Jump to content
Lancelot

Mafia 3

Recommended Posts

deja aţi început discuţiile observ, sper totuşi ca invenţiile să nu depăşască iar limitele, nu de alta dar o face în detrminetul celor buni....

Nu, chiar nu mi se pare suspect deloc. Singurul lucru suspect este că toţi postaţi 'fantezisme' şi vă legaţi la cap fără să vă doară. Comportamentul e specific mafioţilor, dar e imposibil să fiţi toţi, aşa că unii de aici ori nu ştiu să joace (trance ş.a. ) ori şi-au uitat experienţele nereuşite (andix ş.a.).. sau da, sunt mafioţi... Dacă facem toţi acelaşi joc haotic, miştocăresc, nu ne vom mai diferenţia unii de alţii. Atenţie!

mi-ai citit exact gandurile. la mafia trecuta la fel s-a inventat si s-au luat fantasmele fiecaruia ca fiind dovezi clare.

inca o data...inventati de dragul jocului, stiu, dar nu le mai pasati tuturor ca fiind dovezi. doar politistii pot aduce dovezi reale in joc. in maniera in care se merge acum nu m-ar mira sa moara cine nu trebuie doar fiindca a zis x ca l-a vazut pe y alergand cu o drujba prin mana.

Link to comment
Share on other sites

eu zis sa fim atenti, mai ales la anturaj, cu cine mergem la carciuma, cu cine ne bagam in pat :))

+1 , daca va duceti la carciumea ( si aveti de gand sa faceti cinste ) chemati`ma pe mine sa va apar :D

Nu, chiar nu mi se pare suspect deloc. Singurul lucru suspect este că toţi postaţi 'fantezisme' şi vă legaţi la cap fără să vă doară. Comportamentul e specific mafioţilor, dar e imposibil să fiţi toţi, aşa că unii de aici ori nu ştiu să joace (trance ş.a. ) ori şi-au uitat experienţele nereuşite (andix ş.a.).. sau da, sunt mafioţi... Dacă facem toţi acelaşi joc haotic, miştocăresc, nu ne vom mai diferenţia unii de alţii. Atenţie!

i was trying to teach the newbyes smth , inca nu au inceput crimele ca sa aratam x`ulescule tu ai fost ...in plus mai am un motiv , lance knows =)) .

Link to comment
Share on other sites

de ce esti atat de interesat sa distrugi dovezile ? :-?

se.pare.ca.ai.inteles.gresit....

ceea.ce.doream.sa.zic.ee.faptul.ca.nu.era.o.idee.buna.deoarece.am(adica.noi).fi.putut.impiedica... politisti.sa-si.faca.treaba.cum.trebuie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...