Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MYKIDUTA

Heaven is open! Ordin de la Sf.Petre!

Recommended Posts

salutare ...

aici \/\/_AK_\/\/

spuneti-mi si mie cum fac semnul ala kre il am eu la nick , cum il fac pe forum ^^

cu stima si respect , AK

Pai nu e greu de scris ai un semn pe tastatura in dreapta langa cel cu acoladele si paranteza patratata >> \ apoi mai jos tot in dreapta langa shift ai semnul >>> / si cu shift si tasta de langa zero apasate in acelasi timp >>> _ (deci nu e greu :D )

neatza loome!.....eu tot nik ala il am..da nu prea joc :))

ps. am o solutie ptr a ne recapata numele, dar e cam.....cu bataie, si avem nevoie de tt relatiile care mai joaca pe serv ^^. treaba ar fi cam asa: facem KOS pe membri actuali ai clonei pana ies din clan sau se lasa de joc, in cazul in care Gm lor nu intelege sa isi sckimbe numele clanului ^^

ehh la lvl-ul nostru cam greu oricum am vazut ca nu prea activeaza nici in joc cine a facut guildul (cel putin asa se plangea unul din guild pe forum in topic la ei )

#neatza neatza

#hehe mam apucat si eu de s1 :P:P

#primiti si pe mine ?

te primim doar sa prind un pic de timp liber sa fac un guild :">

Paste fericit tuturor !

Link to comment
Share on other sites

doar cate unu pentru fiecare versiune ;;)

Ete şi pe Thori, greu mai apari.Ce-ai facut, m-ai băgat la "appear offline"? Am vrut să-ţi urez un Paşte fericit, zilele astea, dar până o să apari şi la mine în listă...o să trebuiască să-ţi zic: Craciun fericit!

Te pup, transmite-i şi lui ruddy: toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Ete şi pe Thori, greu mai apari.Ce-ai facut, m-ai băgat la "appear offline"? Am vrut să-ţi urez un Paşte fericit, zilele astea, dar până o să apari şi la mine în listă...o să trebuiască să-ţi zic: Craciun fericit!

Te pup, transmite-i şi lui ruddy: toate cele bune!

hrrr pai nu apuc sa stau deloc pe calculator...mai mereu sunt la lucru iar cand ajung acasa seara calculatorul e ocupat de Rudy ca lucreaza de acasa de la 19-3 noaptea :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Doxxx

Prieteni am refacut guilda Heaven ! :hello:

Va astept cu cea mai mare placere :beer: . Nickul meu este Doxxx.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...