Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Esc@pe'

Cu ce ocazie se da roll back?

Recommended Posts

eu de vreo ora ma uit pe forum da nici un raspuns clar de la nici un admin

ps vorba lu veritasaga

iesiti draq afara :)) ca e cald si frumos cautati un spot prin parc

CITESTE:

Deci, de dimineata au fost niste probleme cu unele char-uri care la level 350 daca au dat switch au dat reset.

Rollback-ul va fi, probabil, doar pana sa apara aceste erori. In mod normal, o zi cel mult ar trebui.

Link to comment
Share on other sites

Pace si prosperitate :clap: despre asta vb da nu sh. ce se baga Slym*® in seama ca un copil la plic daca va uitati la posturile lui va dati seama ca e o petarda de om si ica odata Slym*® postu tau de cacao chiar m-a suparat te reprezinta limbaju ala bai baiatule ..sau ce esti.

Link to comment
Share on other sites

eu de vreo ora ma uit pe forum da nici un raspuns clar de la nici un admin

ps vorba lu veritasaga

iesiti draq afara :)) ca e cald si frumos cautati un spot prin parc

Daca tot ne dai sfaturi din`astea...tu de ce esti inca in casa? oO

Pace si prosperitate :clap: despre asta vb da nu sh. ce se baga Slym*® in seama ca un copil la plic daca va uitati la posturile lui va dati seama ca e o petarda de om si ica odata Slym*® postu tau de cacao chiar m-a suparat te reprezinta limbaju ala bai baiatule ..sau ce esti.

Prietene te faci de ras cu explicatiile tale. Du`te tare si lasa`ne. Slym are perfecta dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Slym*®

Andronik, ar trebui sa te spanzuri.

Inainte sa lasi reply-uri de genu` mai bine te documentezi, nu te ajuta la nimic sa faci pe cunoscatorul si defapt sa nu stii nimic. Te faci de ras singur.

Link to comment
Share on other sites

Andronik, ar trebui sa te spanzuri.

Inainte sa lasi reply-uri de genu` mai bine te documentezi, nu te ajuta la nimic sa faci pe cunoscatorul si defapt sa nu stii nimic. Te faci de ras singur.

Esti un stres pentru ochii nostri go play Solitaire

Link to comment
Share on other sites

deci , astia care scrieri go in parc , ne stresati cu postuerile , iesi afara , ect : voi ce cautati ma pe aci` ? nu ma vine sa plecati ? si apropo meciu` e la ora 9 so hai cu egalu` :)) . sau hai Steaua ca sa nu fi rau , cu toate ca nu mai are nevoie de comentatrii meciu . a da si sa nu uit JOS BASESCU !

in rest multa bafta la roll back si un crenvushti cu mustar .

STIINTZA

Link to comment
Share on other sites

nimic nu se compara cu siguranta casei....podul casei de la tara plin cu.....lumini :D...

:crazy: frate...eu cred ca nu iau de unde trebuie =))

ai grija sa nu te sperii de clanta, pune un prosop pe ea. sau vezi ca poate apar iepurasii =))

dupa ce ii on serv da pm pe unique^elf si zii coord...de acu incolo numa acolo fac ivl...

e un spot ferit de ochiu adminului! putem lasa afk sa ne vedem de "treaba" da sa vii repede sa nu se ocupe...ca daca mai vine cineva la party nu pot sa zic nu ca nu imi place sa stau singur :)))

Link to comment
Share on other sites

:crazy: frate...eu cred ca nu iau de unde trebuie =))

ai grija sa nu te sperii de clanta, pune un prosop pe ea. sau vezi ca poate apar iepurasii =))

e un spot ferit de ochiu adminului! putem lasa afk sa ne vedem de "treaba" da sa vii repede sa nu se ocupe...ca daca mai vine cineva la party nu pot sa zic nu ca nu imi place sa stau singur :)))

Can i come?plssss...i bring my own stuf...good shit=)) :cool2: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Can i come?plssss...i bring my own stuf...good shit=)) :cool2: :crazy:

super tare..fratilor....teo caffe nr1...unu cu o sticla in mana..semn de prietenie...super tare tricou frate..:))...oai..e seceta mare pe la Baia Mare in ultimu timp

Link to comment
Share on other sites

Can i come?plssss...i bring my own stuf...good shit=)) :cool2: :crazy:

Gata! Am pus-o de un party! :beer: :dance:

E cam departe Baia Mare de Bucuresti...da facem un efort si ne strangem sa... "ceva" =))

Link to comment
Share on other sites

Gata! Am pus-o de un party! :beer: :dance:

E cam departe Baia Mare de Bucuresti...da facem un efort si ne strangem sa... "ceva" =))

Stai linistit ca acu cat de repede tre sa vin pana in Bucuresti...si cu inca un preten..care ocroteste si el "spatiile verzii"..cine stie...poate facem un party...de ne spargem rau de tot

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...