Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Salut

Recommended Posts

nu se poate pune sa vota..reset la 350 ? este xp 20x..destul de mic ..cand ai trecut de lvl 275 - 280 incepe greul...400 e prea departe la acest xp. asta in caz k se va da rr la server.o parere.no warn

Link to comment
Share on other sites

Frate si eu ce fac??? ca nu am o luna de cand joc... si aveam bk de 245 si MG de 150 ce dreq ma...eu ce fac o eau de la 0??? nu cred eu zic sa dati rr db si de alta data sa stiti sa salvati alea mai repede macar la saptamana sau imi dati voi lvl de 220 macar la bk sami fac MG

Link to comment
Share on other sites

tu crezi ca rr db va fi o solutie? mai bine rollback decat rr db. cu rollback o sa se continue sa se joace, dar cu rr db astia care sunt in top si au stat on de le-au sarit capacele sa aiba rr, pot sa bag mana in foc ca nu vor continua sa joace.

Lol boom...pai de 3 saptamani e back-up-ul, erau oare 3 insi cu rr acum 3 saptamani ? Parca erau doar 2 din cate-mi amintesc :)).

Si vorba unuia de mai sus, aia oricum o sa joace mult si vor avea avans fata de ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Marasm

Ar fi super daca problema s-ar rezolva fara roll back si fara rr db :D Important e sa se rezolve, ca ar fi totusi neplacut sa ma trezesc in fiecare dimineata la lvl 2 :-j

Link to comment
Share on other sites

Tu cred ca nu intelegi ca singurul motiv pentru care mai jucati in continuare este faptul ca aveti ip dinamic :dooh: Crezi ca intereseaza pe cineva ce ii convine unui cheater sau nu? Ziceti saru'mana RDS si nu mai veniti cu pretentii....

auzi ba prostule care este , eu daca postez pe unul pt limbaj sau ks sau orice altceva , mi se va raspunde "esti cheater,nu ai voie" ? si tu ma rog de unde stii atatea ?

Presimt ca ma las (iar) de linkmania =))

parca ii pasa cuiva de tine

Link to comment
Share on other sites

Guest PhantomS

eu propun rr la db si pus auto ban pt dupe , etc , ar fi foarte excelent fara dupe pe serv :beer: :hello: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2: :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Motanelu*

eu unul in saptamana asta mi am facut MG si am stat on zi si noapte cam 3 zile ca sa fac lvl 325.....

daca se da roll back din 17 aprilie pierd tot,iteme si lvl,dar cel mai rau imi pare ca am pierdut o saptamana in care am stat 80% on ca sa fac lvl si se duce pe tot pe apa sambetei...... :banghead: :angry1:

Link to comment
Share on other sites

eu atunci nici nu aveam contul facut si acum aveam lev 339

oare ce se va intampla ca sincer mie unu nu am comvine ca am pierdut nopti si atata timp sa cresc la levalu respectiv.daca se va face acet rolbek cu sigureanta nu ma moi reapuca si sint sigur ca nu sant singuru.

Link to comment
Share on other sites

tu crezi ca rr db va fi o solutie? mai bine rollback decat rr db. cu rollback o sa se continue sa se joace, dar cu rr db astia care sunt in top si au stat on de le-au sarit capacele sa aiba rr, pot sa bag mana in foc ca nu vor continua sa joace.

Ba eu cred ca vor continua , daca au reusit sa fie odata pe primele locuri , vor fi si a doua oara ..poate fi o noua provocare.. :P

fara rr si roll back dc nu se lasa asa nu var comveni sa lase asa cum e akum?

Iti convine ca 30-40% din server sa aiba stats de rrit? desi nu au reset?

@Motanelu' si eu sunt in aceiasi situatie , tot in perioada aia mi-am facut mg si e 350 acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Diablo_xxl

ATENTIE !!!!!!!!!!!!

PAREREA MEA.. DECAT SA DATI ROLL BACK SAU ALTE CHESTI DE CE NU LASATI VOI ASA..?

CATI AU FOST SI CU LVL 2..MAX 100 :|..PENTRU ACEEA SA SUPORTE 4000 DE PLAYERI ROLL BACK

DE LA CHESTIA ASTA VA SPUN EU K SE VOR LASA MULTI DE LINKMANIA!!

FACETI CUM CREDETI VOI K ESTE MAI BINE

SUCCES IN CONTINUARE

:beer:

Link to comment
Share on other sites

fara rr si roll back dc nu se lasa asa nu var comveni sa lase asa cum e akum?

Nu cumva ai avut si tu lvl 200 si acum te-ai trezit cu lvl 1 ?

Hai termina cu aberatile,serios,nu isi au locul .

@Ha ha . Pe atunci eram in HONEY ? =))))

Link to comment
Share on other sites

Tu cred ca nu intelegi ca singurul motiv pentru care mai jucati in continuare este faptul ca aveti ip dinamic :dooh: Crezi ca intereseaza pe cineva ce ii convine unui cheater sau nu? Ziceti saru'mana RDS si nu mai veniti cu pretentii....

si se mai mira lance de ce sunt asa "razboinic" si ma cert cu toti.. atata timp cat mi-am vazut de treaba mea dupa ce mi-am luat 99 la ce mai sariti cu injectii? te-as ruga sa iti vezi de ale tale. e mai bine pentru amandoi.

Lol boom...pai de 3 saptamani e back-up-ul, erau oare 3 insi cu rr acum 3 saptamani ? Parca erau doar 2 din cate-mi amintesc :)).

Si vorba unuia de mai sus, aia oricum o sa joace mult si vor avea avans fata de ceilalti.

ideea este ca aia care au tras pentru rr-uri si si-au pierdut zeci de nopti ca acum sa nu mai fie nevoiti sa dea qqq si sa isi cumpere mana ai impresia ca vor mai sta iar sa isi toace nervii ? nu cred..

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE !!!!!!!!!!!!

PAREREA MEA.. DECAT SA DATI ROLL BACK SAU ALTE CHESTI DE CE NU LASATI VOI ASA..?

CATI AU FOST SI CU LVL 2..MAX 100 ..PENTRU ACEEA SA SUPORTE 4000 DE PLAYERI ROLL BACK

DE LA CHESTIA ASTA VA SPUN EU K SE VOR LASA MULTI DE LINKMANIA!!

FACETI CUM CREDETI VOI K ESTE MAI BINE

SUCCES IN CONTINUARE

Peste jumatate din playerii de pe server au acum lvl mic de la lvl 2 in sus , dar cu statusurile ramase cum le aveau cand au iesit ultima oara din joc.

S-a intamplat acest lucru la toti cei care nu au avut caracterul in joc peste noapte (calc inchis).

Deci eu zic ca e vorba de un numar foarte mare :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Diablo_xxl

Nu cumva ai avut si tu lvl 200 si acum te-ai trezit cu lvl 1 ?

Hai termina cu aberatile,serios,nu isi au locul .

@Ha ha . Pe atunci eram in HONEY ? =))))

baiatule eu am lvl 100..dak esti u bun si nu ma intereseaza ..ce face dar iam spus parerea mea..

ai sa vezi u..

k se vor lasa multi player de linkmania

dak se da roll back si dupa 17 aprilie :|

:-j o so vedem si pe asta

:crazy:

Link to comment
Share on other sites

fara rr si roll back dc nu se lasa asa nu var comveni sa lase asa cum e akum?

Nu se poate lasa cum este acuma pentru ca nu se stie cand iarasi o sa fie rr prematur. Daca nu se rezolva bugu' nu are ce sa ii faca ori rr ori br

Link to comment
Share on other sites

Hai sa fim seriosi numa niste nebuni s-ar mai apuca iar sa faca lvl de inceput chiar si cu rollback sincer nu m-as mai risca, nici nu m-am stresat sa joc asa ca nu imi e ciuda.

Bafta la care au de gand sa o ia de la capat :gun:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...