Jump to content
Lancelot

Mafia 3

Recommended Posts

deget acuzator => fanaticaldoll

tu ce-ai facut azi noapte? ai vreun alibi? mi se pare ca esti o persoana suspecta, tacuta si asta nu da bine printre noi, cei care discuta si incearca sa isi dea seama care e vinovatul! vreau explicatii de la tine si asta rapid :)

Link to comment
Share on other sites

<deget acuzator> nu_ma_cunosti

unde ai fost tu azi noapte cand Radu a fost omorat? din s-a auzit din camera ta zgomot, la distanta de o ora cam asa, se auzea cand umblai prin sertare si cand tranteai, te-ai intors dupa o ora, exact dupa ce s-a auzit un tipat (al lui radu cred)?

imi pare rau sa te dezamagesc, dar eu am adormit pe terasa motelului, in hamac, ametit. tin sa precizez ca camera mi-a fost sparta, totul este ravasit, nici nu stiu ce sa furat :| oricum, cineva trebuie sa plateasca pentru asta !

^ partida sado-maso .. iar singuru suspect momentan e nu ma cunosti

thats so gay !

eu? suspect ?! sa inteleg ca acum imi bagati asta pe gat? ati ales gresit persoana !

camera mea e intre a lu rene si a lu nu_ma_cunosti, iar de la rene nu s-a auzit nimic, doar de la nu_ma_cunosti, cum am spus mai sus

ti`am explicat mai sus din ce cauza s-a auzit zgomot, totusi, tu daca esti asa de barbat, de ce nu ai iesit pe hol ? poate vedeai si cine mi`a spart camera :|

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau sa te dezamagesc, dar eu am adormit pe terasa motelului, in hamac, ametit. tin sa precizez ca camera mi-a fost sparta, totul este ravasit, nici nu stiu ce sa furat :| oricum, cineva trebuie sa plateasca pentru asta !

wtf? ma aseara m-am uitat pe vizor si tu ai trecut pe langa usa mea, de ce minti daca pot sa te-ntreb? :| adica, dupa exact o ora tu te-ai intors si sigur ti-ai facut dezordine in camera, ti-ai inscenat singur tot!

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau sa te dezamagesc, dar eu am adormit pe terasa motelului, in hamac, ametit. tin sa precizez ca camera mi-a fost sparta, totul este ravasit, nici nu stiu ce sa furat :| oricum, cineva trebuie sa plateasca pentru asta !

eu? suspect ?! sa inteleg ca acum imi bagati asta pe gat? ati ales gresit persoana !

ti`am explicat mai sus din ce cauza s-a auzit zgomot, totusi, tu daca esti asa de barbat, de ce nu ai iesit pe hol ? poate vedeai si cine mi`a spart camera :|

wtf? ma aseara m-am uitat pe vizor si tu ai trecut pe langa usa mea, de ce minti daca pot sa te-ntreb? :| adica, dupa exact o ora tu te-ai intors si sigur ti-ai facut dezordine in camera, ti-ai inscenat singur tot!

care parte din ce e cu rosu mai sus nu ai inteles? ce crezi ca is somnambul? zau acum, stiu unde am adormit aseara, nu mai incerca sa induci lumea in eroare. ce esti tu aici? vro coada de avion de inventezi asa faptele ?

deget acuzator >> nu_ma_cunosti

Ieri , cand am intrat in camera la mine , te-am vazut pe hol , te-am salutat si te-am intrebat unde mergi , tu ezitand sa-mi raspunzi , oare de ce ? hm hm hm ..

pentru ca nu te cunosc si pentru ca nu`mi place de fata ta ! ai o fata de gay ! multumit acum?

Link to comment
Share on other sites

Nu cred asta .. , din cate imi aduc aminte aveai si un pas grabit . Unde te grabeai ?

ma astepta o Angelina Jolie in hamac, pe tine nu te`am luat fiindca nu era nici un barbat pe terasa.. wtf ? ce ai sarit asa cu intrebari pe mine? crezi ca ma pierd ?

Link to comment
Share on other sites

ok...sa treci si pe la mine :whistle:

ete na

nu stiu in ce camera stai :P

Pai daca esti somnambula,puteai sa fi tu criminala,fara sa-ti dai seama ,sa te trezesti dimineata ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat .

crede-ma, mi-as fi dat seama.. Radu s-ar fi aparat, as fi avut vreo vanataie.. dupa cum vedeti sunt curata :)

Somnambulii sa sti ca sunt capabil sa faca actiuni complexe .

Sunt care fac si de mancare,care trec strada cu semafor pe verde ,care conduc masina . (No really)

Eu dadeam cu presupusu,stim cu totii ca la crazy ii plac ritualurile masochiste ,asa se explica machiajul excentric pe care il poarta .

ei si tu acum.. nu vezi ce dragalasa sunt? crezi ca as putea sa ii fac rau cuiva? :angel:

Link to comment
Share on other sites

<deget acuzator> nu_ma_cunosti

esti prea nervos, ceva pute, te rog sa vorbesti frumos pe aici..

te simti atat de amenintat incat eu cred ca tu l-ai omorat pe radu, ce naiba ai de esti nervos, oamenii care n-au nimic de ascuns sunt calmi :|

Link to comment
Share on other sites

<deget acuzator> nu_ma_cunosti

esti prea nervos, ceva pute, te rog sa vorbesti frumos pe aici..

te simti atat de amenintat incat eu cred ca tu l-ai omorat pe radu, ce naiba ai de esti nervos, oamenii care n-au nimic de ascuns sunt calmi :|

asa vorbesc eu :) si sa stii ca sunt calm. btw.. daca cad eu, stii ca tu esti urmatorul dupa mine, nu ?:) asa ca las-o mai usor cu mangleala ;)

Link to comment
Share on other sites

crede-ma, mi-as fi dat seama.. Radu s-ar fi aparat, as fi avut vreo vanataie.. dupa cum vedeti sunt curata :)

ei si tu acum.. nu vezi ce dragalasa sunt? crezi ca as putea sa ii fac rau cuiva? :angel:

Pai tocmai,esti asa de dragalasa,cel mai probabil .te-ai folosit de aspectul fizic,i-ai propus lui radu sa va jucati . El a acceptat fanteziile tale,s-a lasat legat de pat in prima faza,dezbracat...iar cand a fost imobilizat,ai facut ce ai putut tu mai bine pentru a-l scoate din joc .

Sincer,imi pari ce-a mai suspecta :kar:

Link to comment
Share on other sites

asa vorbesc eu :) si sa stii ca sunt calm. btw.. daca cad eu, stii ca tu esti urmatorul dupa mine, nu ?:) asa ca las-o mai usor cu mangleala ;)

ce mangleala prietene? :)) raspunzi la intrebari aiurea, n-ai sens, vorbesti urat, nu esti calm deloc, lasa prostiile :))

Link to comment
Share on other sites

Pai tocmai,esti asa de dragalasa,cel mai probabil .te-ai folosit de aspectul fizic,i-ai propus lui radu sa va jucati . El a acceptat fanteziile tale,s-a lasat legat de pat in prima faza,dezbracat...iar cand a fost imobilizat,ai facut ce ai putut tu mai bine pentru a-l scoate din joc .

Sincer,imi pari ce-a mai suspecta :kar:

eiii.. cam multe detalii.. vezi sa nu devi tu suspect :)

chiar crezi ca o tetitsa dragalasa asa ca mine s`ar gandi la asemenea prostioare? :nanana:

oricum cu Radu nu ma aveam prea bine :box:

Link to comment
Share on other sites

eiii.. cam multe detalii.. vezi sa nu devi tu suspect :)

chiar crezi ca o tetitsa dragalasa asa ca mine s`ar gandi la asemenea prostioare? :nanana:

oricum cu Radu nu ma aveam prea bine :box:

Detalii au fost oferite de Lancelot,nu stiu nimic mai mult :-??

Faptul ca ritualurile masochiste sunt preferatele tale,iar radul a murit asemanator . Am toate motivele sa cred ca tu ai fost...nu vreau sa ma risc,nu ma grabesc .

Link to comment
Share on other sites

nu te`ai prins ;) iar eu n-am talent la desen.. te salut din mers.. noapte buna.

lol pustiule vezi cum vorbesti, ce esti asa nervos? :( e doar un joc... iar faptul ca l-ai omorat pe radu nu te scapa crede-ma.

Link to comment
Share on other sites

Detalii au fost oferite de Lancelot,nu stiu nimic mai mult :-??

Faptul ca ritualurile masochiste sunt preferatele tale,iar radul a murit asemanator . Am toate motivele sa cred ca tu ai fost...nu vreau sa ma risc,nu ma grabesc .

Cum ziceam, nu ma aveam prea bine cu Radu.. Nu ar fi mers niciunde cu mine, nu as fi mers niciunde cu el :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...