Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tsu_Xing

O mica.. mare pb cu noile tarcuri de "bk"

Recommended Posts

Guest Beautifuul

dl are un avantaj foarte mare ca undeva pe la 12 rr incepe sa dea 1hit la mobi. eu acum dau undeva la 5-8 hit-uri pana sa omor un mob la fire golem. dl-ul de 10 rr da 2-3 hit-uri :) cine e mai in dezavantaj acum?

mno...12 rr...adica tsu si tyrexel...mai sunt 2 sau 3 dli cu 1 2 rr...cat despre bk...^^ sunt multi peste 5 rr...puteai folosi nume...(tsu si tyrexel dau 1 hit la mobi)

Link to comment
Share on other sites

am zis ca oricare alt dl de 10-12 rr-uri poate da 1hit in arena. ca nu sunt acum dl-i nu e problema mea. n-au fost suficient de activi sa poata creste, ori n-au avut o guilda buna care sa investeasca timp in ei. so.. ce ai zis tu acuma n-are nici o logica :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am fost unul care a facut o sugestie privind tzarku de bk pe cand jucam pe elf si dupa parerea mea ar fi trebuit sa se bage mult mai repede decat s-a facut. Normal cand am vazut ca n-am nici o sansa sa cresc cu elful decat cu "party pls", am renuntat la el, insa in continuare cred ca tzarkul de bk este o alegere buna,dar mi se pare putin aiurea asezat. Cand erau Omega Wings cu DL TsuXing am facut ultimele 3,5 lvls in 3 ore chiar mai bine decat la Fire Golem. Ceea ce mi se pare aiurea e pedeapsa drastica pe care o primesti in cazul de fata, adica pe langa faptul ca xp e aproape ca pe un spot de Hero Mutant, la prima abatere iei 5 zile suspend (echivalentul a 3 contoare daca n-ai niciunul), 10 zile la a doua,etc. Eu cred ca si asta e un factor pentru care lumea evita sa faca experienta acolo.

Cat despre sugestia lui tsu, eu zic ca sunt avantaje si dezavantaje, nu prea ai ce face in privinta asta.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...