Jump to content
tasedano

Vertu, mobilul de 100.000 euro, acum si in Romania

Recommended Posts

Pentru oamenii de rand gen Tanti Rodica de la parter, exista prioritati mult mai mari decat un telefon mobil.

Asa cum pentru noi (nu generalizez, poate sunt si unii cu conditie materiala foarte buna pe-aici) 50 Ron e maruntis, asa pentru un om care are avere de zeci de milioane de euro, 100.000 de euro e aproape maruntis :)

Link to comment

si dupa ce`l cumperi de duci la plimbare cu barca pe lac si te mai si rastorni :> #-o

vezi moto e360 stiu ca aveam eu o data si l-am scapat in apa si mi-am dat seama abia dupa vreo 2min.. cand l-am deschis se vedeau asa nasol culorile, dar in vreo 3ore si-a revenit complet.. fiind atat de scump cu siguranta are si asta ceva..

Link to comment

M-am uitat de curiozitate la niste poze cu telefonul ... si e praf ...

Ma intreb cata minte tre sa ai sa cumperi un telefon asa ^

Atata minte =))) adica 0

in caz ca va intrebati cine e specimenu`, e ala care afacut praf un murcielago pe dorobanti si a nenorocit niste fete, un handicapat ! e atat de penibil ca l-a refuzat si taratura aia de simona sensual.

Priviti cum tine telefonu` baaaa... cat de snob sa fii ?

Link to comment
Guest iDevil

Cu 100.000 de euro:

-pot sa traiesc din dobanda fara probleme (aproximativ 625 euro pe luna = 2200 RON la cursul actual)

-pot sa-mi fac centrala telefonica

-pot sa-mi iau zeci de N95-uri, laptopuri, aparate filmat si alte electronice

-pot sa-mi iau 1 sau mai multe apartamente in strainatate

sau sa-i sparg:

-Intr-un BMW X6

-Cateva zile la Burj Al Arab

-Q7

-Vertu Diamond Signature Diamonds ala

-Ceas de mana Rolex Daytona (29000$)

-Un pian de concert Steinway de calitatea cea mai buna (hehe :D )

Tocmai a vandut un vecin un apartament cu 100.000 euro.. si tu vrei in strainatate ? :-j + other minor things.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...