Jump to content
POLAND

Michael Jackson a murit

Recommended Posts

Michael Jackson,unul dintre oamenii secolelor 20-21 care vor ramane in istoria omenirii.Poate ca multi nu l-au placut,dar foarte multil-au iubit,l-au respectat,pe multi i-a inspirat,pe multi i-a bucurat.Odihneste-te in pace Michael,fie ca Dumnezeu sa aiba grija de sufletul tau!!!Ceea ce ne-ai oferit dealungul anilor foarte putini ne-au oferit.Te afli printre acei oameni rari,care se nasc odata la 100 de ani,poate chiar mai mult.Multumim pentru ce ai facut,multumim pentru cine ai fost pentru noi.

Link to comment

Mandru ca am fost contemporan cu el . Mandru ca am apucat sa il vad . A fost un om deosebit , cu un suflet mare . Era timid si foarte emotional , iar scandalurile si presiunile concertului probabil au fost prea mult pentru el . Sper sa isi gaseasca linistea . O sa ramana mereu in inimile noastre (ale fanilor) si va dainui mereu prin muzica lui si dansul lui inegalabil .

Link to comment

Da,ok,sa zicem ca ori a vrut sa scape definitiv de paparazzi,de barfe,de toata lumea care il vana si il acuza (ii dau dreptate) ori chiar ar vrea sa-si faca o reaparatie mai mult decat spectaculoasa,ceva gen "Michael's Resurrection".Dar daca ar vrea sa faca asa ceva,de ce s-ar urca chiar el in elicopter?Sau e ca un mos nebun din oras la mine care si-a facut inmormantarea ca sa vada cum arata mort,cu fanfara cu tot (nu-i gluma).

Link to comment

A murit de mult . De cand si-a batut joc de propria-i imagine . Sa faci atatea operatii estetice pana ajungi de rasul curcii . Daca avea putina decenta si ramanea cum s-a nascut probabil ar fi ajuns o adevarata legenda si nu numai a muzicii caci de la muzica poti ajunge sa faci mult mai multe .

Nu ma dau in vant cu muzica lui insa n-am considerat-o niciodata fiind de slaba calitate . Cel putin pentru mine e doar un -1 pe Terra . La fel cum mor si oameni in continuu pe toata Terra nu vad pe nimeni sa faca topic despre ei si nici pe MJ sa faca topic de RIP pentru mine daca as muri eu . Tragic? Not . :bye:

Link to comment

A murit de mult . De cand si-a batut joc de propria-i imagine . Sa faci atatea operatii estetice pana ajungi de rasul curcii . Daca avea putina decenta si ramanea cum s-a nascut probabil ar fi ajuns o adevarata legenda si nu numai a muzicii caci de la muzica poti ajunge sa faci mult mai multe .

Nu ma dau in vant cu muzica lui insa n-am considerat-o niciodata fiind de slaba calitate . Cel putin pentru mine e doar un -1 pe Terra . La fel cum mor si oameni in continuu pe toata Terra nu vad pe nimeni sa faca topic despre ei si nici pe MJ sa faca topic de RIP pentru mine daca as muri eu . Tragic? Not . :bye:

Sunt milioane de fani ai lui pe pamant (da , cu el mort , multi inca il iubesc) . Pe langa asta , nu inseamna ca daca tie nu iti place muzica lui , gata , nu mai are ce cauta un topic R.I.P Michael Jackson . Si da , cand o sa mori tu , o sa facem topic IMPORTANT ca ai murit tu , si eu o o sa bag un post de genul : " Na si ce mare lucru ? un -1 pe Terra :-j" . Ok .

Link to comment

Sunt milioane de fani ai lui pe pamant (da , cu el mort , multi inca il iubesc) . Pe langa asta , nu inseamna ca daca tie nu iti place muzica lui , gata , nu mai are ce cauta un topic R.I.P Michael Jackson . Si da , cand o sa mori tu , o sa facem topic IMPORTANT ca ai murit tu , si eu o o sa bag un post de genul : " Na si ce mare lucru ? un -1 pe Terra :-j " . Ok .

Si parca mie o sa-mi pese de parerea ta dupa ce voi fi mort ... parca orice altceva vei zice va avea vreo importanta dupa trecerea in nefiinta . A murit a murit . Ce atata tam tam de parca l-ar fi rapit extraterestrii ca pe Elvis . Ce legatura are muzica lui cu faptul ca a murit?

Link to comment

Si parca mie o sa-mi pese de parerea ta dupa ce voi fi mort ... parca orice altceva vei zice va avea vreo importanta dupa trecerea in nefiinta . A murit a murit . Ce atata tam tam de parca l-ar fi rapit extraterestrii ca pe Elvis . Ce legatura are muzica lui cu faptul ca a murit?

Regele muzicii pop #-o . Fara el , nu stiu daca muzica pop ar fi ajuns pana aici . Pai da , ce rost mai are ce spui dupa ce a murit , dar este vorba despre respectul ala . Tu cand mergi la o inmormantare te apuci de dracuit pe acolo care te impinge ? "Pai ba , eu te bag in p**** matii" :rofl2: .

Link to comment

Regele muzicii pop #-o . Fara el , nu stiu daca muzica pop ar fi ajuns pana aici . Pai da , ce rost mai are ce spui dupa ce a murit , dar este vorba despre respectul ala . Tu cand mergi la o inmormantare te apuci de dracuit pe acolo care te impinge ? "Pai ba , eu te bag in p**** matii" :rofl2: .

Amice eu spre deosebire de tine si 'regele muzicii pop' am putin respect de sine . Am mai zis-o ar fi ajuns o legenda cu adevarat daca ar fi avut putina decenta si nu ar fi vrut sa fie ceva ce nu e . Care e problema daca te-ai nascut negru?

Muzica pop pentru mine cel putin are o valoare destul de mica insa nu pot sa spun ca e inutila fiind destui de multi care o asculta . Dezbatem degeaba acuma teoria chibritului ca ala oricum mort ramane . Rip si de la mine ca a fost totusi o persoana insa deja i-am acordat prea multa importanta .

Link to comment

Si parca mie o sa-mi pese de parerea ta dupa ce voi fi mort ... parca orice altceva vei zice va avea vreo importanta dupa trecerea in nefiinta . A murit a murit . Ce atata tam tam de parca l-ar fi rapit extraterestrii ca pe Elvis . Ce legatura are muzica lui cu faptul ca a murit?

fara suparare,dar se pare ca traiesti intr-o pestera.

R.I.P MJ

Link to comment
Guest uLise - Mg

Daca e o inscenare e cel mai ratat om de pe pamant.

Daca e o inscenare e cel mai tare om :P

Mai bine o gluma decat un michael mort

Link to comment

Care e problema daca te-ai nascut negru?

El se saturase sa stea in spatele autobuzului, sa nu aiba anumite drepturi s.a.m.d. Ai uitat de istoria negrilor din USA? Cum erau persecutati?

Si el avea o boala a pielii, o depigmentare, nu a inceput el sa-si decoloreze pielea...

Link to comment

El se saturase sa stea in spatele autobuzului, sa nu aiba anumite drepturi s.a.m.d. Ai uitat de istoria negrilor din USA? Cum erau persecutati?

Si el avea o boala a pielii, o depigmentare, nu a inceput el sa-si decoloreze pielea...

#-o nu e adevarat nu avea nici o boala a pieli el a declarat asta nush din ce motiv.Am vazut ieri la stiri un comentariu al avocatului lui. Imi pare rau pt el.. :hail: respectele mele

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...