Jump to content
Cr1stY

Gather Timisoara

Recommended Posts

Din lipsa inactivitatii in domeniul Gather-elor in ultima vreme, am decis sa "aranjez" unul dupa ce termina lumea cu bacalaureatul si sesiunea.

Odata aflati in Unirii, indiferent de vreme, avem unde sta. Cald, atarnam pe la terase, iar daca ploua, ca deobicei avem unde sa intram.

Sincer, find vara, multi dintre noi poate au plecat deja in concediu/vacanta, nu ma astept sa ne strangem prea multi, dar oricum de fiecare data a iesit frumos, a curs bere si multa voie buna.

Cu acestea find spuse, va astept in data de 12.07.2008 ( Sambata ), la ora 19:00, la fantana din Unirii.

Timisoreni si nu numai, vorbiti intre voi pe Messenger/Mail/mIRC/MU, dati Link-ul de la acest Thread mai departe, faceti cunoscut Gather-ul.

C`u there ! :beer:

Link to comment
Share on other sites

s-ar putea ( nu`i sigur si nu promit nimic ) sa aparem si o mica parte de la oradea pe acolo . . . sa vorbesc si cu spartii de pe aici ;D

daca nu, va doresc bafta cu gatheru` si distractie placuta + pics ca va mananc ;D

Edited by DenY
Link to comment
Share on other sites

Din lipsa inactivitatii in domeniul Gather-elor in ultima vreme, am decis sa "aranjez" unul dupa ce termina lumea cu bacalaureatul si sesiunea.

Odata aflati in Unirii, indiferent de vreme, avem unde sta. Cald, atarnam pe la terase, iar daca ploua, ca deobicei avem unde sa intram.

Sincer, find vara, multi dintre noi poate au plecat deja in concediu/vacanta, nu ma astept sa ne strangem prea multi, dar oricum de fiecare data a iesit frumos, a curs bere si multa voie buna.

Cu acestea find spuse, va astept in data de 09.07.2008 ( Miercuri ), la ora 19:00, la fantana din Unirii.

Timisoreni si nu numai, vorbiti intre voi pe Messenger/Mail/mIRC/MU, dati Link-ul de la acest Thread mai departe, faceti cunoscut Gather-ul.

C`u there ! :beer:

Pacat ca sunt la munca :|

Pentru tine chiar veneam sa ne cunoastem si nu numai ...

totusi de ce nu ii in weekend? .... in fine sper sa nu uit

Cheers :tiphat:

Same here

Ce sa zic,bafta,multa distractie,sa curga berea ..sucul si ce-o mai fi.

Sper sa pot face in asa fel sa apar si eu :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...