Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Salut

Recommended Posts

Salut..Va anuntam pe aceasta cale ca sunt ceva probleme tehnice cu bd-ul..Se incearca remedierea situatiei..Astazi probabil ca nu vom avea server on...

@ Daca s-ar apela la varianta roll back..conform datelor care le detin..ultimul back-up dateaza din 17 aprilie :)

Putem dialoga in liniste si civilizat in acest topic pe care-l voi lasa deschis pentru a va tine la curent cu datele problemei..

PS nu mai deschideti alte topicuri pe aceeasi tema ..nu le vad rostul si vor fi sanctionate ca atare

Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu spun o prostie (nu ma prea pricep la asta) dar nu merge rool back cateva ore de cand a intervenit problema? sau o zi? ca asa pe 17 aprilie inseamna cam totu de la 0.

EDIT:+1 CyRuS, se poate remedia?

Link to comment
Share on other sites

E aiurea si cu xp marit. Faci lvl si iteme...ciuciu si faza e ca fac toti lvl, poate unu care nu a jucat pana acuma se apuca pe xp-ul marit. Eu propun sa asteptam sa vedem ce se mai intampla .

EDIT: poate va fi ok (desi nu cred).

Link to comment
Share on other sites

Salut..Va anuntam pe aceasta cale ca sunt ceva probleme tehnice cu bd-ul..Se incearca remedierea situatiei..Astazi probabil ca nu vom avea server on...

@ Daca s-ar apela la varianta roll back..conform datelor care le detin..ultimul back-up dateaza din 17 aprilie :)

Putem dialoga in liniste si civilizat in acest topic pe care-l voi lasa deschis pentru a va tine la curent cu datele problemei..

PS nu mai deschideti alte topicuri pe aceeasi tema ..nu le vad rostul si vor fi sanctionate ca atare

ziua cu problemele cu dupele ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Psych0Jr

Pentru a evita problemele de acest gen scoateti permisiunile de la exdb,lasati permisiuni doar pentru updatarea tabelului Guild din database MuOnline ...

Link to comment
Share on other sites

dc nu lasa asa fara roll back? ar fi mult mai echitabil pt alti daca nu sar da rollback. din 17 aprilie apoi scuzatima cn si-ar mai pierde timpul din nou de la 0? mai bn lasa asa cum e nu? cn vrea asa mana sus no warn plz

Link to comment
Share on other sites

Guest lufadori

eu unu sint deacord cu rollbacku de la ora de cind au aparut problemele

eu unu nu mai vreau sa o iau de la inceput

Link to comment
Share on other sites

Salut..Va anuntam pe aceasta cale ca sunt ceva probleme tehnice cu bd-ul..Se incearca remedierea situatiei..Astazi probabil ca nu vom avea server on...

@ Daca s-ar apela la varianta roll back..conform datelor care le detin..ultimul back-up dateaza din 17 aprilie :)

Putem dialoga in liniste si civilizat in acest topic pe care-l voi lasa deschis pentru a va tine la curent cu datele problemei..

PS nu mai deschideti alte topicuri pe aceeasi tema ..nu le vad rostul si vor fi sanctionate ca atare

conturile banate daca se da roll back vor fi deblocate ?

Link to comment
Share on other sites

eu unu sint deacord cu rollbacku de la ora de cind au aparut problemele

eu unu nu mai vreau sa o iau de la inceput

Nu se poate da roolback de acum o ora, 2 ore, 3 zile etc. Doar din data mentionata mai sus. Mai cititi si voi posturiile.

Link to comment
Share on other sites

bun.. sa inteleg ca daca se va da restore la back-up-ul de pe 17 aprilie (iau cazul meu in calcul) contul care l-am creat in urma permanentului pentru dupe, |boom| nu va mai fi. deci contul -boom- va fi deblocat.

mie unu sincer nu-mi convine.. ar trebui sa o iau de la capat iar. as fi de acord doar in cazul in care mi se va lasa deblocat contul -boom- si mi se va scadea lvl-ul la cel care il am in momentul de fata pe |boom|

Link to comment
Share on other sites

Guest lufadori

limba romana e grea pt uni eu am zis cu ce sint eu deacord ... stiu sa citesc

Link to comment
Share on other sites

daca continuati sa postati aberatii si sa nu citit ce scriu eu il inchid si voi scrie doar cand e ceva imprtant de spus

PS nu :) conturile blocate pentru dupe etc nu vor fi niciodata deblocate :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...