Jump to content
tasedano

Vertu, mobilul de 100.000 euro, acum si in Romania

Recommended Posts

dak ai vertu mai mergi cu autobuzu'? =))

era un exemplu,sa nu-mi zici ca daca ai vertu nu te mai dai jos din lexus...poate printr-o multime de oameni iti baga unu mana in buzunar si da de vertu =)) atunci te intorci la cianura

Link to comment

E de ceva timp in romania, nu lansat oficial. Replici sunt o groaza. Nu e chiar asa cum ziceti. Am primit Vertu cand am facut 19 ani, de la unul din bunicii mei din USA. Nu l`as vinde...e foarte okey telefonul.

te sun knd ajung in cta sa'l vad :>

Link to comment

Prefer un Nokia 1100 alb-negru pe care am tot ce am nevoie: telefoane si sms-uri :) Ca mai mult nu am eu nevoie la varsta mea :)

PS: Cum zice si profesoara mea de fizica cand se fac experimente la clasa: Da' ce ma, face si inghetata asta?

Link to comment

E de ceva timp in romania, nu lansat oficial. Replici sunt o groaza. Nu e chiar asa cum ziceti. Am primit Vertu cand am facut 19 ani, de la unul din bunicii mei din USA. Nu l`as vinde...e foarte okey telefonul.

a mai spus cineva,daca ai avea vertu nu ai sta pe forumul asta...

Link to comment

Parerea mea strict personala: din punct de vedere al tehnologiei o mizerie de telefon..(raportat la pret) comparabil ca facilitati cu cel mai ieftin telefon de pe piata.

In realitate este o bijuterie, un simbol al statusului social pentru unii care nu se mai suporta daca nu arata tuturor potenta financiara.Dupa cum bine a zis cineva pe prima pagina, "un fel de extensie a penisului".

Nu se poate lauda nici din punct de vedere al rezistentei fizice. Un prieten care detine asa ceva l-a trimis a doua oara la reparat la reprezentanta datorita faptului ca nu a rezistat unui soc ceva mai puternic.

Daca mi-as permite sa cumpar asa ceva, as prefera sa dau banii pe un telefon ultraperformant nu pe o caramida pe care scrie Vertu.

Link to comment

Parerea mea strict personala: din punct de vedere al tehnologiei o mizerie de telefon..(raportat la pret)

Frumos spus,dar altii au alta parere...e mai bun vertu pt ei decat o masina luxoasa...pareri diferite...ceva stiu sigur, 100k de euro n-as da pe asta Vertu

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...