Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

spauny

punctiform

Recommended Posts

...

mi s-ar parea corect sa se anunte din timp ca nu exista si nu va exista inf arrow activat, nu sa se promita o rezolvare.. mi se pare, si nu vreau sa jignesc spunand asta, lipsa de fairplay fata de o categorie de playeri.. in ceea ce priveste proportia raselor, cred ca este mai mult decat evident pentru oricine ca exista un dezechilibru..

...

1. s-a mai discutat problema asta de cateva ori . search before post .... Infinity Arrow nu exista pe S1 . a fost introdus mai tarziu ... Vezi aici Infinity Arrow ?

2. parerile sunt impartite , nu o sa gasesti 2 oameni care sa aiba aceleasi pareri despre toate rasele ( avantaje si dezavantaje )

Link to comment
Share on other sites

1. s-a mai discutat problema asta de cateva ori . search before post .... Infinity Arrow nu exista pe S1 . a fost introdus mai tarziu ... Vezi aici Infinity Arrow ?

2. parerile sunt impartite , nu o sa gasesti 2 oameni care sa aiba aceleasi pareri despre toate rasele ( avantaje si dezavantaje )

dragosh spune un avantaj al elfului inafara faptului ca la inceput este luat in party pentru buff.

dak ar avea sageti infinite sau spot punctiform ar mai fi ceva... ar creste mai rpd, dar asha creste ff greu si e prost la pk spre deosebire de bk si dl.

Link to comment
Share on other sites

Deci is DL de ... "meserie"

si da vrem spoturi punctiforme ...

fata de bk si elf pe energy noi, dl`ii si elfii pe agility avem un dezavantaj si mai mare ... nimeni nu vrea dl la pt ca "consuma multa experienta"

iar elfu e pe agility nu are buff ... deci nu e bun in pt

nu cred ca ar strica cateva spoturi punctiforme ... cu un numar de mobi mai mic ... sa zicem cu 25 - 50% mai putini sa nu crestem prea repede

sa zicem macar cate 1-2 spoturi pe planse sa avem si noi unde creste

si nu e vb de afk ... dar ganditi asha ... SM`u si MG`u se aseaza in centru spotului si da cu es ... chiar daca sta on dar sta si se uita ... se mai duce la un google un mess ceva

Noi ca dl/elf agility trebuie sa alergam monstrii pe spot cu soarecele ... dupa 1 ora in care faci chestia asta nu iti mai simti mana ...

nu cred ca cerem prea mult cand zicem ca am vrea sa crestem singuri daca si asha nimeni nu ne vrea in ot

Link to comment
Share on other sites

pai explica mah cum face ....

cioara si cal pica in icarus la drakanii rosii deci nu avem cum omora acolo

zi`ne si noua secretul tau ....

poate ca ai jucat cu dl dar nu pe link

cu dl am jucat si eu ... dar exista cioara ... cal ... spoturi punctiforme ... era alta treaba

nu vrem totul mura in gura ... vrem sa crestem atata tot

Link to comment
Share on other sites

prietene aveai cel mai mare dl ... joaca cu dl`u

sa vezi nimeni nu te ia in pt ca mananci exp

de crescut trebuie sa alergi cu soarecele dupa mobi pentru ca au spawnu foarte imprastiat

cioara/cal nu se gaseste

mai vrei ?

atata timp cat tu ca SM/DW ai dreptu sa cresti pe un spot cu es nu cred ca cerem prea mult ...

am zis si mai sus NU CEREM DECAT SA PUTEM CRESTE SINGURI

deci te rog abtine`te

daca ai jucat cu dl si nu mai joci inseamna ca ceva nu ti`a convenit asha ca shhhh nu ne face "crescutu" mai greu ca nu e bine ....

Link to comment
Share on other sites

prietene aveai cel mai mare dl ... joaca cu dl`u

sa vezi nimeni nu te ia in pt ca mananci exp

de crescut trebuie sa alergi cu soarecele dupa mobi pentru ca au spawnu foarte imprastiat

cioara/cal nu se gaseste

mai vrei ?

atata timp cat tu ca SM/DW ai dreptu sa cresti pe un spot cu es nu cred ca cerem prea mult ...

am zis si mai sus NU CEREM DECAT SA PUTEM CRESTE SINGURI

deci te rog abtine`te

daca ai jucat cu dl si nu mai joci inseamna ca ceva nu ti`a convenit asha ca shhhh nu ne face "crescutu" mai greu ca nu e bine ....

De asta ai prieteni/guilda sa te ajute cu party .;) si esti u nerabdator ca in maxim 1 sapt se umple srv de spirite , deja se vind pe forum .

Link to comment
Share on other sites

mah scuza`ma ca`ti zik daca esti un dala cu party pls qqqq

e treaba ta ... eu aici vorbeam de crescut singur

da am prieteni si guilda ... dar pentru ce sa stresez oamenii sa scada exp`u rau de tot cand as putea creste singur

da se vinde ciaora ...s`a ajuns la 700b 700s

cuimpara`o tu si dami`o mie daca iti permiti :)))

deci cum ziceam .. retragete din discutie ca vad ca nu intelegi ce vrem noi

acest subiect a fost facut sa ii convingem pe nenea cu V (adika administratorii) sa ne lase si pe noi sa crestem nu pentru a te convinge pe tine ....

Link to comment
Share on other sites

.. nimeni nu vrea dl la pt ca "consuma multa experienta"

Nu sunt cuvintelele tale astea ? Si sa iti explic ,pentru DL sunt niste clikere speciale cu care poti creste destul de bn .(AFK way ca u asta cauti de fapt . ) E bn acum ?Aceleasi clickere se pot folosi si la elfele pe agil .

Ceea ce uiti tu este ca acest server nu este facut sa cresti usor,d-asta e si placut si parerea mea sincera daca nu iti convine e sa joci pe alte servere si gata .

Link to comment
Share on other sites

unreal daca te uiti atent increatu este in guilda honey si o crescut in party pentru ca l-au crescut altii si tot altii i-au gasit spirite...deci pentru el a fost usor ....de asta tot bate el apropouri ca e usor :)

Link to comment
Share on other sites

pai da stiu dar eu nu stau sa ma "rog" de altii sa ma cresca ... am zis mai sus ...

de ce sa stau la pt sa ia ala exp mult mai mica ... mai bine cresc singur dar momentan este aproape imposibil ... cioara nu e ... spoturi punctiforme nu sunt ... deci trebuie sa stau sa alerg dupa mobi cu soarecele pe spot

nu stiu de ce nenea e asha de contrariat despre dorinta noastra ... ca nu sunt singuru care vrea ...

si nu stiu de ce nenea vdragos nu vrea sa faca cateva spoturi punctiforme ca mare filozofie nu e ....

cum am zis nu sunt singurul carea vrea sunt atatia ... si greu nu e de facut ... ar ajuta multa lume daca ar fi facute ...

cat despre acel clicker special ... am cautat via google ... nu am gasit nimik

daca tot sutii ca il ai ... da si tu un link de dwl ... daca nu ... mai bine ... fa liniste

daca pentru tine e ushor ca ai clicker si etc ... penrtu altii nu e ... sunt atatia care se streseaza

Link to comment
Share on other sites

Nu intotdeauna lupta individuala este cea care seteaza echilibrul.

Facem un war, guilda ta vine fara elfi, noi venim cu elfi. Atunci ai sa vezi cat de bun e elful.

Poti creste foarte bine si fara spoturi punctiforme, nu este interzis nicaieri sa stai pe un spot obisnuit. Ah da... tu vrei afk...

Link to comment
Share on other sites

pai da stiu dar eu nu stau sa ma "rog" de altii sa ma cresca ... am zis mai sus ...

de ce sa stau la pt sa ia ala exp mult mai mica ... mai bine cresc singur dar momentan este aproape imposibil ... cioara nu e ... spoturi punctiforme nu sunt ... deci trebuie sa stau sa alerg dupa mobi cu soarecele pe spot

nu stiu de ce nenea e asha de contrariat despre dorinta noastra ... ca nu sunt singuru care vrea ...

si nu stiu de ce nenea vdragos nu vrea sa faca cateva spoturi punctiforme ca mare filozofie nu e ....

cum am zis nu sunt singurul carea vrea sunt atatia ... si greu nu e de facut ... ar ajuta multa lume daca ar fi facute ...

cat despre acel clicker special ... am cautat via google ... nu am gasit nimik

daca tot sutii ca il ai ... da si tu un link de dwl ... daca nu ... mai bine ... fa liniste

daca pentru tine e ushor ca ai clicker si etc ... penrtu altii nu e ... sunt atatia care se streseaza

Cautati prin topicurile trecut de la Diverse sau Informatii ,sunt postate pe acolo niste astfel de clickere.

Link to comment
Share on other sites

nu va mai scremetzi atat :)) vdragosh nu stie cum e sa fii elf :) *cred

vdragosh nu stie cum e sa joci pe linkmania :) *cred ..altfel ar umbla putin la srv. cat despre balance? lipsa totala. putin off topic imi spun parerea legat de "piata" .. "prezenta" pe linkmania s1: total anormala! s-a ales praful de ea cand au intrat playeri ca Garrone plXu si altii. sincer sa fiu cred ca degeaba a stat beta s1 pentru ca nu s-a rezolvat nimic. Dupa parerea mea cel mai bine ar fii un nou rr db, dar si acesta abia cand se rezolva problema cu dupele. Sincer sa fiu, eu unul care n`am nici 1 jwl dupa nu pot cuncura pentru 1 item cu altii..care au mii..multi o sa-mi sariti in cap eu doar mi`am spus parearea:)

PRO pentru spoturi punctiforme.

Link to comment
Share on other sites

Axife Mouse Recorder este unu din click-erele care inregistreaza orice miscare a mouseului, tastaturii, este foarte bun pt cei care joaca cu DL :D (testat de mine si e super) daca nu vor exista spoturi punctiforme pt playeri de DL si ELF se vor gasi solutii alternative.... acest program este foarte bun pt persoanele care au servici si nu pot sa stea in fata pc-ului (AFK mode la greu :P) mai multe facilitati al programului va las pe voi sa le descoperiti. Sper sa va fie de folos. Succes si Spor la LVL :)

Link to comment
Share on other sites

Axife Mouse Recorder este unu din click-erele care inregistreaza orice miscare a mouseului, tastaturii, este foarte bun pt cei care joaca cu DL :D (testat de mine si e super) daca nu vor exista spoturi punctiforme pt playeri de DL si ELF se vor gasi solutii alternative.... acest program este foarte bun pt persoanele care au servici si nu pot sa stea in fata pc-ului (AFK mode la greu :P) mai multe facilitati al programului va las pe voi sa le descoperiti. Sper sa va fie de folos. Succes si Spor la LVL :)

nu cred k este permis.. :( poate fi considerat bot :)

Link to comment
Share on other sites

Nu intotdeauna lupta individuala este cea care seteaza echilibrul.

Facem un war, guilda ta vine fara elfi, noi venim cu elfi. Atunci ai sa vezi cat de bun e elful.

Poti creste foarte bine si fara spoturi punctiforme, nu este interzis nicaieri sa stai pe un spot obisnuit. Ah da... tu vrei afk...

cred ca nu ai citit ce am zis

am zis CA NU E VB DE AFK cand sunt on trebuie sa alerg cu soarecele

citeste frate inainte sa sari cu gura ...

NOI VB DE ELFII PE AGILITY

nu ai inteles nimik =))) scuze ca iti spun ... ce am zis noi si ce ai inteles tu

nu este vb ca este interzis sa dau pe spot obijnuit dar sa te vad pe tine cum dai de soarece cateva ore ... pentru ca mobii apar oricunde numai unde ai tu soarecele NU

facem scurta la mana :))))) de asta vrem spoturi piunctiforme nici decum de afk

Link to comment
Share on other sites

Chiar asa, vb lui Heea, ce mare scofala este sa inlocuiesti 0 cu 1? ca sa nu mai consume arcurile sageti? Sau macar viperul... Se debalanseaza jocul, toata lumea isi va face elf? Fiti seriosi, vor fi la fel de putini... de ce? ptr ca nu poti tine cu elfu spot imprastiat pe un ecran intreg, chiar si la full agi... pentru ca si la full stats, elful are damage mai MIC fata de orice alt char, deci la pvp nu mai zic ca nu prea are sanse... da da are ice arow, mare chestie :) ajuta un pic la inceput e drept cand nu prea sunt rruri, dar mai tarziu, elful va pierde la pvp ....

-sunt apreciati elfii pe agility (cei care muncesc cu adevarat)

Iti urez sa cresti numai cu agi elfi in party sa vezi "ce mult" muncesc saracutzii ... poate pe la lvl 300+ o sa poti sta si tu t2/icarus fara buf... singurul agielf care chiar l-am vazut jucand pe bune a fost krapu... cinste lui... restul afk cu heal pe ei daca il au si pe ala....

"cei care muncesc cu adevarat"... don't make me laugh.... ce muncesti cand pui cliker si te duci sa stai afk 1 ora sau o noapte? aia e munca la tine? valabil ptr toti userii de clikere...

Era mai interesant cand nu erau decat potiuni de 3 in shop, nu 255... asa ca sa faca toata lumea drumuri la npc, nu numai elfii ptr sageti... aaa, si pentru completarea corectitudinii, scoateti toate spoturile, lasati mobii aiurea ca la mama lor... sa vedem atunci "cine munceste cu adevarat" :violent:

Oare o sa mai joace cineva? =))

Link to comment
Share on other sites

Guest GUNIT-MG

pai elfele pe energy muncesc?? stau DOAR cu party cu auto buff :-j

elfele pe agility macar ajuta pe spot sau chiar dau singure ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest The_KniveS

pt nelamuriri si modificari masive in privinta caracterelor si itemelor contactati webzen-ul nu il mai zapaciti pe vdragosh :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Sa va zic cum sta treaba, joc cu agi elf (Bubamara) am lv 334 si in 30 min pe spot am mancat 58x255 sageti (restul de 6 locuri din inv sunt 2pots mana, 2heal si 2 imp)

dezavantaje "crestere"

1. daca prind spot sigur il pierd in juma de ora (pana iau sageti si vin inapoi, sigur a venit altu)

2. daca prind party pot fi dat afara rpde cand sunt dupa sageti (mi s-a intamplat chiar si cand am fost PM)

3. daca stau in party cei din guild/alianta e bine, dar daca raman de garda la party nu pot sa plec dupa sageti ca vine cineva... si poc! s-a dus spotu aliantei.

Astea sunt in cazul fericit in care prind party. Dar in majoritatea cazurilor nu prind party, de ce?

1. sunt mare - nimeni nu vrea jucatori cu lvl mare in party

2. nu pot sa ajut party-u cu nimic (no buf) decat sa trag - dar asta pana se gata sagetile.

AFK? nici o sansa, da nici macar langa comp nu am sanse sa cresc...

modifica-ti un bow (chiar si cel mai penal) sa nu consume sageti si sunt fericit....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...