Jump to content
Lancelot

Mafia 3

Recommended Posts

Noaptea se apropie..prin hotel incep sa se stinga luminile..toata lumea e inca socata de sfarsitul lui Radu...In receptie politistii au adormit pe fotolii..epuizati de atata munca si stress..Atmosfera este apasatoare..cand deodata de la etajele superioare se aude un geam spart..

Noaptea tine pana maine

CA SA SCRIE DESTUL DE MARE..astept tinele si alte chestii de la cei care au de trimis....

Link to comment
Share on other sites

Incepe o noua zi...soarele bate timid la geamuri...insa deja nimeni nu mai doarme..prin geamul spart la orele tarzii din noapte a zburat "nu ma cunosti", unul din tinerii politisti care incercau sa rezolve valul de crime sadice care a lovit micul orasel..Doctorul confirma ca initial a fost lovit cu o sticla in cap..si apoi aruncat pe geam...Deja nimeni nu mai are chef de glume sau petreceri ..o data cu comiterea celei de-a doua crime ...

Linşare instantă 9 voturi

Linşare la termen 7

Traiesc

1.Lucian

2.Andix

3.Equiilibrum

4.

5.Pitikoo

6.Narcisa

7.Liquidlove

8.Crazy kid

9.Black dragon

10.Thade

11.Rapture

12.

13.Celmaisaban

14.Luckyshot

15.Trance

16.The first

17.Wanskta

18.Mihai

19. Irina

20.Fanaticaldoll

Ziua tine pana Joi..enjoy

Link to comment
Share on other sites

deget acuzator fanaticaldoll

tu ai fost ultima care s-a certat si l-a facut pe nu_ma_cunosti mafiot (pe gratis), a fost cumva sa ne induci in eroare? si care-i faza cu arma de care zice pitikoo?

Link to comment
Share on other sites

draga crazi_kid, eu l-am suspectat pe nu ma cunosti de la inceput, ca el ar fi mafie dar m-am inselat, cand mi-am dat seama, am trecut la fanaticaldoll, apoi ea s-a luat de nu ma cunosti, eu n-am mai avut treaba cu el de atunci, urmariti firul discutiei sa nu faceti iar o greseala ;)

PS: eu n-am acuzat pe nimeni, eu n-am aratat in stanga si-n dreapta ca unul sau altul e mafiot, eu am incercat sa aflu care l-a omorat pe Radu prima oara si am inceput de la nu ma cunosti si m-am oprit la fanatical, care mi-a dat de banuit..

eu votez fanaticaldoll, sunt convins ca a facut ceva rau, din cate se pare a fost si investigata, poarta arma si are si tulburari psihice

Link to comment
Share on other sites

Intradevar fanaticalldoll a avut la inceput niste discutii cu nu ma cunosti si a dat impresia ca ar fi incetat, dar se pare ca ne-am inselat in privinta ei. Vazand ca nimeni nu o asculta a hotarat sa-si faca singura dreptate.

votez fanaticalldoll

Link to comment
Share on other sites

Explicatii,nu stiu ce explicati ar putea sa mai dea . Lucrurile sunt destul de clare,ea s-a certat cu nu ma cunosti,s-a legat de-an pixu de el,si acum...e mort . Nu vreau sa risc,dar vad'ca toata lumea o voteaza pe ea,so... daca inca 1-2 persoane mai o voteaza pe fanatic,votez si eu ... din ce vad,ca la investigatile politistilor a iesit ba cu arma,ba ca are un comportament neadecvat .

Edited by liquidlove
Link to comment
Share on other sites

Explicatii,nu stiu ce explicati ar putea sa mai dea . Lucrurile sunt destul de clare,ea s-a certat cu nu ma cunosti,s-a legat de-an pixu de el,si acum...e mort . Nu vreau sa risc,dar vad'ca toata lumea o voteaza pe ea,so... daca inca 1-2 persoane mai o voteaza pe fanatic,votez si eu ... din ce vad,ca la investigatile politistilor a iesit ba cu arma,ba ca are un comportament neadecvat .

Nu stiu prea multe despre fanaticadoll , am fost la bar last night ...insa eu nu m`as arunca prea repede sa spun " uite mafioata " , pai stai asa ...mafiotii ar putea profita de cearta ei cu nu ma cunosti si sa dea vina pe ea , cat despre investigatiile politistilor , we`ll see who's a cop and who's not...Oricine poate spune ca e politist .

deget acuzator thd

Din ce am citit pe aici , tu te`ai luat prima data de nu ma cunosti , apoi a inceput celine si tu te`ai lasat , mi se pare mie sau incerci sa arunci vina pe altcineva ?:)

Vazand ca nimeni nu o asculta a hotarat sa-si faca singura dreptate.

yo , that's way too " i`m mafia , kill me " ....nu cred ca ar fi facut asta .

Link to comment
Share on other sites

Ziua trece,practic nu ar fi ideal sa votam acum...dar trec zilele si ne mananca mafiotii . La moartea lui nu_ma_cunosti,fanatic pare a fi ce-l mai potrivit criminal ..so,

Votez fanaticdoll

Daca o sa gresim,pare rau,dar eu zic ca trebuie riscat,daca nu,trec zilele si nu ajungem nicaieri .

Edited by liquidlove
Link to comment
Share on other sites

eu sincer nu am de ce sa ma agat in afara de intuitie pura. stiu ca pot gresi, dar doar atat am si nu pot decat sa am incredere in cei cu posibilitati mai multe decat mine. cineva stie ceva si se pare ca s-a creat o avalansa :D

si pe aceasta cale, votez doll

Link to comment
Share on other sites

Daca te certi cu cineva si persoana moare peste noapte nu inseamna 100% ca esti criminal. Eu zic sa asteptam sa vedem ce are de zis fanticaldoll si sa votam apoi. Mai e timp destul pana diseara.

Nu o sa mai intre sa se apere ,i`m pretty sure of that :)

Link to comment
Share on other sites

Daca te certi cu cineva si persoana moare peste noapte nu inseamna 100% ca esti criminal. Eu zic sa asteptam sa vedem ce are de zis fanticaldoll si sa votam apoi. Mai e timp destul pana diseara.

Aha... deci ea s-a certat cu el, si vrei ca omul care sa fie omorat sa fie altu decat ea? Probabilitatea ca ea sa fie vinovata este foarte mare. Fanaticall clar va spune ca e nevinovata ca doar nu se arunca singura in gura lupului.

Link to comment
Share on other sites

Aha... deci ea s-a certat cu el, si vrei ca omul care sa fie omorat sa fie altu decat ea? Probabilitatea ca ea sa fie vinovata este foarte mare. Fanaticall clar va spune ca e nevinovata ca doar nu se arunca singura in gura lupului.

Sau poate mafiotul i-a intins o capcana. L-a omorat pe nu ma cunosti ca sa para ca fantacial l-a omorat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...