Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

Intrebare, despre limbaj

Recommended Posts

Guest Am Fani

as da suspend la toti cate 20 de zile suntem in jungla sau pe un server de oameni civilizati ce pnm :cool2:

de acord cu nobito, vrei sa injuri injura oriunde in alta parte...e greu sa te abtii sa tastezi,extraordinar. iti vine sa injuri,injura in klingoniana " jfdskanjfkdasnlkfjsdfndjsanfjndasfbehwbvqubhfbehwbewqkbjfebwh " si gata,nu intelege nimeni.

cu ceea ce incerci sa propui ,sa schimbi, se va ajunge la imense discutii si certuri la plangeri ca a fost sau nu intentionat,ca a injurat tantarul ca l-a ciupit in timp ce faca duel si a pierdut un set lk dsr s.a.m.d .

Injuratura e injuratura in orice conditii,doar nu te apuci acum in biserica de fatza cu preotul sa zici "fmm de tel,moare bateria" nu ai injurat poza,ai injurat telul,ai o scuza ce pana ta. nu vezi ca e o tampenie asta ??

Cine e prost si chiar nu se poate abtine ,sa suporte consecintele.

Cine e si mai prost sa comenteze de dupele mele in acest topic.

Link to comment
Share on other sites

Cine e si mai prost sa comenteze de dupele mele in acest topic.

si ale mele ba! :rofl2:

@OT: cel mai bine ori se pedepseste orice injuratura, fie ea intentionata sau nu, cu destinatar sau nu, catre o persoana sau un obiect, fie sa se scoata regulamentul pentru limbaj si sa fie permis atata timp cat este "la persoana"- nu cu atac la familie, rude, etc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...