Jump to content
tasedano

Orange aduce iPhone in Romania pana la finele acestui an

Recommended Posts

cu iphone iti poti inlocui calculatorul ala imens care face zgomot si telefonul.

telefoanele de fitze sunt alea de 2183298032 mii de euro.

daca si un telefon de 500 euro in ziua de azi il poti numi o fitza.alea de 1 mil de euro ce mai sunt ?

Nu poti inlocui asa ceva, ever. Devine un telefon de fitze, in momentul in care ajungi sa dai bani pe un lucru la care nu-i poti gasi aplicabilitate 100%, in viata ta de zi cu zi (scoti bani cu el ? ;) ). Mai inteleg, daca esti vreun om de afaceri sa faci deplasari lungi cu Rolls-ul ...

Link to comment

Nu poti inlocui asa ceva, ever. Devine un telefon de fitze, in momentul in care ajungi sa dai bani pe un lucru la care nu-i poti gasi aplicabilitate 100%, in viata ta de zi cu zi (scoti bani cu el ? ;) ). Mai inteleg, daca esti vreun om de afaceri sa faci deplasari lungi cu Rolls-ul ...

In primul rand Iphone e o prostie pentru ca cei care il achizitioneaza il folosesc pur si simplu ca pe un telefon simplu nimic mai mult asa ca degeaba e el PDA si nu mai stiu eu ce o mai avea daca tu cand il cumperi il folosesti ca pe un Nokia 1100!

Link to comment

eu mai astept vreo 2 ani asa ... si il iau la liber. o sa scada mult preturile. e o prostie sa`l iei la abonament orange, crek il platesti de 3 ori :)

La Orange preturile sunt foarte exagerate m-am uitat spre exemplu la Vodafone telefoane la fel la preturi mult mai mici! :)

Link to comment

La Orange preturile sunt foarte exagerate m-am uitat spre exemplu la Vodafone telefoane la fel la preturi mult mai mici! :)

aici depinde de abonament. ei te obliga sa platesti 30$ pe luna timp de 2 ani = 720$ ... naspa

vedetzi ca exista replici apple iphone :))

Imagine IPB

Link to comment

Am vazut pe net ca multe vedete detin un iPhone , este clar ca acest telefon mobil e bun de ceva .

Vedetele urmatoare folosesc iPhone :

Hilary Duff

Marion Cotillard

Megan Fox

Vanessa Hudgens

Ashley Tisdale

Britney Spears

Alyssa Milano

Lindsay Lohan

Deci in concluzie acest telefon merita incercat :) . Felicitari Orange

Link to comment

Am vazut pe net ca multe vedete detin un iPhone , este clar ca acest telefon mobil e bun de ceva .

Vedetele urmatoare folosesc iPhone :

Hilary Duff

Marion Cotillard

Megan Fox

Vanessa Hudgens

Ashley Tisdale

Britney Spears

Alyssa Milano

Lindsay Lohan

Deci in concluzie acest telefon merita incercat :) . Felicitari Orange

Dupa criteriul asta iti alegi tu un telefon? :)) jalnic :crazy:

Link to comment

Cam tarziu, dar e ok.

Pretul undeva la 500E pt varianta cu 8GB si 569 E pt 16 GB (asa este aici)

Oricum sigur asta este viitorul meu tel. :cool2:

P.S.

In primul rand Iphone e o prostie pentru ca cei care il achizitioneaza il folosesc pur si simplu ca pe un telefon simplu nimic mai mult asa ca degeaba e el PDA si nu mai stiu eu ce o mai avea daca tu cand il cumperi il folosesti ca pe un Nokia 1100!

Cheloo, imi pare rau de tine dar daca tu alegi sa fol un tel de nivelul celor din vitan (daca mai exxista targul ala), treaba ta, dar nu te exprima in necunostinta de cauza, facand prost pe cineva care cumpara ceva ce-i place. Ai auzit vreodata de internet pe telefon? agenda cu alarma...sau macar de muzica la casti si cand suna cineva automat poti vb cu el fara sa te chinui sa scoti dopurile din urechi? Te rog abtine-te copilule si lasa pe fiecare sa isi cumpere ce vrea, caci oricum nimeni nu tine cont de pareara ta. :>

Link to comment

Cam tarziu, dar e ok.

Pretul undeva la 500E pt varianta cu 8GB si 569 E pt 16 GB (asa este aici)

Oricum sigur asta este viitorul meu tel. :cool2:

P.S.

Cheloo, imi pare rau de tine dar daca tu alegi sa fol un tel de nivelul celor din vitan (daca mai exxista targul ala), treaba ta, dar nu te exprima in necunostinta de cauza, facand prost pe cineva care cumpara ceva ce-i place. Ai auzit vreodata de internet pe telefon? agenda cu alarma...sau macar de muzica la casti si cand suna cineva automat poti vb cu el fara sa te chinui sa scoti dopurile din urechi? Te rog abtine-te copilule si lasa pe fiecare sa isi cumpere ce vrea, caci oricum nimeni nu tine cont de pareara ta. :>

Draga "copilule" vreau sa te anunt pe aceasta cale ca nu vorbesti cu copii tai de joaca din fata blocului cat despre telefon pot spune ca am auzit mai multe decat tine! Eu nu am zis ca nu las pe cineva sa isi cumpere telefonul Doamne fereste doar mi-am exprimat parerea si as mai vrea sa mentionez sa iti pastrez comentariile pentru tine :)

Link to comment

Draga Bacauanule,

1. nu cred ca esti mai mare decat mine (sunt mai in varsta decat tine si pe forum si in viata reala, dar asta nu inseamna nimic, daca te deranjeaza, n-ai decat :-j )

2. eu doar mi-am exprimat parerea si nu imi pasa daca esti sau nu de-acord cu mine. :P

Link to comment

Draga Bacauanule,

1. nu cred ca esti mai mare decat mine (sunt mai in varsta decat tine si pe forum si in viata reala, dar asta nu inseamna nimic, daca te deranjeaza, n-ai decat :-j )

2. eu doar mi-am exprimat parerea si nu imi pasa daca esti sau nu de-acord cu mine. :P

Draga Prietene

1. nu ma deranjeaza ca esti mai mare in caz de ai fi

2. si eu mi-am exprimat parerea si nu cred ca ar trebui sa faci comentari la parerile altora asa cum nici alti nu fac comentari la parerile tale ;)

Link to comment

Ai auzit vreodata de internet pe telefon?

100 E

agenda cu alarma...

100 E

sau macar de muzica la casti

100 E

si cand suna cineva automat poti vb cu el fara sa te chinui sa scoti dopurile din urechi?

100 E

400 pana acum, de restul 100 ce mai stie sa faca ? =))

Link to comment

Am vazut pe net ca multe vedete detin un iPhone , este clar ca acest telefon mobil e bun de ceva .

Vedetele urmatoare folosesc iPhone :

Hilary Duff

Marion Cotillard

Megan Fox

Vanessa Hudgens

Ashley Tisdale

Britney Spears

Alyssa Milano

Lindsay Lohan

Deci in concluzie acest telefon merita incercat :) . Felicitari Orange

pai daca vibreaza, sigur merita incercat

te duce in al (6)9-lea cer :o

ps: internet pe telefon poti sa ai si pe un nokia 6600, care a aparut in 2003

Link to comment

....eu zic ca e foarte destept si are multe multe chestii mijto , btw nu e neaparat sa mergeti la orange si sa asteptati un an ....nu e mare lucru sa mergeti la baietii care vand de toate si sa faceti o comanda ... mai mult de 200 de E , max 300 nu ajuungeti ...Eu sunt dispus sa fac un pariu cu voi ...stati cel putin juma de ora navigand prin meniul iphoneul si va garantez ca no sa mai vereti sa va despartiti de el ....

Link to comment

pda=telefon cu mai multe functii

@ iphone are nume de pda nu de telefon :)) se vede ca te pricepi :D

Nu prea cred.

Personal digital assistant (rom: Asistente personale digitale, PDA) sunt calculatoarele de ţinut în mână care au fost iniţial proiectate să fie agende personale electronice, dar, în timp, au devenit mai polivalente. PDA-urile sunt de asemenea calculatoarele de buzunar având reputaţia de calculatoarele sau de palmtop. PDA-urile au multe întrebuinţări : calculator aritmetic, ceas de buzunar şi agendă calendaristică, pentru a juca jocuri electronice, accesarea internetului, recepţionarea şi transmiterea de e-mail-uri, înregistrarea video, editarea de documente de tip text, agende electronice de contacte, editarea foilor de calcul tabelar, receptor radio sau redarea fişierelor multimedia, şi chiar Global Positioning System (GPS).

Poti sa imi raspunzi la o intrebare ? Ce sunt pda-phone daca pda = telefon cu multe functii ?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...