Jump to content
Guest Rudy

GATHER MU TIMISOARA!

Recommended Posts

Guest ruddyrullz

Observ ceva ce ma cam deranjeaza sau sa spun ca ma dezamageste. 90% din cei care au postat sunt jucatori vechi ce nici nu ma asteptam sa nu vina(poate berea i-a stimulat :-? ) dar asta inseamna 2 lucruri...

...ori nu sunt jucatori din Timisoara pe actuala baza de date, ce e cam improbabil ,ori varsta jucatorilor a scazut asa mult incat ora lor de culcare e sub 21. Altfel nu-mi pot explica de ce nu se arata si fete(a se intelege chipuri <_< ) noi la gatherul asta.

Link to comment
Share on other sites

Observ ceva ce ma cam deranjeaza sau sa spun ca ma dezamageste. 90% din cei care au postat sunt jucatori vechi ce nici nu ma asteptam sa nu vina(poate berea i-a stimulat :-? ) dar asta inseamna 2 lucruri...

...ori nu sunt jucatori din Timisoara pe actuala baza de date, ce e cam improbabil ,ori varsta jucatorilor a scazut asa mult incat ora lor de culcare e sub 21. Altfel nu-mi pot explica de ce nu se arata si fete(a se intelege chipuri <_< ) noi la gatherul asta.

i-ai speriat nub. Hai k vin eu, ma urc in primul tren ^ _ ^

Link to comment
Share on other sites

Guest [Guardian]
:hello: all,ne vedem la gather pe data stabilita la ora fixata la locul potrivit :beer: GL&HF
Link to comment
Share on other sites

Guest 1mPuLs

Poate imi fac si eu prezenta pe akol:)..Sa mai cunosc lume noua :>

:beer: :beer: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde de câteva lucruri, dar s-ar putea să le pară rău celor care nu vin. Cei de la ultimul gather ştiu despre ce e vorba :whistle:

Care ultim gather? :P 15 martie....Hmmmm...We'll think about that :>

Link to comment
Share on other sites

si totusi pentru kta lume joaca din timisoara se anunta extrem de putini ,DE CE? :blink: naveti 50 de mi sa va luati un suc/o bere? ,nu va lasa mama? suneti tocilari in halu asta? sau tre sa stati on non stop pe mu :right: =))

Link to comment
Share on other sites

Guest ruddyrullz

Astia tacuti sunt rai. Inca putin pana pe 15, sper sa fie distractie din plin. :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...