu consider ca am scris prea multe. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

bravo Cristina :kiss:,foarte buna ideea cu guilda politicosilor :clapping: hai ca incepe sa imi placa din ce in ce mai mult de tine si pentru ca m-ai convins ca esti speciala o sa raman langa tine si am sa te ajut cu ce pot.

hai cu spamul de acum, sa facem guilda cunoscuta linkmaniacilor.

:wav: :hello: :hello: :wav:

Link to comment
Share on other sites

Guilda Politicosilor?:o

Desi e cam putina lume politicoasa in acest joc .....

Felicitari si mai ales spor cu guilda .....pacat ca intru cam rar

ca as fi vrut sa cunosc si eu membrii guildei ....

Spor si foarte misto ideea

multumim, chiar merita toate felicitarile Cristina. :clap:

eiii, ii gasim noi pe cei care sunt oameni si nu doar caractere prin joc.

Link to comment
Share on other sites

:tiphat:

recrutarile le face Azuraaaa. este loc de intrat, oameni sa fiti.

daca nu, va invatam legea lui Ohm: 'esti om cu mine, sunt om cu tne' si poate incepem o schimbare a linkmaniacului.....cat de mica acolo.

exact ano multumim de incurajari...de unde stii membrii??? :crazy:

:-j

Link to comment
Share on other sites

Guest D4nl.[b0t]

gl la guilda! faina idee ,dar daca faceai un guild pt imbecili si nepoliticosi cu siguranta ai avea mult mai multi membrii ;)) anyway sper sa ne mai si vdm in joc :P aprob legea lui Ohm up up

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...