Jump to content
POLAND

Michael Jackson a murit

Recommended Posts

Ceausescu s-a dus de batranete pana acum...daca nu,probabil sta la taclale cu Fidel prin Cuba...

@Inca nu e confirmat...dar vad ca lumea s-a adunat cum s-a adunat si la Pac (ca tot ai adus vorba de el)

cum nu e confirmat ? :) vrei sa iti trimita vre-un apropiat de-al lui scrisoare ?

Link to comment

Ceausescu s-a dus de batranete pana acum...daca nu,probabil sta la taclale cu Fidel prin Cuba...

@Inca nu e confirmat...dar vad ca lumea s-a adunat cum s-a adunat si la Pac (ca tot ai adus vorba de el)

toma necredinciosu poftim aici confirmare http://edition.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/...kson/index.html

inca sunt socat :((( am crescut pe muzica lui si nu-mi vine sa cred.. mult prea tanar :(

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! AICI aveti cantecele lui

Link to comment

eu unul sunt ramas fara cuvinte si imi vine sa dau in plans. ma simt ca si cum ar fi dat o masina peste mine. am atata ura in mine ca nici nu m-as mai duce la bac. muzica lui a insemnat mult pentru mine cand eram mic si a continuat sa insemne pana azi.

odihneasca-se in pace.

Link to comment

Nu am mai fost asa suparat ca a murit cineva de la Steve Irwin :(

Cand eram mic era artistul meu preferat.

Si acum ascult melodiile lui, aproape zilnic.

Ciudat e ca in ultimile zile am ascultat foarte mult Michael Jackson, mult mai mult ca de obicei si azi BANG :|

Odihneasca-se in pace !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...