Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MYKIDUTA

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!

Recommended Posts

Neatza loome!

Probabil asteptati de ceva vreme si momentul acesta: Heaven RECRUTEAZA! :cool2: :nanana:

Asa ca treburile stau in felul urmator:

1. sunt asteptati (si invitati) sa revina (nu neaparat sa si joace, ci doar ptr chat chat) vechii membri, carora le-ar face placere o reintalnire

2. sunt acceptati noi mebrii care indeplinesc o regula de aur: SA JOACE SI SA SE COMPORTE CIVILIZAT (fara cersetori)..se acorda party, iteme si sprijin moral in masura posibilitatilor

3. pentru contact lasati replay pe forum, sau mail in joc la nick: Doxxx sau Mykidutza.

Multumim de atentia acordata pana in prezent si va asteptam in Lore :))

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

2. sunt acceptati noi mebrii care indeplinesc o regula de aur: SA JOACE SI SA SE COMPORTE CIVILIZAT (fara cersetori)..se acorda party, iteme si sprijin moral in masura posibilitatilor

Pai eu nu sunt de acord cu regula asta :( Cum vine asta sa nu mai merg eu cu qq`ul ? *crys*

Link to comment
Share on other sites

Neatza loome!

Probabil asteptati de ceva vreme si momentul acesta: Heaven RECRUTEAZA! :cool2: :nanana:

Asa ca treburile stau in felul urmator:

1. sunt asteptati (si invitati) sa revina (nu neaparat sa si joace, ci doar ptr chat chat) vechii membri, carora le-ar face placere o reintalnire

2. sunt acceptati noi mebrii care indeplinesc o regula de aur: SA JOACE SI SA SE COMPORTE CIVILIZAT (fara cersetori)..se acorda party, iteme si sprijin moral in masura posibilitatilor

3. pentru contact lasati replay pe forum, sau mail in joc la nick: Doxxx sau Mykidutza.

Multumim de atentia acordata pana in prezent si va asteptam in Lore :))

:tiphat:

valeu si eu vreu =(( dati un buzz si pe mess cand sunteti on in game :-*

Link to comment
Share on other sites

ohh bun venit tuturor :-* si

Pentru iubirea mea, Rudy: astazi de ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si, cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele, iar prima stea ce-o sa rasara as vrea sa fie steaua ta. Tu sa-i surazi si ea sa-ti spuna La Multi Ani din partea mea!

Link to comment
Share on other sites

Neatza loome!

1. pogo...oricand: da un mail in joc (tasta F, add frend ...etc) pe nick Mykidutza sau Doxxx cu nickul tau de joc, sa iti spunem cand suntem on ptr guild

2. LMA! Rudy si din partea noastra...........(acu faci cinste cu un jwl ceva? :whistle: :beer: )

3. neatza Dinamovistule (app. vezi mai lasa si u wizu ala in pace ...cica il strsezi) ;P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...