Jump to content
Guest Rudy

GATHER MU TIMISOARA!

Recommended Posts

Pentru a avea topicul deschis pana pe data de 15 as propune sa o lasam mai usor cu spam-u ...

Nu vreau sa facem 2000 de posturi in 3 sapt si sa ne intalnim o mana de oameni , like usual ... vrem sa facem ceva mai frumos , stim ca putem si stim ca multi isi doresc asta . :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ruddyrullz

Observ ca merge bine pana acum topicul, o mana de oameni si-a anuntat deja prezenta. Sper sa pot lua legatura cu niste jucatori vechi cu speranta sa poata veni si ei. Pana atunci toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

Daca e cineva dintre timisoreni care vor sa vina dar nu ii lasa parinti va rog anuntati-ma si am sa incerc sa iau legatura cu ei pentru a-i convinge si de a le oferi garantia ca nu veti pati nimic #-o

Chiar nu intaleg de ce nu vine lumea , poate l-am anuntat prea devreme :error: desi m-as mira :))

Lume va chemam sa bem o bere / un suc impreuna , nu e vorba de torturi sau mai stiu eu ce va imaginati ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

distractie placuta, sa iasa ceva frumos. sa nu va certati, tinand cont ca veti fi multi deci e posibil sa se incinga spiritele...

asteptam poze cu fiecare.

tu n-ai cu ce face spam,ah?go read a book :violent:

puteti conta si pe prezenta mea :)

:tiphat: mai vb la telefon/mess

Link to comment
Share on other sites

sper sa pot sa vin si eu sa nu intervina ata treaba ,ca as vrea sa beau si sa mai stam la o caterinca cu lume noua... :tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

sper sa pot sa vin si eu sa nu intervina ata treaba ,ca as vrea sa beau si sa mai stam la o caterinca cu lume noua... :tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat: :tiphat:

Nu esti tu cel cumva care a initiat acest topic de gather Tm si a uitat sa apara sau sa anunte ca nu poate veni? http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=212613

p.s. poate de aceasta data ajungi :happy1:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...