Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

spauny

punctiform

Recommended Posts

Guest w333d

lol am fost in cry 2 bk+mg+elf pe energy si am murit ca eroii ... ! dapoi daca esti tu cu tine si cu nimeni ? ( fiind elf pe agility ) ? lol vb doar asa de fun ? e total aiurea ... cunosc cativa elfi pe server care acuma sunt pe enrgy dar in scurt timp (dupa rr ) trec pe agility ... sunt constienti si ei ca nu au nici o sansa de party dupa ce se rr-este toata lumea .... pur si simplu nu mai e nevoie de ei . propun sa se scoata complect elf-u si dl-u ! sunt 2 caractere aiurea ! :) propun sa fie 2 caractere pe server ( cu gen masculin si feminin ) SM/Sm-itza si MG/MG-utza ... asa toata lumea ar sta lejereanu AFK nu ar mai fi topikuri si nici intrebari ... si adminii ar sta flexati si ei in party-uri fara sa mai dea banii pe /post cautam ELFOAKA ELFOK pt qqq Icarus =)) . Ca si o paranteza ... dece apare scris qqqq cand vrea unu sa imi zica ceva ? e blocat oare q-ul pe tastatura lui/ei :-? .

propun sa dam rr la db si peurma sa iunchidem serveru ! :))

va las ca am ceva mai bun de facut ...sa traiesc ?! :)

p.s. am stat cu buba in party de zeci de ori ... si asa e ! pierde spotu pierde party pt o mica setare . BVVV !

Link to comment
Share on other sites

mah ... io il inteleg pe dragos si pe razvan ca NU vor ca linkmania sa fie unul din cele multe servere aiurea facute

dar acum Linkmania este server antiplayer ....

deja sunt 1 tona de SM/MG

cei care vor sa fie altfel ... adika DL`ii ... Elfii pe agility nu au nici o sansa sa creasca singuri ...

spoturi punctiforme nu cred ca se vor baga pentru ca nu vor sa faca ceva pentru playeru de rand ....

din toate rasele exista cel putin 1 ... 2 rr pana acum ... nu este NICI un dl cu rr ... pentru ca pe acest server Dl`u este umplutura ... scoateti bah frate dl`u puneti tot 0.97 si lasati porcariile astea ... ati bagat S1 creati conditii de S1 ... daca nu bagati tot 0.97 si la gara ca si asha dl`u e degeaba ... cal nu are cioara nici atat ... de crescut singur nu poate ...

fiecare caracter are avantajelui lui zici ... da ai dreptate

AVANTAJELE DL`ULUI ERAU CALU SI CIOARA PE CARE LE`AI FACUT ITEME RARE

in conditiile astea spune care sunt avantajele DL ? si sa nu zici ca are 7 puncte pentru ca are 5 statusuri

acum serios domnule vDragos pentru ce ati bagat S1 ?

Link to comment
Share on other sites

mah dl`u poate creste singur dar va face scurta la mana alergand cu soarecele dupa mobi ... SI NU NU ESTE VORBA DE AFK ca atunci nu alergi cu soarecele dupa mobi

NU vrem spoturi sa stam afk ... vres spoturi punctiforme sa putem creste singuri fara a face scurta la mana ... dupa 2 ore pe spot in LT4 singur simteam ca`mi cade mana

Link to comment
Share on other sites

Guest Cleste

Si eu zic k DL este in + la caractere :) Chiar nu are avantaje ..!! Dupa lvl 270 l-am lasat :|Vorba lu' poster dupa cateva ore iti cade mana :| Ar trebui sa aibe cel mai mare dmg..are ceva dmg dar nu foarte mare ..cioara e buna la design :)) gen fashion :) , defence-u slab . Singurul avantaj ar fi calu' dar dupa cum au spus si ceilalti ..este rar . Lumea are nevoie de cal acum ..voi spuneti ca dupa rr gasiti si cal , pai dupa rr ce sa mai fac cu el..!!

Link to comment
Share on other sites

ca dl sau nu trebuie sa alergi ca nebunul..te pui frumos intr'o margine a spotului si dai in mobi pt k fire burst da in toti .si in plus daca nu mai este nimeni pe spot mobii vin la tine.

Link to comment
Share on other sites

mah ai jucat cumva cu dl si eu nu stiu ? vad ca ai BK

daca nu stii despre ce e vb mai bine abtine`te

sau vrei doar sa te dai "bine" pe langa mai marii srv

termina cu prostiile incearca tu sa cresti dl singur pe linkmania si dupa aia sa vorbesti ... nu mai vb bah fratilor in nestiinta de cauza ca vb aiurea

am zis si mai sus

AVANTAJELE DL`ULUI ERAU CALU SI CIOARA PE CARE LE`AI FACUT ITEME RARE

Link to comment
Share on other sites

Plangeti voi plangeti...dar ca bk si ca elf nu creste nimeni mai greu. Nu stiu de ce este asa greu sa se introduca si spoturi punctiforme...greu nu este...vointa nu este.

Pe S1 test erau spoturi punctiforme. Acum un motiv intemeiat pentru care nu mai exista aceste spoturi?

Puneti-va si voi in pielea unui bk care are cel mai mic range , unde va putea creste. In comparatie cu celelalte rase...inclusiv elf...care are multi shot si poate trage lejer...atat ca-l dezavantajeaza sagetile.

Avantaje si dezavantaje exista bineinteles intre rase. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa ingreunati treaba scotand spoturile punctiforme.

Avantajele si dezavantajele dintre rase , tin strict de modul ofensiv si defensiv.

Dar ca sa nu poti creste un bk sau un elf pe linkmania , este o problema.

Si asta nu-l putem numi dezavantaj.

Asta o putem numi nepasare .

Link to comment
Share on other sites

Eu am discutat cu dragos despre spot punctiform si zis ca nu va mai baga pentru ca nu doreste ca lm sa fie un srv de duzina.

Server de duzina il putem numi in urmatoarele conditii.

Xp 9999

Seturi la shop

Bokuri la shop

Questuri la shop

etc.

Daca se introduc spoturi punctiforme , nu cred ca LM va deveni un server de duzina. Sa fim seriosi. Mai ales ca din start XP-ul pe care il are LM o dovedeste ca nu este un server de duzina. Duzinarii se duc doar pe 9999xp .

Pe test server cum se puteau lasa spoturile punctiforme ? Atunci nu mai ii scadea rangul la server de duzina ?

Era foarte bine cu spoturile punctiforme si ar fi de folos si in continuare introducerea lor.

Ar fi bine ca Dragos sa mai reflecte la asta. Nu cred ca este o crima de om. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest Cleste

Pana la urma jukm de placere ..nu? Punctiform=placere :)) la unele caractere...gen elf/DL/bk

Link to comment
Share on other sites

so

fiecare caracter are avantajele si dezavantajele lui

nu o sa stau aici sa le insir

cine nu le stie sa intrebe pe veterani sau sa joace si sa le afle ( cel mai bine )

de ce se striga : vrem egalitate ?

am impresia ca se vrea sa facem un singur caracter care sa poarte orice tip de arma/staff/scut/set , sa poata folosii orice skill / spell

sau se vrea sa lasam un singura clasa si pe celelalte sa le dezactivam ?

nu va place un caracter, aveti de ales ...

am avut sm full si pe 97 si pe beta. am avut bk full si pe 97 si pe beta. stiu cum se creste un sm, si stiu cum se creste si un bk. si crede-ma ca am muncit pentru bk-ul de pe 97 de mi-au sarit ochii din cap. chestia e ca spiritistii se trantesc pe un spot chiar daca e xp mic, si pleaca de aksa cu orele. cand se intorc.. lvl up :)

bk-ul in schimb trebuie sa alerge dupa fiecare mob in parte. nu zic sa pui spoturi punctiforme (desi mi-ar surade ideea) dar macar in arena sa faci tarcul de bk si pheonix-ul ceva in genul "tarcului de bk" cum era pe 97, dar sa fie xp-ul mai mare decat in tarcurile obisnuite si pe spoturi(care presupun ca le vei pune ca pe 97)

un bk creste foarte foarte greu de la lvl 1 la lvl 300 in schimb un sm pleaca de aksa 3 ore si are lvl de arena. daca nu se pun spoturi punctiforme fa macar tarcurile alea 2 mari pentru dl,bk,elf,si mg str cu xp mai mare.

pai elfele pe energy muncesc?? stau DOAR cu party cu auto buff :-j

elfele pe agility macar ajuta pe spot sau chiar dau singure ;)

zilele trecute te-am vazut pe global cu 'elf pe buff pentru party este?'

mai mult conteaza sa traga 4 membri ai unui party cu cate 500-1000 peste dmg-ul lor normal si unul sa stea degeaba, decat sa traga un elf pe agil dmg de 600 in plus fata de cei 4 :)

ideea de spoturi punctiforme este total aiurea...pe langa faptu ca o sa fie scandal mare pe ele(asta so vazut in beta test).

spoturile punctiforme pe beta au fost cum erau spoturile din arena pe 97. toata lumea cauta spoturi/aici punctiforme

Eu am discutat cu dragos despre spot punctiform si zis ca nu va mai baga pentru ca nu doreste ca lm sa fie un srv de duzina.

un server de duzina este unul in care poti cumpara iteme cu bani reali dupa parerea mea. unde gasesti bok-uri la magazin, questurile la fel, unde iti este dat totul mura in gura.

aici pe linkmania chiar daca se pune xp de 200X tot va fi competitia mare pentru invazii, iteme de 380, CS-ul.. daca stam sa o gandim logic orice lucru isi are un sfarsit;deci nimeni nu o sa joace la nesfarsit jocul asta (daca prin xp-ul mic, droprate-ul scazut incercati sa pastrati playeri pe linkmania) lumea vine, pleaca.

Link to comment
Share on other sites

mah ai jucat cumva cu dl si eu nu stiu ? vad ca ai BK

daca nu stii despre ce e vb mai bine abtine`te

sau vrei doar sa te dai "bine" pe langa mai marii srv

termina cu prostiile incearca tu sa cresti dl singur pe linkmania si dupa aia sa vorbesti ... nu mai vb bah fratilor in nestiinta de cauza ca vb aiurea

am zis si mai sus

AVANTAJELE DL`ULUI ERAU CALU SI CIOARA PE CARE LE`AI FACUT ITEME RARE

pe beta am jucat cu toate caracterele

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...