Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tsu_Xing

O mica.. mare pb cu noile tarcuri de "bk"

Recommended Posts

Pb este urmatoarea, DL-ul, ca sa atace un monstru, adica sa foloseasca un skill, trb ca acel monstru sa fie unde are cursorul DL-ul ( asta daca nu foloseste skilul de cal si ataca odata la 10 secunde), pe cand elf, mg, bk ataca continuu, fie ca este sau nu un monstru in directia cursorului, deci... DL-ul nu o sa prinda nimic in viitor cand o sa se faca 1HK sau oricum, o sa fie in dezavantaj. Scoaterea tuturor punctiformelor a fost o greseala.

Link to comment
Share on other sites

Pb este urmatoarea, DL-ul, ca sa atace un monstru, adica sa foloseasca un skill, trb ca acel monstru sa fie unde are cursorul DL-ul ( asta daca nu foloseste skilul de cal si ataca odata la 10 secunde), pe cand elf, mg, bk ataca continuu, fie ca este sau nu un monstru in directia cursorului, deci... DL-ul nu o sa prinda nimic in viitor cand o sa se faca 1HK sau oricum, o sa fie in dezavantaj. Scoaterea tuturor punctiformelor a fost o greseala.

Din cate am inteles nici BK nu este avantajat fata de situatia precedenta .

Ce sa spun ; multumiti celor care au sustinut cu inversunare aceasta idee .

Link to comment
Share on other sites

Pb este urmatoarea, DL-ul, ca sa atace un monstru, adica sa foloseasca un skill, trb ca acel monstru sa fie unde are cursorul DL-ul ( asta daca nu foloseste skilul de cal si ataca odata la 10 secunde), pe cand elf, mg, bk ataca continuu, fie ca este sau nu un monstru in directia cursorului, deci... DL-ul nu o sa prinda nimic in viitor cand o sa se faca 1HK sau oricum, o sa fie in dezavantaj. Scoaterea tuturor punctiformelor a fost o greseala.

mda e naspa

daca vrei sa faci xp trb sa stai sa dai click click si iar click :|

Link to comment
Share on other sites

cliker exista kinu, nu aia e problema, ca si pe spot si in tarc tot cu cliker dai daca esti DL, problema e cu noul tarc, ks-ul fiind permis, tu daca esti DL nu o sa apuci sa prinzi nimic pe viitor. Daca esti bk, ti click dreapta si dai cu twist, le faci 1HK si prinzi tot, daca esti DL si ai in preajma bk-ul mentionat de mine mai sus, nu o sa prinzi nimic, deoarece DL-ul ataca monstrul doar daca apare, deci pana apare mobul, pana ajung lanturile la el, bk-ul deja l-a dat la pamant.

Concluzia e: nu ar fi trb renuntate la punctiforme -_-

Link to comment
Share on other sites

Dl-ul poate creste foarte bine si pe tarkurile existente in arena cat si in kalima.

A fost testat acest lucru.

si bk si elf si mg, toti pot sa creasca si pe celalalte harti, noi acum vb despre actualul format al celor 2 tarcuri si de ce il asteapta viitorul pe DL

Link to comment
Share on other sites

In momentul de fata nu sunt bk care sa dea 1hk, in momentul de fata cu tarcurile de bk, dl'ul este avantajat pentru ca are un fel de es daca pune clikerul potrivit. Actualul format avantajeaza dl, in viitor un dl nu va lua d/c la full agl, bk, elf si mg vor lua.

Exista multe puncte de vedere, din fiecare altcineva iese altcumva in avantaj sau nu.

Ca o paranteza cei mai mari dl care sunt acum pe data base nici nu mai trag pe punctiforme, sunt mai mereu in tarcuri de gigas sau fire golem.

Link to comment
Share on other sites

Exista si unul care iti invarte mouse-ul singur? Sau trebuie sa ne cumparam un vas de olarit si sa punem mouse pe ele? :)

Exista si d'ala ..

Tu pe unde umbli ...?

Cumva te avem in joc ..?? :D

Te astept sa te cresc nab daca e asha ...

In momentul de fata nu sunt bk care sa dea 1hk, in momentul de fata cu tarcurile de bk, dl'ul este avantajat pentru ca are un fel de es daca pune clikerul potrivit. Actualul format avantajeaza dl, in viitor un dl nu va lua d/c la full agl, bk, elf si mg vor lua.

Exista multe puncte de vedere, din fiecare altcineva iese altcumva in avantaj sau nu.

Ca o paranteza cei mai mari dl care sunt acum pe data base nici nu mai trag pe punctiforme, sunt mai mereu in tarcuri de gigas sau fire golem.

Vrei sa zici ca DL la ful agil nu va lua d/c ..dar celelalte caractere ( BK , elf , MG ) vor lua ...?

Link to comment
Share on other sites

oricum probabil tu ca mg/sm o sa iai d/c de la speed daca o sa fie putin lag , iar dl nu o sa i-a , dar sa ne axam pe tarcu de bk .....

Tarcurile de bk nu fac ambele nici cat 1 spot punctiform .

Am 7 rr si am facut juma de lvl in 3 ore fara sa exagerez ... si asta alergand de colo colo .:|

Link to comment
Share on other sites

asta era de stiut ca nu fac , pe punct stai fara sa faci nimic si vine exp :))) ... aici mai trebuie putin joc de glesne , dar oricum tarcurile sunt nasole rau .... cel putin monstrii cum sunt asezati ....

Link to comment
Share on other sites

Exista si unul care iti invarte mouse-ul singur? Sau trebuie sa ne cumparam un vas de olarit si sa punem mouse pe ele? :)

:rofl1:

Spoturi punctiforme nu trebuiau deloc puse in the first place, sau daca trebuiau puse, macar sa fie peste tot. Nu ca apoi sa se ingramadeasca lumea la ele, si-i vezi pe-aia cu ficatu in mana si nedormiti cu zilele ca inca sunt acolo dupa o saptamana. <_<

Link to comment
Share on other sites

:rofl1:

Spoturi punctiforme nu trebuiau deloc puse in the first place, sau daca trebuiau puse, macar sa fie peste tot. Nu ca apoi sa se ingramadeasca lumea la ele, si-i vezi pe-aia cu ficatu in mana si nedormiti cu zilele ca inca sunt acolo dupa o saptamana. <_<

nu e asa bny ;) dar chiar nu poti face lv acolo

poti face dar greu,mai bn se mai scoteau din puncti si se lasa la fel....

Link to comment
Share on other sites

ce sadic esti :))

tot adoarme ...dar isi pune ceasul sa sune din 5 in 5 minute

Nu sunt, chiar unu spunea ca-l doare ficatu ca n-a mai dormit de nu stiu cate zile. :|

@jeffry99, te cred, pentru ca nu stiu cum e. :) Dar din cate stiu DL-ul are un dmg destul de bunicel, iar lanturile acelea, vorba lui oick, parca-ar fi niste es-uri. Nu e chiar dezavantajat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Canabis_DL

sunt de acort gu tsu ar trebui sa se bage inapoi spotele puncti ptr k sunt destui dl care au 1 2 3 rr si nu rezistta pe spot/tarc mai bn sar baga inapoi punctiformele

Link to comment
Share on other sites

voi vreti si char puternic si sa creasca si rpd , eh nici kiar asa...

ca sm-ul e varza rau si creste f greu saracu :))

E nasol cu tarcul momentan ca nu sta nimeni in el si ca sa apara mobii intr-o parte trb sa-i omori in cealalta parte a tarcului, in viitor o sa fie mai ok din acest punct de vedere. Nu stiu ce sa zic, azi am testat putin tarcul de bk si desi era gol, deci toti mobii erau ai mei si le dadeam 2 lovituri max ( am jucat pe un bk) mergea mai bine parca, la fire golemi o.O

Link to comment
Share on other sites

sunt de acort gu tsu ar trebui sa se bage inapoi spotele puncti ptr k sunt destui dl care au 1 2 3 rr si nu rezistta pe spot/tarc mai bn sar baga inapoi punctiformele

ai picat in clasa a 8a la romana nu ?

nu zic si eu faultez limba romana .. dar nici chiar =) .

EDIT : ON , nu stiu ce sa spun , dl-ul nu este chiar asa tare dezavantajat are un dmg destul de mare ... si cu acele lanturi are si un range mare .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...