Jump to content
POLAND

Michael Jackson a murit

Recommended Posts

parca mie incredibil sa accept k a murit.p mtv de ieri numai micheal canta p vh1 la 2 melodii una e a lu micheal..

de ieri de knd am auzit k a murit am inceput sa ascult numai melodii de`ale lui.. inainte mai ascultam f rar un billie jean un thriller chiar si they don`t care about us..

dar zilele astea am descoperit niste melodii de care mie greu sa ma despart ..

cea mai superba mi se pare in the closet

mai e who is it , will be there

si.. am mai vazut un video frumos p youtube cu micheal si britney s cantand the way you make me feel

incercatile si voi sunt niste melodii superbe..

we never forget you micheal..

Link to comment

Dar totusi,v-ati gandit vreodata ca poate asta e o stire falsa si ca vrea dekt sa se ascunda de oameni sau kinda?...cum s-a zis si de 2pac ca ar fi pe nu stiu ce insula ...btw...mai bn sa fie o farsa dekt adevarat !!!!

o lume intreaga ii plange disparitia si se gaseste un nimeni sa spuna k e stirea falsa..

ganditi mai mult de cat trebuie cateodata

Link to comment

o lume intreaga ii plange disparitia si se gaseste un nimeni sa spuna k e stirea falsa..

ganditi mai mult de cat trebuie cateodata

am zis io ca e stirea falsa,doar ca m-am gandit la asta! #-o ...spune ca tie nu ti-a trecut prin gand asta...si mintea m-a dus asa departe prin faptul ca statea numai ascuns si iesea deghizat pe strada in femeie si kinda..ca sa nu fie vazut de lume etc...

:error:

Link to comment

si eu am vazut desene animate cu elvis gras ca manca hamburgeri si traia intr-un vulcan pe o insula :coffee:

@regret , melodia care o adoram si am crescut cu ea , they don't care about us , Rest in peace Michael Jackson , cuvantul MEGASTAR nu a existat pana la el . A murit MEGASTARUL (e 1 singur si e Michael Jackson)

Link to comment
Guest spanky

si eu am vazut desene animate cu elvis gras ca manca hamburgeri si traia intr-un vulcan pe o insula :coffee:

in piratul jack cel teribil =))

@ nu eram mare fan dar imi pare rau ...R.I.P.

Link to comment

Dar totusi,v-ati gandit vreodata ca poate asta e o stire falsa si ca vrea dekt sa se ascunda de oameni sau kinda?...cum s-a zis si de 2pac ca ar fi pe nu stiu ce insula ...btw...mai bn sa fie o farsa dekt adevarat !!!!

o lume intreaga ii plange disparitia si se gaseste un nimeni sa spuna k e stirea falsa..

ganditi mai mult de cat trebuie cateodata

# mala - uneori trebuie sa iti pui si aceste intrebari, poate afli ceva in plus fata de ceilalti

Link to comment

Dincolo de toate detaliile, a murit un om care la randul lui a reusit sa faca fericiti milioane de oameni si a fost o sursa de inspiratie pentru multi. A murit cineva care toata viata a luptat cu el, cu lumea distructiva din jur, a militat pentru drepturile celor multi si saraci si a reusit ceea ce nu multi reusesc in viata.Nu am fost niciodata un fan al lui dar i-am recunoscut mereu valoarea incontestabila. Pacat ca viata functioneaza asa, iar cei buni mor prematur in timp ce jigodiile colcaie din ce in ce mai mult pe lumea asta.

:tiphat: RIP

Link to comment

eu unul sunt ramas fara cuvinte si imi vine sa dau in plans. ma simt ca si cum ar fi dat o masina peste mine. am atata ura in mine ca nici nu m-as mai duce la bac. muzica lui a insemnat mult pentru mine cand eram mic si a continuat sa insemne pana azi.

odihneasca-se in pace.

Exagerezi . De ce nu te simti ca si cum ar fi dat o masina peste tine la fiecare om care moare ? ca ce ? ca MJ avea o voce incredibila . Mie de ce nu mi-a dat Dumnezeu o voce fabuloasa sa ma plangeti si pe mine knd o sa mor ? sau pe vecinu de la 3 ?!

Link to comment

Exagerezi . De ce nu te simti ca si cum ar fi dat o masina peste tine la fiecare om care moare ? ca ce ? ca MJ avea o voce incredibila . Mie de ce nu mi-a dat Dumnezeu o voce fabuloasa sa ma plangeti si pe mine knd o sa mor ? sau pe vecinu de la 3 ?!

Pentru ca fiecare om primeste un dar de la D'zeu.Poate tu ai un talent si nu l'ai descoperit inca. MJ a avut acest dar de a canta, dar si de a dansa foarte bine. Se naste foarte rar un asemenea om si crede'ma, ca in momentul de fata fiecare fan de'al lui sufera, se simte groaznic pentru ca s'a stins o mare stea, un mare om.... .

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...