Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MYKIDUTA

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!

Recommended Posts

Guest sir_Frosty

M-am intalnit azi cu Andra deja. Altceva ca am iesit cu elfa azi. :P Cred ca ma bag sa joc niste Guitar hero sau CoD4.

Link to comment
Share on other sites

Guest Doxxx

Apopo de film.. Ma mai uit odata la "Inside". Cel mai tare film horror. RECOMAND! Dar fara bere...Ca o dai pe toata afara :)). De fapt mai bine sa nu ai nimic in stomac.

Link to comment
Share on other sites

Guest sir_Frosty

Errr cica trebuia sa fie postul meu :D ala. ^^ DMC 3? Sa-mi rup padul in doua? :comp2: Nu prea am chef de anime. :box:

Link to comment
Share on other sites

sau daca vrei un joc clasic BETON incearca Devil May Cry 3 for PC........e super tare...si scenariul si muzica si filmuletzele (vezi pe youtube imagini dc vrei intai).

Mi-am facut si eu un cont pe srv asta cica nou, m-am chinuit 2 zile sa dau de cineva cunoscut (adica am stat pe spotul lui Godric), dar n-am avut succes.

Myki, rusine! Aflu de la altii ca ai jucatAtlantica ?? :sef:

Link to comment
Share on other sites

1. pai nush unde a avut el spot........eu oricum am fost aproape in fiecare zi din ultimele 2 saptamani on, asa ca, ptr rezolvarea problemei da pm/mail in joc pe nick Mykidutza sau Doxxx (el a lasat si id mess pe forum, asa ca se putea rezolva problema mai rpd ^^)

ps. pana si teo a fost on ultima saptamana..... :-??

2. ce e aia ATLANTICA???? trimite-mi link pe mess ca nu imi dau seama ce joc e momentan :)

gata...mi-am adus aminte....inka mai am contul activ ;)).....mi se pare ca intrasem sa vad cum e, dar cere prea multe resurse ptr pc meu +ca am reinstal windosu..asa ca am abandonat ;)....back to MU :comp1:

Link to comment
Share on other sites

tztztztzt....nimic , nimic ........cam neseriosi astia dp link, la cate orgolii isi aroga cu #cel mai tare furnizor de jocuri on-line# :angry1: am vazut serv private mai mici, care au reactionat mai bine la situatii de criza de genul asta :comp2: :comp1:

ps. ce face lumea? cum e :beer: ?

Link to comment
Share on other sites

Guest sir_Frosty

dau rr :crazy: :crazy:

uratule..ai luat top page si postul 200 ^^........ai castigat......2 zile pauza de MU...premiul intra in vigoare de...ieri :comp1:

=)) Eu joc niste Guitar hero III! Cine vrea sa facem un guitar battle? :kar:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...