Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

lixandra

Sugestie: Harta Exile

Recommended Posts

las ca vine seson 4 pe oficial in data de 1 iunie :> macar acolo te bazezi ca se lucreaza la srw si o echipa in spate lucreaza la coduri si altele.. aici sincer e cam nepasare fata de problema si nu se vrea mentinerea playerilor pe srw..

Intretinerea serverului fata de trecut este cu net mult scazuta, iar conceptul ca lasati omu in pace ca e weekend :right: cand era mai plin serverul ? in timpul saptamanii sau in weekend :beer:

Iar acum ca solutie sa gasit editarea charurilor ce au consumat fructe , au facut sau nu marlon si alte posibile erori de lvl la care adminii ii vor aduce..

Sa presupunem ca cineva era 395 in momentul in care a fost problema, deci asta daca a mancat 30 de fructe per putin si are lvl 2 .. ce poti spune .. a dat rr sau ??

Link to comment
Share on other sites

las ca vine seson 4 pe oficial in data de 1 iunie :> macar acolo te bazezi ca se lucreaza la srw si o echipa in spate lucreaza la coduri si altele.. aici sincer e cam nepasare fata de problema si nu se vrea mentinerea playerilor pe srw..

Intretinerea serverului fata de trecut este cu net mult scazuta, iar conceptul ca lasati omu in pace ca e weekend :right: cand era mai plin serverul ? in timpul saptamanii sau in weekend :beer:

Iar acum ca solutie sa gasit editarea charurilor ce au consumat fructe , au facut sau nu marlon si alte posibile erori de lvl la care adminii ii vor aduce..

Sa presupunem ca cineva era 395 in momentul in care a fost problema, deci asta daca a mancat 30 de fructe per putin si are lvl 2 .. ce poti spune .. a dat rr sau ??

Asta e deja offtopic.Alta ocupatie nu ai? :crazy:

Buna ideea.Pro

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca mai exista harta pe versiunea asta, dar in cazul in care exista propun urmatorul lucru: daca tot nu e folosita la cresterea char-urilor, fara mobi (cred :-??), ati putea sa o faceti ca un fel de inchisoare... sa transformati zilele de suspend in zile de exil. Nu poate sa dea move, poate doar sa intre si sa se plimbe pe acolo, eventual sa se bata intre ei, "puscariasii" :)). Se poate face asa ceva? Just asking :D.

Ar fi un "plus" pentru linkmania, cred :).

imi place idea insa din pacate exista intotdeauna un DAR.... vor vrea tehnicienii sa se ocupe de asa ceva? se stie ca e mult de lucru pentru a face asa ceva si + de asta serverul are inca buguri care cer rezolvare mult mai urgenta decat crearea Alcatraz-ului in varianta muonline :crazy:

ps: partea nasoala e ca la un server online nu apuci sa rezolvi vechile probleme ca si isi fac aparitia altele noi

si mai cred ca la server nu lucreaza mai mult de 2 oameni care cunosc cu adevarat meserie :D.... restu au bataile de cap din joc cand tre sa intre cu adminul si sa verifice daca sau rezolvat bugurile =))

Link to comment
Share on other sites

Exista Exile pe S1 doar ca nu sunt mobi si nu aveti acces printe-un portal anume, doar cu move de la gm. Si exista un bug foarte mare cand muti pe cineva acolo, in 50% cazuri ia disconnect.

Exista moderatori care sa dea suspend daca este cazul si GM's care sa dea disconnect :).

Oricum interesanta idee.

PS: Eu unu sper sa rezolvam problema cu d/c si sa putem folosi harta pentru eventuri.

Da ... buna ideea cu desfasurarea eventurilor in exile .

Ma gandesc ca odata cu revenirea serverului sa avem parte de un -ija- asha cum il stiam pe 97D

Tare imi e dor de un socher ....

Link to comment
Share on other sites

Da ... buna ideea cu desfasurarea eventurilor in exile .

Ma gandesc ca odata cu revenirea serverului sa avem parte de un -ija- asha cum il stiam pe 97D

Tare imi e dor de un socher ....

buna ideea fetei o duce bilutza :-" ar fi mult mai distractiv :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...