Jump to content
Guest Rudy

GATHER MU TIMISOARA!

Recommended Posts

spammer :))

Deci sambata la ora 19.00 P-ta Unirii (la fantana) la bere/suc/apa plata cu lamaie/etc. cine doreste, daca nu veniti mai bine nu umpleti topicul de spam :naughty:

p.s. nu cred ca va fi cel mai tare gather din Tm deoarece multi care vin sunt cei old (putini la numar) care vin de 2-3 ani la gathere, iar cei noi ori nu dau pe forum, ori sunt mai timizi si nu vor sa vina macar sa vada cu ce se mananca un gather, sa speram insa ca ne vom simti toti bine...asta e tot ce conteaza, oricand o bere alaturi de prieteni vechi este binevenita. :whistle:

thoriciko vezi sa nu mai intarzi :P

Link to comment
Share on other sites

cine vorbeste #-o , umltima data parca tu ne-ai tinunt in frig <_<

ps: hai sa facem o regula , ultimu care vine face un rand de bere la toti , deal ? :lol:

pps:aplicam regula dupa ora stabilita , daca vin toti inainte nu va mai fi nevoie :P

Edited by Diablo
Link to comment
Share on other sites

hmm tu iara iti planifici sa ma cuplezi cu vreuna a ? :))

Ps Worf here :P

hrrr nu te combin mai cu nime ca vad ca nu prea apar fete la gather :-s

thoriciko vezi sa nu mai intarzi :P

uof incerc dar mai greu ca are Tsu de luat injectii odata la 12 ore, dar speram sa nu intarziem, oricum va fi fun sa il vad band apa plata cu lamaie ( alcool nu are voie ca ia antibiotice hihihi :"> )

ps: hai sa facem o regula , ultimu care vine face un rand de bere la toti , deal ? :lol:

pps:aplicam regula dupa ora stabilita , daca vin toti inainte nu va mai fi nevoie :P

raule sti bine ca noi intarziem mai mereu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest ruddyrullz

Sper ca v-ati spart pusculitele si ati scos banii din sosete ca maine se anunta zi lunga.

Sa-mi tineti un loc ocupat si comandati-mi un danonino de fructe. #-o o sa ma fac manga maine

http://img216.imageshack.us/my.php?image=23danoninojonglierrgbvb3.jpg POWA!

Link to comment
Share on other sites

Sper ca v-ati spart pusculitele si ati scos banii din sosete ca maine se anunta zi lunga.

Sa-mi tineti un loc ocupat si comandati-mi un danonino de fructe. #-o o sa ma fac manga maine

http://img216.imageshack.us/my.php?image=23danoninojonglierrgbvb3.jpg POWA!

=))=))=)) ^:^)^

Link to comment
Share on other sites

Guest Boddom

Sper ca v-ati spart pusculitele si ati scos banii din sosete ca maine se anunta zi lunga.

Sa-mi tineti un loc ocupat si comandati-mi un danonino de fructe. #-o o sa ma fac manga maine

http://img216.imageshack.us/my.php?image=23danoninojonglierrgbvb3.jpg POWA!

bha ruddy iara bem noi 2 =)))

Link to comment
Share on other sites

Guest G0L|@7H_MG

deci azi ii ziua cea mare....of doamne ma intalnesc cu 3 nubi si ma prapadesc de ras pe strad....omg omg....esc flo si john va nenorocesc dak rad si ma ingras mai tare:))...........ne vedem la ora 19:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Guest Angel-Blue

deci azi ii ziua cea mare....of doamne ma intalnesc cu 3 nubi si ma prapadesc de ras pe strad....omg omg....esc flo si john va nenorocesc dak rad si ma ingras mai tare:))...........ne vedem la ora 19:X:X:X

promit ca o sa fim seriosi "jur" :-"

esti gras? ^:^)^ =))

da ii foarte gras chiar obez 8-|:))

Link to comment
Share on other sites

Guest G0L|@7H_MG

da fix seriosi....8-| mai ales voi 3...mi`am gasit si io cu cine sa merg inspre unirii:))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest Angel-Blue

da fix seriosi....8-| mai ales voi 3...mi`am gasit si io cu cine sa merg inspre unirii:))))))))

adica ce??? :-W am zis ca o sa fim serios =))) acuma ca te facem de rusine putin ii partea a 2-a :)))

Link to comment
Share on other sites

cu scuzele de rigoare ... nu mai ajung... m-am intors din statie... sry!

distractie faina sa aveti!

Ce s-a intamplat Radule? vorbim pe mess daca este, ca oricum imi dau seama ca de bine nu, imi pare nespus de rau ca nu reusim sa ne vedem, dar mai este vreme :-*

eu creca ma retrag ... scap de la meci... *ahem* ... work pe la 9 .... si daca mai puneti si regula cu care vine ultimu da un rand de bere .....

....

....

....

...

....

...

...

aoleo, da vii si tu 2 ore si gata bei o bere in locul lui tsu si mergi la lucru, sau mergem toti la tine la lucru :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...